UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017 2018          
 
(Resultater per kommende nr. 3/2018 av Akita Posten)

2018

NKK Lillestrøm NV-18
17.11.2018 (18 akita)

Dommer: Rune Fagerström

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Otonoko Ni-Fenris

Exc.JK-1JKK-CK—4BHK-R.CERT

Eira Tveit Aspholm

Akihiko Kaito No Odayakana

Exc.JK-2JKK-CK

Silje Rønningsdal

Seikouzan Go Ryuukaen

Exc.JK-3JKK

Magne Bergersen

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Milstolpen’s Bibio Cardinal Akio

Exc.AK-1AKK-CK-3BHK-CERT

Martin Karlsson, S

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Aiko Kensha No Michi Go

Exc.CHK-1CHKK-CACIB-BIR

Marita Sørensen

Chiya Go Sakura No Sono

ExcCHK-2CHKK-CK-2BHK

Jasmin Heinäaho, SF

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-3CHKK

Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Aihime Geisha No Odayakana

Exc.JK-1JKK

Camilla H. Løkenhagen

Wanami Go Kiyama

Exc.JK-2JKK

Dag Steinar Kompelien/Marianne Langseth

Q’rizumu Go Tokimitsu

Exc.JK-3JKK

Jasmin Heinäaho, SF

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

P’Seiko No Tora No Tokimitsu

Exc.UK-1UKK-CK-R.CERT

Dag Steinar Kompelien

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

G.AK

Rita Solvang

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Megapolis Style Yuuka

ExcCHK-1CHKK-CERT-CACIB-BIM

Enna Tainio/Katja Ikonen, SF

Linekjørven’s Sotachi

Exc.CHK-2CHKK-2BTK-R.CACIB

Anne Liv Lidtveit

Misaki Go Kiyama

ExcCHK-3CHKK--CK -3BTK

Inger-Karin Helander

Ak-inu-bas Taikoutora No Pappa’ko

Exc.CHK-4CHKK-CK-4BTK

Lisbeth O Høyem

Asagiri No Kanako  Go Shun’you Kensha

ExcCHK

Lisbeth O Høyem

N’Shera Von Shinrai

Exc.CHK

Camilla H. Løkenhagen

 

NKK Lillestrøm NORDV-18
16.11.2018 (23 akita)

Dommer: Erika Häkkinen

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Otonoko Ni-Fenris

Exc.JK-1JKK-CK—2BHK-CERT-R.NordCert

Eira Tveit Aspholm

Akihiko Kaito No Odayakana

VG.JK-3JKK

Silje Rønningsdal

Seikouzan Go Ryuukaen

Exc.JK-2JKK

Magne Bergersen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hasaki Team Takashi

VGUK-1UKK

Monica Nilsson

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Milstolpen’s Bibio Cardinal Akio

VG.AK-1AKK

Martin Karlsson, S

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Chiya Go Sakura No Sono

ExcCHK-1CHKK-CK-1BHK-NordCert-BIR

Jasmin Heinäaho, SF

Aiko Kensha No Michi Go

VGCHK-4CHKK

Marita Sørensen

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-2CHKK-CK-3BHK

Magne Bergersen

Hokuun-go Tatsuya Kensha

ExcCHK-3CHKK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Aihime Geisha No Odayakana

Exc.JK-3JKK

Camilla H. Løkenhagen

Q’rizumu Go Tokimitsu

Exc.JK-2JKK

 Jasmin Heinäaho, SF

Wanami Go Kiyama

Exc.JK-1JKK-CK-3BTK-R.CERT

Dag Steinar Kompelien/Marianne Langseth

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Osen Go Dell’Antico Matagi

Exc.UKK-1UKK-CK-2BTK-CERT-R.NordicC

Monica Nilsson

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

G.AK

Rita Solvang

P’Seiko No Tora No Tokimitsu

VG.UK-1UKK

Dag Steinar Kompelien

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu

ExcCHK-2CHKK-4BTK

Monica Nilsson

Misaki Go Kiyama

ExcCHK-3CHKK--CK

Inger-Karin Helander

Megapolis Style Yuuka

ExcCHK-4CHKK-CK

Enna Tainio/Katja Ikonen, SF

Linekjørven’s Sotachi

VG.CHK

Anne Liv Lidtveit

Ak-inu-bas Taikoutora No Pappa’ko

VG.CHK

Lisbeth O Høyem

Asagiri No Kanako  Go Shun’you Kensha

ExcCHK-1CHK-CK-1BTK-NordicC-BIM 

Lisbeth O Høyem

N’Shera Von Shinrai

VG.CHK

Camilla H. Løkenhagen

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Chu-Ai Shimai

VG.VTK-1VTKK

Hanne K Kjelsberg Odden

 

Kongsberg Hundeklubb
11.11.2018 (1 akita)

Dommer: Birthe Scheel

VALP 4-6 mnd KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Akari Hi izuru kuni kara

HP-BIR

Thomas Sjo

 

Kongsberg Hundeklubb
27.10.2018 (1 akita)

Dommer: Per Kristian Andersen

VALP 4-6 mnd KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Akari Hi izuru kuni kara

HP-BIR

Thomas Sjo

 

Kongsberg Hundeklubb
27.10.2018 (2 akita)

Dommer: Per Kristian Andersen

JUNIOR KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Seikouzan Og Ryuukaen

VGJK-1JKK

Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Aika Shakira No Odayakana

VG.JK-1JKK

Robert Frydenberg

 

Norsk Miniatyrhund Klubb, Letohallen
13.10.2018 (1 akita)

Dommer: Marja Kavcic

JUNIOR KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Seikouzan Go Ryuukaen

Exc.JK-1JKK

Magne Bergersen

 

Norsk Schipperke Klubb, Bø
13.10.2018 (1 akita)

Dommer: Annamaria Tarjan

JUNIOR KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Seikouzan Go Ryuukaen

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIR  

Magne Bergersen

 

Norsk Schipperke Klubb, Bø
13.10.2018 (1 akita)

Dommer: Annamaria Tarjan

VALP 4-6 mnd KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Akari Hi izuru kuni kara

HP-BIR

Thomas Sjo

 

Steinkjer Hundeklubb
01.09.2018 (7 akita)

Dommer: Ineke Zwaartman-Pinster

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Noburu Yama Aikoura ofDanketsuAsahi

Exc.JK-1JKK

Ingrid Steen Ness

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kosu Ni-nala

VG.JK-1JKK

Trine Knipenberg

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Taikoutora No Mamma’ko

ExcCHK-4CHKK-CK

Lisbeth O Høyem

Asagiri No Kanako  Go Shun’you Kensha

ExcCHK-2CHK-CK-2BTK

Lisbeth O Høyem

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Shiawase

ExcCHK-3CHK-CK-4BTK

Lisbeth O Høyem

Ak-inu-bas Taikoutora No Pappa’ko

Exc.CHK-2CHKK-CK-3BTK  

Lisbeth O Høyem

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-1VTKK-CK-1BTK-BIR

Lisbeth O Høyem

 

Norsk Schnauzer Bouvier Klubb, Selbu
26.08.2018 (1 akita)

Dommer: Göran Bodegård

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kosu Ni-nala

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BTK-BIR-BIG  

Trine Knipenberg

 

Norsk Chow Chow Klubb, Bø i Telemark
26.08.2018 (1 akita)

Dommer: Olena Fesenko

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

ExcCHK-1CHK-CK-1BTK –BIR-4BIG

Inger-Karin Helander

 

Norsk Chow Chow Klubb, Bø i Telemark
25.08.2018 (1 akita)

Dommer: Arne Foss

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

ExcCHK-1CHK-CK-1BTK –BIR  

Inger-Karin Helander

 

Trøndelag Selskapshundklubb, Selbu
25.08.2018 (1 akita)

Dommer: Andrew Beare

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kosu Ni-nala

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BTK-BIR

Trine Knipenberg


NKK, Lillehammer
18.08.2018 (9 akita)

Dommer: Annette Bystrup

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-1CHKK-CK-1BHK-BIM

Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Wanami Go Kiyama

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-3.BTK

Dag Steinar Kompelien

Yukino Go Kantou Nobusawa

VG.JK-3JKK

Magne Bergersen

Linekjørven’s Kosu Ni-nala

Exc.JK-2JKK

Trine Knipenberg

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

P’Seiko No Tora No Tokimitsu

VGUK-1UKK

Dag Steinar Kompelien

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

KIP

Rita Solvang

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

ExcCHK-1CHK-CK-1BTK-CACIB-BIR

Inger-Karin Helander

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

ExcCHK-2CHKK-CK-2BTK-R.CACIB

Hanne K Kjelsberg Odden

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Chu-ai-Shimai

ExcVTK-1VTKK-CK-4BTK

Hanne K Kjelsberg Odden


 

Salten Brukshundklubb, Svolvær
29.07.2018 (1 akita)

Dommer: Zafra Sirik

JUNIOR KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

 Linekjørvens’s Shurui Ni-romy

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIR-BIG3

Mathias Skjerpen


Moss Og Omegn Hundeklub
28.07.2018 (7 akita)

Dommer: Georgi Hristozov

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hasaki Team Takashi

Exc.JK-1JKK-CK-2BHK

Monica Nilsson

Akihiko Kaito No Odayakana

Exc.JK-2JKK

Silje Rønningsdal

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-1CHKK-CK-1BHK-BIR

Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Aihime Geisha No Odayakana

Exc.JK-1JKK-CK-3BTK  

Camilla H. Løkenhagen

Osen Go Dell’Antico Matagi

Exc.JK-2JKK-CK

Monica Nilsson

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’Shera Von Shinrai

ExcCHK-2CHKK-CK-2BTK

Camilla H. Løkenhagen

Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu

ExcCHK-1CHK-CK-1BTK-BIM

Monica Nilsson

 

 

 

Vågan Hundeklubb, Svolvær
28.07.2018 (1 akita)

Dommer: Wera Hübenthal

JUNIOR KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

 Linekjørvens’s Shurui Ni-romy

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIR-BIG2

Mathias Skjerpen

 

Norsk Eurasierklubb
14.07.2018 (1 akita)

Dommer: Miklos Levente

JUNIOR KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

 Jaiko Go

VGAK-1.AKK

Helle Richardsen

NKK Trondheim,
01.07.2018 (7 akita)

Dommer: Eli-Marie Klepp

JUNIORKLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Noboru Yama Aikoura OfDanketsuAsahi

ExcJK-1JKK

Ingrid Steen Ness

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Midori No Yokuchi Hachiko Go

ExcUK-1UKK-CK- CERT-1BHK-CACIB-BIM

Nina Stornes

JUNIORKLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kosu Ni-Nala

VG.JK-1JKK

Trine Knipenberg

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Satsuki Bara No  Shiawase

Exc.AK-1AKK-CK-CERT-2BTK-R.CACIB

Lisbeth O Høyem

Fumiko Go Sveika

ExcAK-2AKK-CK-R.Cert-3BTK

Migle Karaliute

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

Exc.AK-4BTK

Rita Solvang

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

ExcCHK-1CHK-CK-CACIB-BIR

Inger-Karin Helander

 

NKK Tromsø,
17.06.2018 (3 akita)

Dommer: Marja Talvitie

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Takumachi Go Shun’You Kensha

KIP

Noora Vahvelainen, SF

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Vuorenvarman Irvikissa

VG-CHK-2CHKK

Terhi Kämäräinen, SF

Cazador Grande Soy Diamante

Exc.CHK-1.CHKK-CK-CERT-1BTK-CACIB-BIR

Terhi Kämäräinen, SF

 

Hitra og Frøya Hundeklubb
27.05.2018 (1 akita)

Dommer: Collette Muldoon

JUNIOR KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

 Midori No Yokuchi Hachiko Go

EXC.JK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIR

Nina Stornes


Orkdal Hundeklubb,
26.05.2018 (5 akita)

Dommer: Laszlo Erdös

JUNIORKLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Noboru Yama Aikoura OfDanketsuAsahi

ExcJK-1JKK-CK-CERT-2BHK

Ingrid Steen Ness

Midori No Yokuchi Hachiko Go

ExcJK-1JKK-CK-1BHK-BIM

Nina Stornes

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Taikoutora no Mamma'kko

Exc.AK-1AKK-CK-CERT-3BTK

Lisbeth O Høyem

Ak-inu-bas Taikoutora no Pappa'kko

Exc.AK-1AKK-CK-2BTK

Lisbeth O Høyem

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Asagiri No Kanako Go Shun'you Kensha

Exc.CHK-1.CHKK-CK-1BTK-BIR

Lisbeth O Høyem

 

Norsk Akita Klubb,
20.05.2018 (29 akita)

Dommer: Arne Foss

VALP 6-9 mnd KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Yoidesu Ni-Romy

HP-BIR-BIG-BIS valp

Mathias Skjerpen

Linekjørven’s Otokonoko Ni-Fenris

HP-2.pl

Eira Tveit Aspholm

Linekjørven’s Yoidesu Ni-Mio

HP-3.pl

Cathrine Kjos og Carina K. Klevan

VALP 6-9 mnd KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Wanami Go Kiyama

HP-BIR-BIM

Dag Steinar Kompelien/Marianne Langseth

Hund

Resultat

Eier

Hasaki Team Takashi

ExcJK-1JKK

Monica Nilsson

Midori No Yokuchi Hachiko Go

Exc.JK-2JKK

Nina Stornes

Akihiko Kaito No Odayakana

VG.JK-3JKK

Silje Rønningsdal

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Wan Go Namitori

VG.AK-1AKK

Agnieszka Gregajtys-Dworak

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun-go Tatsuya Kensha

ExcCHK-3CHKK-CK-3BHK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

Aiko Kensha No Michi Go

ExcCHK-4CHKK

Marita Sørensen

Shinryuu Go Kodai An Dell'Antico Matagi

ExcCHK-2CHKK-CK-CERT-2BHK

Sibylle Rother, De

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-1CHKK-CK-1BHK-BIM

Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Aika Shakira No Odayakana

Exc.JK-3JKK

Robin Frydenberg

Aihime Geisha No Odayakana

Exc.JK-1JKK-CK-2BTK

Camilla H. Løkenhagen

Osen Go Dell’Antico Matagi

Exc.JK-2JKK

Monica Nilsson

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Alva

VG.UK-2UKK

Kristine Pernille Garden

Alida

G.Uk

Liv Malin Kvam

P’Seiko No Tora No Tokimitsu

ExcUK-1UKK-CK

Dag Steinar Kompelien

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Maiko

G.AK

Magne Bergersen

Ak-inu-bas Satsuki Bara No  Ichika

G.AK

Odd Einar Svendsen Greipsland

Ak-inu-bas Taikoutora No Mamma’ko

VG.AK

Lisbeth O Høyem

Ak-inu-bas Taikoutora No Pappa’ko

Exc.AK-2AKK-CK-CERT-

Lisbeth O Høyem

Fumiko Go Sveika

VG.AK-4AKK

Migle Karaliute

Saika Av Rai-on

EXC.AK-1AKK-CK

Bjørglise Remso

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

Exc.AK-3AKK

Rita Solvang

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’Shera Von Shinrai

Exc.CHK-3CHK-CK

Camilla H. Løkenhagen

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

ExcCHK

Hanne K Kjelsberg Odden

Deiji Go Dell’antico Matagi

ExcCHK-1ChKK-CK-1.BTK-BIR-2BIS

Britt Nyberg

Asagiri No Kanako  Go Shun’you Kensha

Exc.CHK

Lisbeth O Høyem

Linekjørven’s Sotachi

Exc.CHK-2CHKK-CK-4BTK

Anne Liv Lidtveit

Misaki Go Kiyama

ExcCHK-4CHK-CK

Inger-Karin Helander

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-2VTKK-CK

Lisbeth O Høyem

Tsuko Ta-Ai Ninja

ExcVTK-1VTKK-CK-3BTK- Beste Vet-BIS Veteran

Unni og Odd Einar Greipsland

 

Norsk Shiba Klubb, Hunderfossen
19.05.2018 (28 akita)

Dommer: Gabriela Richard

VALP 6-9 mnd KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Otokonoko Ni-Fenris

HP-1.pl-BIM

Eira Tveit Aspholm

Linekjørven’s Shurui Ni-Romy

HP-2.pl

Mathias Skjerpen

Linekjørven’s Yoidesu Ni-Mio

HP-3.pl

Cathrine Kjos og Carina K. Klevan

VALP 6-9 mnd KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Wanami Go Kiyama

HP-BIR-BIG-BIS valp

Dag Steinar Kompelien/Marianne Langseth

Hund

Resultat

Eier

Midori No Yokuchi Hachiko Go

Exc.JK-2JKK

Nina Stornes

Hasaki Team Takashi

ExcJK-1JKK-CK-CERT-3BHK

Monica Nilsson

Akihiko Kaito No Odayakana

VG.JK-3JKK

Silje Rønningsdal

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Wan Go Namitori

VG.AK-1AKK

Agnieszka Gregajtys-Dworak

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Shinryuu Go Kodai An Dell'Antico Matagi

ExcCHK-2CHKK-CK-2BHK

Sibylle Rother, De

Aiko Kensha No Michi Go

ExcCHK-4CHKK

Marita Sørensen

Hokuun-go Tatsuya Kensha

ExcCHK-3CHKK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-1CHKK-CK-1BHK-BIM

Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Aihime Geisha No Odayakana

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-2BTK

Camilla H. Løkenhagen

Osen Go Dell’Antico Matagi

Exc.JK-2JKK-CK

Monica Nilsson

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

P’Seiko No Tora No Tokimitsu

ExcUK-1UKK-CK

Dag Steinar Kompelien

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

Exc.AK-2AKK-CK

Rita Solvang

Ak-inu-bas Taikoutora No Mamma’ko

VG.AK

Lisbeth O Høyem

Ak-inu-bas Satsuki Bara No  Ichika

EXC.AK-4.AKK

Odd Einar Svendsen Greipsland

Amaterasu No Himekami

VG.UK

Magne Bergsen

Saika Av Rai-on

EXC.AK-3AKK

Bjørglise Remso

Fumiko Go Sveika

EXC.AK-1AKK-CK-R.CERT

Migle Karaliute

Ak-inu-bas Taikoutora No Pappa’ko

Exc.AK

Lisbeth O Høyem

Ängsmyren’s Taibo No Maiko

VG.AK

Magne Bergersen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’Shera Von Shinrai

ExcCHK

Camilla H. Løkenhagen

Asagiri No Kanako  Go Shun’you Kensha

ExcCHK-2CHK-CK-4BTK 

Lisbeth O Høyem

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

ExcCHK

Hanne K Kjelsberg Odden

Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu

ExcCHK

Monica Nilsson

Misaki Go Kiyama

ExcCHK-3CHK-CK

Inger-Karin Helander

Linekjørven’s Sotachi

Exc.CHK

Anne Liv Lidtveit

Deiji Go Dell’antico Matagi

ExcCHK-2ChKK-CK-3.BTK

Britt Nyberg

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-2VTKK-CK

Lisbeth O Høyem

Tsuko Ta-Ai Ninja

ExcVTK-1VTKK-CK-1BTK-BIR og BIS. Beste Vet-  og BIS Veteran

Unni og Odd Einar Greipsland

 

Surnadal Hundeklubb
29.04.2018 (1 akita)

Dommer: Annette Bystrup

JUNIOR KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

 Midori No Yokuchi Hachiko Go

EXC.JK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIR

Nina Stornes

 

Norsk Berner Sennenhund Klubb, Letohallen
29.04.2018 (2 akita)

Dommer: Nadija Timmermans-Kadija

UNGHUNDKLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

P’seiko No Tora Go Tokimitsu

EXC.UK-1UKK-CK-CERT-1BTK-BIR

Dag Steinar Kompelien

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibou No Mariko

EXC.AK-1AKK-CK-2BTK

Rita Solvang

 

Surnadal og Rindal Hundeklubb
28.04.2018 (1 akita)

Dommer: Kruus, Jelena

JUNIOR KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

 Midori No Yokuchi Hachiko Go

EXC.JK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIR-BIG-BIS.2

Nina Stornes

 

Norsk Spaniel Klub Trøndelag
15.04.2018 (1 akita)

Dommer: Vanja Sliwa

VALP 6-9 mnd KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kosu Ni-nala

HP-BIR-BIG-BIS valp

Trine Knipenberg

 

NKK Bergen
07.04.2018 (2 akita)

Dommer: Leif Ragnar Hjort

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibou No Mariko

VG.AK-1AKK

Rita Solvang

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

EXC.CHK-1CHKK-CK-1BTK-NordicCert-BIR

Inger-Karin Helander

 

Klubben for Gårds- og Fjellhunder, Letohallen
31.03.2018 (2 akita)

Dommer: Rony Doedjins

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibou No Mariko

EXC.AK-1AKK-CK-2BTK

Rita Solvang

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

EXC.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIR

Inger-Karin Helander

 

Norsk Terrier Klub Trøndelag
18.03.2018 (1 akita)

Dommer: Kristin Hoff

VALP 4-6 mnd KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kosu Ni-nala

HP-BIR-BIG-4BIS valp

Trine Knipenberg

 

NKK Kristiansand,
17.03.2018 (8 akita)

Dommer: Kari Granaas Hansen

JUNIORKLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Hasaki Team Takashi

ExcJK-1JKK-CK-CERT-2BHK

Monica Nilsson

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Hokuun-Go Tatsuya Kensha

ExcCHK-1CHK-CK-1BHK-CACIB-BIM

Hanne K Kjelsberg-Odden

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Osen Go Dell’antico Matagi

VGJK-1JKK

Monica Nilsson

Aihime Geisha No Odayakana

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BTK-BIR

Camilla Løkenhagen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’shera Von Shinrai

Exc.CHK-4.CHKK

Camilla og Ole-Christian Løkenhagen

Linekjørven’s Kanpai Må-je

Exc.CHK-1.CHKK-CK-2BTK-CACIB

Hanne K Kjelsberg-Odden

Kinekjørven’s Sotachi

Exc.CHK-1.CHKK-CK-3BTK-R.CACIB

Anne-Liv Lidtveit

Nadeshicko Go Tokimitsu

Exc.CHK-3.CHKK

Monica Nilsson

 

Norsk Miniatyrhund Klubb, Letohallen
04.03.2018 (1 akita)

Dommer: Branislav Rajic

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Domo Arigato

EXC.AK-1AKK-CK-Cert-1BTK-BIR-4.BIG

Sara Johansson, S

 

Norsk Miniatyrhund Klubb, Letohallen
03.03.2018 (1 akita)

Dommer: Jussi Liimatainen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Domo Arigato

EXC.AK-1AKK

Sara Johansson, S

 

NKK & Nordic Bø i Telemark,
17.02.2018 (4 akita)

Dommer: Marianne Holmli

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-1CHK-CK-1BHK-Nordic Cert-BIM

Magne Bergersen

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Deiji Go Dell’antico Matagi

EXC.AK-1AKK-CK-CERT-2BTK-R.Nordic Cert

Britt Nyberg

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’shera Von Shinrai

Exc.CHK-2.CHKK  

Camilla og Ole-Christian Løkenhagen

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1.CHKK-CK-1.BTK-CACIB-Nordic Cert-BIR

Inger-Karin Helander

 

Norsk Puddelklubb Nordenfjeldske
10.02.2018 (1 akita)

Dommer: Tanja Huslund

VALP 4-6 mnd KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kosu Ni-nala

HP-BIR-4BIG valp

Trine Knipenberg

Norsk Grand Danois Klubb, Letohallen
28.01.2018 (1 akita)

Dommer: K.V. Gilliland

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibou No Mariko

EXC.AK-1AKK –CK-1BTK-BIR

Rita Solvang