UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 
(Resultater per kommende nr. 1/2017 av Akita Posten)

2016

Norsk Dobermannklub,
Letohallen, 28.12.2016 (6 akita)

Dommer: Dagmar Klein

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-1CHKK-CK-1BHK –CACIB-BIR

Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Amateraso No Himekami

ExcJK-1JKKCK-R.CERT-3BTK

Magne Bergsen

Jaiko Go

ExcJK-1JKKCK-CERT-2BTK

Helle Richardsen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyrens Taibo No Maiko

Exc.UK-2.UKK –CK

Magne Bergsen

Ängsmyrens Taibo No Mariko

Exc.UK-1.UKK –CK-4BTK

Rita Solvang

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1.CHKK –CK-1BTK-BIM

Inger-Karin Helander

 

NKK,
Lillestrøm 20.11.2016 (16 akita)

Dommer: Paula Heikkinen-Lehkonen, SF

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Chiya Go Sakura No Sono

ExcJK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIM

 

Riina Happakallio, Jasmin Heinääho, SF

Hasaki Team Daytan

GJK

Monica Nilsson

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Aiko Kensha No Michi Go

ExcCHK-1CHKK-CK-2BHK –CACIB

Marita Sørensen

Hokuun-go Tatsuya Kensha

VGCHK-3CHKK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-2CHKK-CK-3BHK-R.CACIB

Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Taikoutora No Pappa-kko

ExcJK-1JKK-CK-R.Cert

Lisbeth O Høyem

Amaterasu No Himekami

VGJK-3JKK

Magne Bergersen

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

VGJK-4JKK

Rita Solvang

Ak-inu-bas Taikoutora No Mamma-kko

ExcJK-2JKK-CK

Lisbeth O Høyem

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Maiko

ExcUK-1JKK

Magne Bergersen

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Megapolis Style Kanon

ExcAK-1AKK-CK-CERT-4BTK  

Turid Helgemo

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Asagiri No Kanako  Go Shun’you Kensha

ExcCHK-2CHKK-CK-2BTK-R.CACIB

Lisbeth O Høyem

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1.CHKK –CK-3BTK

Inger-Karin Helander

Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu

ExcCHK-4CHK

Monica Nilsson

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

ExcCHK-1CHKK-CK-1BTK-CACIB-BIR

Hanne K Kjelsberg Odden

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-1VTKK-CK

Lisbeth O Høyem

 

NKK Harstad
01.10.2016 (3 akita)

Dommer: Leni Finne, SF

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Odoroki No Hatsukoi Kazuma

VGJK-1JKK

Heidi Alatalo

Ak-inu-bas Taikoutora No Pappa-kko

VG.JK-2.JKK

Lisbeth O Høyem

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

L’Yufa Des Seigneurs D’orient

VG.CHK-1.CHKK

Heidi Alatalo, Karoliina Alatalo

 

NKK Rogaland
10.09.2016 (2 akita)

Dommer: Jose Homem De Mello

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’she’ra Von Shinrai

Exc.AK-1.AKK –CK-CERT-1BTK-CACIB - BIR

Camilla Hegland

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Sotachi

ExcChK-1CKK-CK-CERT-2BTK-R.CACIB

Anne Liv Lidtveit

 

Steinkjer Hundeklubb
03.09.2016 (4 akita)

Dommer: Tanja Ahlman-Stockmari

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Taikoutora No Pappa-kko

Exc.JK-1.JKK –CK-3BTK

Lisbeth O Høyem

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Shiawase

Exc.AK-1.AKK –CK-2BTK

Lisbeth O Høyem

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Asagiri No Kanako  Go Shun’you Kensha

VG.CHK-1CHK

Lisbeth O Høyem

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Aki-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-1VTKK-CK-1BTK-BIR

Lisbeth O Høyem

 

Norsk Leonbergerklubb, Drammen,
04.09.2016 (2 akita)

Dommer: Nikolina Davidovska

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kiseki Go Of Tominari

ExcAK-1AKKCK-CERT-2BTK

Tina Gävert, S

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1.CHKK –CK-1BTK-BIR-BIG-2BIS

Inger-Karin Helander

 

Norsk Basenji Klubb, Drammen
03.09.2016 (1 akita)

Dommer: Leif Lehmann Jørgensen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1.CHKK –CK-1BTK-BIR

Inger-Karin Helander

 

 

Rana Trekk- og Brukshundklubb
21.08.2016 (1 akita)

Dommer: Cristine Watson

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Taikoutora No Pappa-kko

Exc.JK-1.JKK –CK-CERT-1BTK-BIR

Lisbeth O Høyem

 

 

Rana Trekk- og Brukshundklubb
20.08.2016 (1 akita)

Dommer: Shaun Watson

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Taikoutora No Pappa-kko

Exc.JK-1.JKK –CK-CERT-1BTK-BIR

Lisbeth O Høyem

 

 

NKK Lillehammer, 13.08.2016 (5 akita)

Dommer: Geir Nordahl Pedersen

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Kenji

KIP

Anita Andreassen Vatle

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Aiko Kensha No Michi Go

ExcCHK-1CHKK-CK-1BHK –CACIB-BIM

Marita Sørensen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Deiji Go Dell’antico Matagi

ExcJK-1JKKCK-CERT-1BTK-BIR

Britt Nyberg

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1.CHKK –CK-2BTK-CACIB

Inger-Karin Helander

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

ExcVTK-1VTKK-CK-3BTK

Britt Nyberg/Dag Rune Egge

 

 

Moss og Omegn Hundeklubb, Råde
30.07.2016 (1 akita)

Dommer: Kurt Nilsson

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’she’ra Von Shinrai

Exc.AK-1.AKK –CK-CERT-1BTK-BIR

Camilla Hegland

 

 

Norsk EurasierKlubb, Vålerbanen
10.07.2016 (3 akita)

Dommer: Collette Muldoon

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

VGJK-1JKK

Rita Solvang

Deiji Go Dell’antico Matagi

VGJK-2JKK

Britt Nyberg

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1.CHKK –CK-1BTK-BIR

Inger-Karin Helander

 

 

Norsk EurasierKlubb, Vålerbanen
09.07.2016 (1 akita)

Dommer: Gunnar Nymann

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1.CHKK –CK-1BTK-BIR

Inger-Karin Helander

 

 

NKK Trondheim
02.07.2016 (2 akita)

Dommer: Per Svarstad

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Asagiri No Kanako  Go Shun’you Kensha

ExcCHK-1CHK-CK-1BTK-CACIB-BIR

Lisbeth O Høyem

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Aki-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-1VTKK-CK-2BTK

Lisbeth O Høyem

 

Norsk Lhasa Apso Klubb, Råde
25.06.2016 (2 akita)

Dommer: Markku Kipinä

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hasaki Team Daytan

VG-JK-1JKK

Monica Nilsson

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu

Exc.CHK-1.CHKK

Heidi Alatalo, Karoliina Alatalo

 

 

NKK Tromsø
19.06.2016 (2 akita)

Dommer: Jan Ebels

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Mitsuo Go Akogareno

Exc.CHK-1CHKK-CK-CERT-1BHK-CACIB-BIR

Heidi Alatalo, Laura Siren

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

L’Yufa Des Seigneurs D’orient

VG.CHK-1.CHKK

Heidi Alatalo, Karoliina Alatalo

 

Gauldal Hundeklubb, Oppdal,
12.06.2016 (1 akita)

Dommer: Mona K Selbach

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kioko No Shiroi Taira

KIP

Odd Morten Taagvold


Gauldal Hundeklubb, Oppdal,
11.06.2016 (2 akita)

Dommer: Jørgen Hindse

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kioko No Shiroi Taira

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BTK-BIR

Odd Morten Taagvold

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kiichi Go Shun’You Kensha

VG.AK-1.AKK

Odd Morten Taagvold

NKK Drammen, 04.06.2016 (6 akita)

Dommer: Marie Petersen

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun Go Tatsuya Kensha

Exc.CHK-1CHKK-1BHK-CACIB-BIR

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Maiko

ExcJK-1JKK-CK-3BTK-Cert

Magne Bergersen

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

ExcJK

Rita Solvang

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Sotachi

ExcCHK-1CHKK-CK-2BTK-R.CACIB

Anne Liv Lidtveit

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

Exc.CHK-1ChKK-1BTK-CK-CACIB-BIM  

Hanne K Kjelsberg Odden

Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu

Exc.CHK

Monica Nilsson

Norsk Shih Tzu Klubb
29.05.2016 (2 akita)

Dommer: Eva Nielsen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

ExcJK-2JKK-CK-2BTK

Rita Solvang

Deiji Go Dell’antico Matagi

ExcJK-1JKK-CK-1BTK-Cert-BIR

Britt Nyberg


Norsk Akita Klubb,
Hunderfossen 15.05.2016 (29 akita)

Dommer: Lisbeth Campbell

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Kiniro

S.JK

Anne Cedervall

Ängsmyren’s Taibo No Kenji

S.JK

Anita Andreassen Vatle

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun-go Tatsuya Kensha

ExcAK-1AKK-CK-Cert-2BHK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

Richirou Halne Wzgorze

VGAK-2AKK

Lars Erik Pedersen

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Aiko Kensha No Michi Go

G.CHK

Marita Sørensen

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-1CHKK-CK-3BHK

Magne Bergersen

VETERAN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Tensai Halne Wzgorze

ExcVTK-!VTKK-CK-BIM-Beste Veteran

Vebjørn Strandvik

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kioko No Shiroi Taira

ExcJK-”JKK

Odd Taagvold

Saika Av Rai-on

VGJK-4JKK

Bjørglise Remso

Rei Mei Go Sakura No Sono

G.JK

Anne-Linn Hauge

Deiji Go Dell’antico Matagi

ExcJK-1JKK

Britt Nyberg

Ängsmyren’s Taibo No Maiko

ExcJK-3JKK

Magne Bergersen

Aimi No Shiroi Taira

0.JK

Julie Hagen Hage

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

G.JK

Rita Solvang

Fumiko Go Sveika

G.JK

Migle Karaliute

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Chu-ai Shimai

VG.AK-3AKK

Hanne K Kjelsberg Odden

Linekjørven’s Sotachi

ExcAK-1AKK-CK-CERT-2BTK

Anne Liv Lidtveit

Linekjørven’s Chikara Ishi

G.AK

Tilde Cathrine Kjos

Kiichi Go Shun’You Kensha

G.AK

Odd Taagvold

Megapolis Style Kanon

ExcAK-2AKK

Turid Helgemo

Ak-inu-bas Satsuki Bara No  Ichika

G.AK

Odd Einar Svendsen Greipsland

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

ExcCHK-1CHKK-CK-1BTK-BIR-BIS

Hanne K Kjelsberg Odden

Tsuko Ta-Ai Ninja

G.CHK

Unni og Odd Einar Greipsland

Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu

G.CHK

Monica Nilsson

Raion’s Masami

Vg.CHK-3CHK

Vebjørn Strandvik

Asagiri No Kanako  Go Shun’you Kensha

ExcCHK-2CHK

Lisbeth O Høyem

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

ExcVTK-2VTKK

Unni og Odd Einar Greipsland

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

ExcVTK-1VTKK

Britt Nyberg/Dag Rune Egge

Aki-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

VgVTK-3VTKK

Lisbeth O Høyem


Norsk Shiba Klubb,
Hunderfossen 14.05.2016 (28 akita)

Dommer: Mariane Baden, DK

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Kenji

ExcJK-1JKK

Anita Andreassen Vatle

Ängsmyren’s Taibo No Kiniro

VGJK-2JKK

Anne Cedervall

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun-go Tatsuya Kensha

ExcAK-1AKK-CK-2BHK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

Richirou Halne Wzgorze

ExcAK-2AKK

Lars Erik Pedersen

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Aiko Kensha No Michi Go

ExcCHK-2CHKK-CK-4BHK

Marita Sørensen

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-1CHKK-CK-1BHK-BIM

Magne Bergersen

VETERAN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Tensai Halne Wzgorze

ExcVTK-1VTKK-CK-3BHK

Vebjørn Strandvik

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Fumiko Go Sveika

ExcJK-4JKK

Migle Karaliute

Kioko No Shiroi Taira

ExcJK-1JKK-CK

Odd Taagvold

Ängsmyren’s Taibo No Maiko

ExcJK-3JKK

Magne Bergersen

Saika Av Rai-on

ExcJK-2JKK-CK

Bjørglise Remso

Rei Mei Go Sakura No Sono

ExcJK

Anne-Linn Hauge

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

ExcJK

Rita Solvang

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kiichi Go Shun’You Kensha

ExcAK-3AKK

Odd Taagvold

Linekjørven’s Sotachi

ExcAK-2AKK

Anne Liv Lidtveit

Tsuko Chu-ai Shimai

VGAK

Hanne K Kjelsberg Odden

Ak-inu-bas Satsuki Bara No  Ichika

KIP

Odd Einar Svendsen Greipsland

Linekjørven’s Chikara Ishi

ExcAK-4AKK

Tilde Cathrine Kjos

Megapolis Style Kanon

ExcAK-1AKK-CK-CERT-3BTK

Turid Helgemo

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Ta-Ai Ninja

ExcCHK-3CHKK-CK

Unni og Odd Einar Greipsland

Raion’s Masami

ExcCHK-2CHKK-CK-4BTK

Vebjørn Strandvik

Aki-inu-bas Yama No Momiji

G.CHK

Lisbeth O Høyem

Asagiri No Kanako  Go Shun’you Kensha

ExcCHK-4CHKK-CK

Lisbeth O Høyem

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

ExcCHK-1CHKK-CK-1BTK-BIR-2BIS

Hanne K Kjelsberg Odden

Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu

ExcCHK

Monica Nilsson

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Aki-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-2VTKK-CK

Lisbeth O Høyem

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

ExcVTK-1VTKK-CK-2BTK-Beste Veteran-BIS.Veteran

Britt Nyberg/Dag Rune Egge

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

EXCVTK-3VTKK-CK

Unni og Odd Einar Greipsland

 

Norsk Berner Sennenhund Klubb,
Letohallen 24.04.2016 (2 akita)

Dommer: Marie Petersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

ExcJK-1JKKCK-R.Cert-2BTK

Rita Solvang

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Domo Arigato

ExcAK-1AKK-CK-CERT-1BTK-BIR

Sara Johansson, S

 

Norsk Berner Sennenhund Klubb,
Letohallen 23.04.2016 (4 akita)

Dommer: Marie Petersen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun-go Tatsuya Kensha

VG.UK-1UKK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Domo Arigato

ExcAK-2AKK

Sara Johansson, S

Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu

ExcAK-1AKK-CK-CERT-2BTK

Monica Nilsson

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

Exc.CHK-1ChKK-CK-1BTK-BIR -BIG

Hanne K Kjelsberg Odden

Surnadal og Rinndal Hundeklubb,
Sunndalsøra, 23.04.2016 (1 akita)

Dommer: Marit Sunde

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kiichi Go Shun’You Kensha

GAK

Odd Taagvold


NKK Bergen,
16.04.2016 (1 akita)

Dommer: Francisco Salvador Janeiro

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ängsmyren’s Taibo No Mariko

VGJK-1JKK

Rita Solvang

 

Klubben for Gards- og Fjellhunder,
Letohallen, 26.03.2016 (2 akita)

Dommer: Antonio Di Lorenzo

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-1CHKK-CK-1BHK-BIM

Magne Bergersen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko Go Tokimitsu

Exc.UK-1UKK-CK-1BTK-BIR  

Monica Nilsson

 

NKK Kristiansand, 12.03.2016 (3 akita)

Dommer: Britt Nyberg

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun Go Tatsuya Kensha

Exc.UK-1UKK-CK-CERT-1BHK-CACIB-BIM

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Ch-Ai Shimai

VGAK-1AKK

Hanne K Kjelsberg Odden

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

Exc.CHK-1ChKK-1BTK-CACIB-BIR

Hanne K Kjelsberg Odden

 

Norsk Schnauzer Bouvier Hundklubb,
Letohallen, 06.03.2016 (1 akita)

Dommer: Linda Volarikova

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

K’ookii Go Of Tomonari

Exc.UK-1UKK

Tina Gävert,S

 

NKK Bø i Telemark, 20.02.2016 (3 akita)

Dommer: Myriam Vermeire

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou Halne Wzgorze

VGAK-1AKK  

Lar-Erik Pedersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Megapolis Style Kanon

ExJK-1JKK

Turid Helgemo

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko Go Tokimitsu

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BTK-BIR 

Monica Nilsson

 

Norsk Grand Danois Klubb
Letohallen, 24.01.2016 (2 akita)

Dommer: Svein Bjarne Helgesen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko Go Tokimitsu

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BTK-BIR  

Monica Nilsson

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

ExcVTK-1VTKK-CK-2BTK

Britt Nyberg/Dag Rune Egge

 

Norsk Schnauzer Bouvier Hundklubb,
Letohallen, 23.01.2016 (3 akita)

Dommer: Leif-Herman Wilberg

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

K’ookii Go Of Tomonari

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK-BIR  

Tina Gävert,S

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcCHK-1CHKK

Magne Bergersen

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Akatora

Exc.AK-1AKK

Tina Gävert, S