UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 
(Resultater per kommende nr. 1/2016 av Akita Posten)

2015

 

Norsk Dobermann Klub
Letohallen, 28.12.2015 (8 akita)
Dommer: Luis Manuel Calado Catalan

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun Go Tasuya Kensha

Exc.UK-1UKK-CK-1BHK-BIR

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

ExcAK-1AKK

Lars Erik Pedersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Megapolis Style Kanon

Exc.JK-1JKK-CK-R.Cert-3BTK  

Turid Helgemo

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko Go Tokimitsu

VG.UK-1UKK

Monica Nilsson

N’she’ra Von Shinrai

VG.UK-2UKK

Camilla Hegland

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

Exc.AK-1AKK-CK-CERT-2BTK  

Hanne K Kjelsberg-Odden

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIM

Inger-Karin  Helander

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.VTK-1VTKK

Inger-Karin Helander

 

Kongsberg Hk

05.12.2015 (2 akita)
Dommer:Mona Selbach

CHAMPION HANN

Hund

Resultat

Eier

Aiko Kensha No Michi Go

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-BIR  

Marita Sørensen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’she’ra Von Shinrai

ExcUK-1UKK

Camilla Hegland


 

Norsk Miniatyrhund Klubb, Letohallen,
07.11.2015 (1 akita) Dommer: Leila Kärkäs

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko No Tokimitsu No Himitsu

Exc.AK-1AKK-CK-1BTK-BIR

Monica Nilsson

NKK, Vikingskipet, Hamar, NV-15
17.10.2015 (13 akita)
Dommer:Branislav Rajic

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun Go Tasuya Kensha

Exc.JK-1JKK-CK-3BHK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

1AK-1AKK-CK-Cert-4BHK

Lars Erik Pedersen

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Aiko Kensha No Michi Go

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-CACIB-BIR

Marita Sørensen

Daikouhou Go Kagano Yaoya

Exc.CHK-2CHKK-CK-2BHK –R.CACIB

Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Megapolis Style Kanon

Exc.JK-1JKK-CK-Cert-4BTK

Turid Helgemo

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

Exc.UK-1UKK-CK-1BTK-CACIB-BIM

Hanne K Kjelsberg-Odden

Linekjørven’s Sotachi

Exc.UK-2UKK

Anne Liv Lidtveit

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1CHKK-CK-3BTK-R.CACIB

Inger-Karin  Helander

Ak-inu-bas Ei-Ko Yama No Momiji

Exc.CHK-4CHKK

Lisbeth Høyem

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-2CHKK-CK

Inger-Karin Helander

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.CHK-3CHKK

Lisbeth Høyem

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-1VTKK-CK-2BTK

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim

Karen Go Kurashiki Wakatsusou

Exc.VTK-2VTKK-CK

Britt Nyberg og Dag Rune Egge

 

NKK Orre - Rogaland
26.09.2015 (1 akita)
Dommer: Manuel Loreiro Borges

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Sotachi

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BTK-CACIB-BIR  

Anne Liv Lidtveit

 

Steinkjer Hundeklubb

12.09.2015 (5 akita)
Dommer: Marianne Holmli

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei Wzgorze

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-CACIB-BIM  

Tor-Amund Røsberg

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Shiawase

Exc.AK-1AKK-CK-CERT-3BTK  

Lisbeth Høyem

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.CHK-1CHKK-CK-2BTK

Lisbeth Høyem

Ak-inu-bas Ei-Ko Yama No Momiji

Exc.CHK-1CHKK-CK-4BTK

Lisbeth Høyem

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

Exc.VTK-1VTK-CK-1BTK –BIR

Lisbeth Høyem

 

Euro Dog Show 2015, Lillestrøm,

06.09.2015 (31+2 akita)
Dommer: Angelika Kammerscheid-Lammers

VALP (6-9 mnd) HANN

Hund

Resultat

Eier

Jishin Go Shiroiarashi

SL-Beste Valp

Olga Seijak, Pl

Aiken Sagarime Shiki

SL-2. plass

Maria Shinina, Ru

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Megapolis Style Gokay

Exc.JK-1JKK-2BHK

Natalia Stroich, Ru

Aikuchi-go Del Vento Divino

VG.JK-2JKK

Angelo Meli, It.

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Suteki Inu Genyey Takeshi

Exc.UK-1UKK

Dmitri Turanov, Ru

Hokuun-go Tatsuya Kensha

Exc.UK-2UKK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

ÅPEN KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Azuma Tamenobu Go Hirosakijou

Exc.AK-1AKK- R.CERT-R.CACIB

Sergei Seriakova, Ru

Nihonjin Halne Wzgórze

Exc.AK-2AKK

Christoph Wosch, Ty

Richirou Halne Wzgorze

Exc.AK-3AKK

Lars-Erik Pedersen

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Taikou Go Shun'you Kensha

Exc.CHK-1CHKK- 1.BHK CERT-CACIB BIR

Silvia Exposito, Sp

Hitoshi Halne Wzgórze

Exc.CHK-2CHKK

Christoph Wosch, Ty

Yashiomaru Go Akita Suzuki

Exc.CHK-3CHKK

Leonid Tretiakov, Ru

Ajkotakahiro Go

Exc.CHK-4CHKK

T. Tsvetkova, Ru

Ginji Go Touseien

Exc.CHK

Natalia Stroich, Ru

Hokuyuu Go Housenkaku

Exc.CHK

Olga Seijak, Pl

Daikouhou Go Kagano Yaoya

Exc.CHK

Magne Bergersen

Aiken Sagarime Zayzan

VG

Olga Karelina

Kumagai No H' Shintora

VG

Monica Mikkelsen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Amber Yule Haiku Go

Exc.JK-1JKK-R.CERT-2BTK-Beste Junior

Baiba Arija, Lv

Aiken Sagarime Uoshiko

Exc.JK-2JKK

Maria Shinina, Ru

Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu

Exc.JK-3JKK

Monica Nilsson

Megapolis Style Kanon

Exc.JK-4JKK

Turid Helgemo

N'she'ra Von Shinrai

VG.JK

Camilla Hegland

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

Exc.JK-1JKK-R.CACIB

Hanne K Kjelsberg-Odden

Linekjørven’s Sotachi

Exc.JK-2JKK

Anne Liv Lidtveit

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Shizuru Go Aso Inoue

Exc.CHK-1CHK- 1.BTK-CERT CACIB-BIM

Maria Evteeva, Ru

Bisakura Go Noshiro Fujita

Exc.CHK-2.CHKK

Galina Seriakova, Ru

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-3CHKK

Inger-Karin Helander

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.CHK-4CHKK

Lisbeth Høyem

Aiken Sagarime Zayna Shimi

Exc.CK

Sergej Levchuk, Ru

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK

Inger-Karin Helander

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Karen Go Kurashiki Wakatsusou

Exc.VTK-1VTKK-3BTK-Beste Veteran

Britt Nyberg og Dag Rune Egge

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

Exc.VTK-2VTKK

Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

 

Gjøvik Hundeklubb
23.08.2015 (1 akita)
Dommer: Wench Eikeseth

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun Go Tasuya Kensha

Exc.JK-1JKK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

 

Norsk Basenjiklubb, Drammen

16.08.2015 (1 akita) Dommer: Mona K Selbach

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Megapolis Style Kanon

Exc.JK-1JKKCK-Cert-1BTK-BIR

Turid Helgemo

 

Norsk Leonbergerklubb, Drammen

15.08.2015 (1 akita) Dommer: Eva Nielsen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Megapolis Style Kanon

Exc.JK-1JKK

Turid Helgemo

 

Norsk Dalmatiner Klubb, Sandefjord,
08.08.2015 (1 akita) Dommer: Hanne Laine-Jensen

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko No Tokimitsu No Himitsu

Exc.AK-1AKK-CK-1BTK-BIR

Monica Nilsson

 

Norsk Myndeklubb
 Nesbyen, 02.08.2015 (3 akita)
Dommer: Leni Finne

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun Go Tasuya Kensha

Exc.JK-1JKK-CK-1BHK-BIM

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIR-BIG

Inger-Karin Helander

C’Meika Go of Kamino Ken

VG.CHK-2CHKK

Inger-Karin Helander

 

Norsk Tibetansk Terrier Klubb
 Nesbyen, 01.08.2015 (4 akita)
Dommer: John Palmer

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun Go Tasuya Kensha

Exc.JK-1JKK-CK-Cert-1BHK-BIM

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

Exc.UK-1UKK-CK-CERT-3BTK

Hanne K Kjelsberg-Odden

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-2CHKK-CK-2BTK

Inger-Karin Helander

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIR-3.BIG

Inger-Karin Helander

 

Norsk Miniatyrhund Klubb
01.08.2015 (1 akita)
Dommer: Rita Kadike-Skadina

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Sotachi

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BTK-BIR

Anne Liv Lidtveit

 

Moss og Omegn Hundeklubb
04.07.2015 (2 akita)
Dommer: Marie Butler

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’Shera Von Shinrai

Exc.JK-1JKK-CK-R.Cert-2BTK

Camilla Hegland

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko No Tokimitsu No Himitsu

Exc.UK-1UKK-CK-CERT-1BTK-BIR

Monica Nilsson

 

NKK-Leangen,
04.07.2015 (3 akita)
Dommer: Dr. Miklos Levente

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

VG.UK-1UKK

Lars Erik Pedersen

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-CACIB-BIR

Inger-Karin Helander

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-2CHKK-CK-2BTK-R.CACIB

Inger-Karin Helander

 

NKK-Tromsø,
 21.06.2015 (3 akita)
Dommer: Marie Petersen

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Jikino Kensha No Malfurion

Exc.AK-1AKK-CK-CERT-2BHK-R.CACIB

 

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-CACIB-BIR

Monica Mikkelsen

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Vuorenvarman Lilliputti

VG.AK-1AKK

 

 

Tromsø Hundeklubb,
20.06.2015 (1 akita)
Dommer: Rui Oliveira

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-BIR

Monica Mikkelsen

 

NKK Drammen

06.06.2015 (4 akita) Dommer: Eivind Mjærum

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-CACIB-BIR

Magne Bergersen

Aiko Kensha No Michi Go

Exc.CHK-2CHKK

Marita Sørensen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-2CHKK-CK-2BTK -R.CACIB

Inger-Karin Helander

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-CACIB-BIM  

Inger-Karin Helander

 

Norsk Shiba Klubb, Hunderfossen,

24.05.2015 (25 akita)
Dommer: Eli Marie Klepp

VALP (4-6 mnd) TISPE

Hund

Resultat

Eier

Saika av Rai-On

Beste valp

Bjørglise Remso

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun Go Tasuya Kensha

Exc.JK-1JKK-CK-Cert-2BHK

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

ExcUK-1UKK

Lars Erik Pedersen

ÅPEN KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Chino Yamamoto

VG.AK-1AKK

Jan Erik Bredeg

Unnoii Kazoku Kanshin

Exc.AK-1UAK-CK-R.Cert-3BHK

Christine Hæreid

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.CHK-1CHKK-CK-4BHK

Monica Mikkelsen

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

Exc.CHK-2CHKK-CK

Tor-Amund Røsberg

VETERAN KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Tensai Halne Wzgorze

Exc.VTK-1VTK-CK-1BHK-BIR-3.BIG

Vebjørn Strandvik

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko No Tokimitsu No Himitsu

Exc.JK-3JKK

Monica Nilsson

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

Exc.JK-2JKK

Hanne K Kjelsberg-Odden

Linekjørven’s Sotachi

Exc.JK

Anne Liv Lidtveit

Linekjørven’s Nirei-Wau

Exc.JK-4JKK

Erland Kjelsberg

N’Shera Von Shinrai

Exc.JK

Camilla Hegland

Linekjørven’s Domo Arigato

Exc.JK-1JKK-CK-Cert-3BTK

Sara Johansson

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kiichi Go Shun’You Kensha

VG.AK-2AKK

Odd Taagvold

Tsuko Chu-Ai Shimai

Exc.AK-1AKK-CK

Hanne K Kjelsberg-Odden

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Ichika

VG.JK-3JKK

Odd Einar Greipsland

Hasaki Team Enka

VG.JK-4JKK

Beate Bianca Bjørnsen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-4CHKK-CK

Inger-Karin Helander

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

VG.CHK

Monica Nilsson

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.CHK-2CHKK-CK-4BTK

Lisbeth Høyem

Raion’s Masami

Exc.CHK-3.CHKK-CK

Vebjørn Strandvik

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIM

Inger-Karin Helander

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Noven’s Etsu

Exc.VTK-3VTKK-CK

Vebjørn Strandvik

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-2VTKK

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim

Karen Go Kurashiki Wakatsusou

Exc.VTK-1VTKK-CK-2BTK -Beste Veteran- BIS.Vet

Britt Nyberg og Dag Rune Egge

AVLSKLASSE

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Chu-Ai Shimai HP Hanne K Kjelsberg-Odden

OPDRETTERKLASSE

Kennel

Resultat

Eier

Linekjørven's HP-2 BIS.Oppdretter Hanne K Kjelsberg-Odden

 

Norsk Akita Klubb, Hunderfossen,

23.05.2015 (29 akita)
Dommer: Augustin Ionescu

VALP (6-9 mnd) HANN

Hund

Resultat

Eier

N’Kagetora Tokimitsu No Himitsu

KIP

Monica Nilsson

VALP (4-6 mnd) TISPE

Hund

Resultat

Eier

Saika av Rai-On

Beste valp-BIS valp

Bjørglise Remso

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun Go Tasuya Kensha

Exc.JK-1JKK-CK-R.Cert

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

VG.UK-1UKK

Lars Erik Pedersen

ÅPEN KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Unnoii Kazoku Kanshin

VG.AK-3AKK

Christine Hæreid

Chino Yamamoto

Exc.AK-2AKK

Jan Erik Bredeg

Aiko Kensha No Michi Go

Exc.AK-1AKK-CK-Cert-4BHK

Marita Sørensen

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.CHK-2CHKK-CK-3BHK

Monica Mikkelsen

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

Exc.CHK-3CHKK

Tor-Amund Røsberg

Daikouhou Go Kagano Yaoya

Exc.CHK-1CHKK-CK-2BHK

Magne Bergersen

VETERAN KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Tensai Halne Wzgorze

Exc.VTK-1VTK-CK-1BHK-BIM

Vebjørn Strandvik

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørven’s Sotachi

Exc.JK-2JKK-CK-R.Cert-4BTK

Anne Liv Lidtveit

Linekjørven’s Domo Arigato

Exc.JK-3JKK

Sara Johansson, S

N’Shera Von Shinrai

Exc.JK

Camilla Hegland

Linekjørven’s Nirei-Wau

Exc.JK

Erland Kjelsberg

Linekjørven’s Kanpai Må-Je

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-3BTK

Hanne K Kjelsberg-Odden

Nadeshiko No Tokimitsu No Himitsu

Exc.JK-4JKK

Monica Nilsson

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Ichika

VG.JK-2JKK

Odd Einar Greipsland

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Niki

VG.JK-4JKK

Hans Ragnar Braathen

Hasaki Team Enka

VG.JK-3JKK

Beate Bianca Bjørnsen

Kiichi Go Shun’You Kensha

Exc.AK-1AKK-CK

Odd Taagvold

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

Exc.CHK

Monica Nilsson

Raion’s Masami

Exc.CHK-4.CHKK

Vebjørn Strandvik

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK

Inger-Karin Helander

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.CHK-3CHKK

Lisbeth Høyem

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIR-4.BIG

Inger-Karin  Helander

Tsuko Ta-Ai Ninja

Exc.CHK-2CHKK

Unni og Odd Einar Greipsland

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-4VTKK

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim

Noven’s Etsu

Exc.VTK-3VTKK

Vebjørn Strandvik

Karen Go Kurashiki Wakatsusou

Exc.VTK-1VTKK-CK-2BTK-Beste Veteran- BIS.Vet

Britt Nyberg og Dag Rune Egge

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

ExcVTK-2VTKK

Unni og Odd Einar Greipsland

AVLSKLASSE

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Chu-Ai Shimai HP Hanne K Kjelsberg-Odden

 

NKK Ålesund

09.05.2015 (4 akita) Dommer: Liz-Beth C Liljeqvist

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei Wzgorze

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-CACIB-BIM

Tor-Amund Røsberg

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Shiawase

Exc.AK-2AKK

Lisbeth Høyem

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.AK-1AKK-CK-CERT-1BTK-CACIB-BIR

Lisbeth Høyem

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

Exc.VTK-1VTK-CK-2BTK

Lisbeth Høyem

 

Norsk Dobermannklubb, Letohallen

26.04.2015 (1 akita) Dommer: Zeljco Todorovic

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’Shera Von Shinrai

Exc-JK-1JKK

Camilla Hegland

 

Norsk Berner Sennenhundklubb, Letohallen

25.04.2015 (1 akita) Dommer: Frank Christiansen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’Shera Von Shinrai

VG-JK-1JKK

Camilla Hegland

 

NKK Bergen

11.04.2015 (2 akita) Dommer: Francesco Cochetti

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Hokuun Go Tasuya Kensha

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIR

Hanne K Kjelsberg Odden/Carl Jensen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørvens Kanpai Må-je

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIM

Hanne K Kjelsberg Odden

 

Klubben for Gårds- og Fjellhunder, Letohallen

04.04.2015 (2 akita) Dommer: Marko Lepasaar

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIR

Inger-Karin Helander

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHKK-2CHKK-CK-2BTK

Inger-Karin Helander

 

Norsk Miniatyrhundeklubb, Letohallen,

08.03.2015 (2 akita voksen, 1 valp) Dommer: Ekaterina Senashenko

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Nadeshiko No Tokimitsu No Himitsu

Exc.JK-1JKK

Monica Nilsson

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Karen Go Kurashiki Go Wakamatsusou

Exc.VTK-1VTKK-CK-1BTK-BIR

Britt Nyberg/Dag Rune Egge

VALP KLASSE HANN 6-9 MND

Hund

Resultat

Eier

N’Kagetora Tokimitsu No Himitsu

1. Beste Valp

Monica Nilsson

 

Norsk Miniatyrhundeklubb, Letohallen,

07.03.2015 (2 akita) Dommer: Per Kristian Andersen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

 

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIR-4BIG

Inger-Karin Helander

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-2CHKK

Inger-Karin Helander

 

NKK Bø, Bø

21.02.2015 (7 akita) Dommer: Leila Kerkäs

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

VG.JK-1JKK

Lars Erik Pedersen

ÅPEN KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Aiko Kensha No Michi Go

VG.AK-1AKK

Marita Sørensen

Unnoii Kazoku Kanshin

VG.AK-2AKK

Christien Hæreid

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørvens Sotachi

VG.JK-1JKK

Anne Liv Lidtveit

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Hasaki Team Enka

Exc.AK-1AKK

Monica Nilsson

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-2CHKK-CK-R.CABIB-2BTK

Inger-Karin Helander

Misaki Go Kiyama

Exc.CHKK-1CHKK-CK-1BTK-CACIB-BIR

Inger-Karin Helander

 

Norsk Boxer Klubb, Exporama

08.02.2015 (1 akita) Dommer: Miroslaw Ridlicki

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

Exc.UK-1UKK

Lars Erik Pedersen

 

Norsk Welsh Corgi Klubb, Exporama

07.02.2015 (3 akita) Dommer: Knut Sigurd Wilberg

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

Exc.JK-1JKK

Lars Erik Pedersen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BTK-BIR-4.BIG

Inger-Karin Helander

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHKK-2CHKK

Inger-Karin Helander

 

Norsk Grand Danois Klubb, Letohallen
25.01.2015 (1 akita) Dommer: Rune Fagerström

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

ExcAK-1AKK-CK-Cert-1BHK-BIR

Magne Bergersen

 

Norsk Schnauzer Bouvier Klubb, Letohallen

24.01.2015 (2 akita) Dommer: Ralf D. Campbell

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

VGAK-1AKK

Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier


Linekjørven’s Chikara Ishi

VG.JK-1JKK

Tilde Cathrine Kjos

 

Sandefjord Hundeklubb, Sandefjord,
17.01.2015 (1 akita) Dommer: Janelle Robbins

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

ExcAK-1AKK-CK-Cert-1BTK-BIR

Monica Nilsson