UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 
(Resultater per nr. 1/2015 av Akita Posten)

2014

Norsk Dobermannklubb,
Letohallen, 28.12.2014 (3 akita)
Dommer: Freidrich Birkmar

VALP 4-6 MND TISPE

Hund

Resultat

Eier

N’she’ra von Shirai

Beste valp

Camilla Hegland

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørvens Nirei-Wau

VG.JK-1JKK

Hanne Kristin Kjelsberg-Odden

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

 

Exc.AK-1AKK-CK-Cert-1BTK-CACIB-BIR

Inger-Karin Helander

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-2CHKK-CK-2BTK

Inger-Karin Helander

 

NKK Lillestrøm, Norges Varemesse

15.11.2014 (19 akita)
Dommer: Alex Zee

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

Exc.JK-1JKK-CK-R.CERT-3BHK

Lars Erik Pedersen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

Exc.UK-1UKK-CK-CERT-2BHK  –R.CACIB

Magne Bergersen

ÅPEN KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Uchi Kazoku Kanshin

VG.AK-2AKK

Monica Nilsson

Aiko Kensha No Michi Go

Exc.AK-1AKK-CK-4BHK

Marita Sørensen

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Chu-Ai Jou

Exc.CHK-2CHKK-CK

Unni Greipsland

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

Exc.CHK-3CHKK

Tor-Amund Røsberg

Kumagai No H’Shintora

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK- CACIB- BIM

Monica Mikkelsen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørvens Kanpai Må-je

Exc.JK-1JKK-CK-R.CERT

Hanne Kristin Kjelsberg-Odden

Linekjørvens Sotachi

Exc.JK-2JKK

Anne Liv Lidtveit

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

Exc.UK-1UKK-CK-CERT-4BTK

Monica Nilsson

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

VG.UK-3.UKK

Lisbeth Høyem

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Ichika

VG.UK-4UKK

Odd Einar Svendsen
Greipsland

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Sango

Exc.UK-2UKK-CK

Elisabeth Sevaldsen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Ei-Ko Yama No Momiji

Exc.CHK-3CHKK

Lisbeth Høyem

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-4CHKK

Inger-Karin Helander

Misaki Go Kiyama

Exc.CHKK-1CHKK-CK-1BTK-CACIB-BIR

Inger-Karin Helander

Tsuko Tai-Ai Ninja

Exc.CHK-1CHKK-CK-3BTK-R.CACIB

Unni og Odd Einar Greipsland

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-1VTKK-CK-2BTK- Beste Veteran

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

Exc.VTK-2VTKK

Unni og Odd Einar Greipsland

 

NKK Lillestrøm, Norges Varemesse

14.11.2014 (19 akita)
Dommer: Noreen Clarke

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

VG.JK-1JKK

Lars Erik Pedersen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

Exc.UK-1UKK-CK-CERT-4BHK  

Magne Bergersen

ÅPEN KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Uchi Kazoku Kanshin

VG.AK-2AKK

Monica Nilsson

Aiko Kensha No Michi Go

Exc.AK-1AKK

Marita Sørensen

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

Exc.CHK-2CHKK-CK-2BHK-R.CACIB

Tor-Amund Røsberg

Tsuko Chu-Ai Jou

Exc.CHK-3CHKK-CK-3BHK  

Unni Greipsland

Kumagai No H’Shintora

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK- CACIB- BIM

Monica Mikkelsen

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørvens Kanpai Må-je

Exc.JK-1JKK-CK-4BTK

Hanne Kristin Kjelsberg-Odden

Linekjørvens Sotachi

Exc.JK-2JKK-CK

 

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

Exc.UK-1UKK-CK-R.CERT-3BTK  

Monica Nilsson

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Sango

Exc.UK-3UKK

Elisabeth Sevaldsen

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Ichika

VG.UK-4UKK

Odd Einar Svendsen
Greipsland

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.UK-2UKK-CK

Lisbeth Høyem

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Ei-Ko Yama No Momiji

Exc.AK-1UKK-CK-Cert-1BTK-CACIB-BIR

Lisbeth Høyem

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Tai-Ai Ninja

Exc.CHK-1CHKK-CK-2BTK-R.CACIB

Unni og Odd Einar Greipsland

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-3CHKK

Inger-Karin Helander

Misaki Go Kiyama

Exc.CHKK-2CHKK-CK

Inger-Karin Helander

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

Exc.VTK-2VTKK-CK

Unni og Odd Einar Greipsland

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-1VTKK-CK-Beste Veteran

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim

 

Fitjar-Stord Hundeklubb, Stord 27.09.2014 (1 akita)
Dommer: Gunnar Nyman

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Midori No Yokuchi Akemi

 

VG. AK-1AKK

Chris Erik Thomassen

 

Norsk Dalmatinerklubb, Letohallen

26.10.2014 (2 akita) Dommer: Paula Rekiranta

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

Exc.JK-1JKK

Lars Erik Pedersen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

 

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK –CACIB-BIR

Magne Bergersen

 

Norsk Lhasa Apso Klubb, Letohallen,
25.10.2014 (3 akita) Dommer: Saija Jutilainen

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

Exc.JK-1JKK-CK-R.CERT-2BHK

Lars Erik Pedersen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

 

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK –CACIB-BIR 

Magne Bergersen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

VG.UK-1UKK

Monica Nilsson

 

NKK Harstad,
04.10.2014 (1 akita)
Dommer: Svein Bjarne Helgesen

ÅPEN KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.AK-AKK-CK-Cert-1BHK-CACIB-BIR

Monica Mikkelsen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.UK-1UKK

Lisbeth Høyem

 


Bergen Selskaps- og Brukshundklubb,
Bergen 27.09.2014 (1 akita)
Dommer: Zorica Salijevic

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Midori No Yokuchi Akemi

Exc. AK-1AKK-CK-CERT-1BTK-BIR

Chris Erik Thomassen

 


Gudbrandsdal Hundeklubb,
Hundorp, 07.09.2014 (3 akita)
Dommer: Antonio Di Lorenzo

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIM

Lars Erik Pedersen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-2CHKK-CK

Inger-Karin Helander

Misaki Go Kiyama

Exc.AK-1AKK-CK-Cert-1BTK-CACIB-BIR

Inger-Karin Helander

 


Norsk Dalmatinerklubb
Tromsø, 07.09.2014 (1 akita)
Dommer: Marjorie Martorella

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

VG.UK-1UKK

Monica Mikkelsen

 


Steinkjer Hundeklubb, Steinkjer,
06.09.2014 (6 akita)
Dommer: Harry Tast

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-BIM

Tor-Amund Røsberg

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Shiawase

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BTK-BIR 

Lisbeth Høyem

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Sango

Exc.JK-2JKK-CK-R.CERT-3BTK

Elisabeth Sevaldsen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.UK-1UKK-CK

Lisbeth Høyem

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Ei-Ko Yama No Momiji

1.AK-2AKK-CK-4BTK

Lisbeth Høyem

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

Exc.VTK-1VTKK-CK-2BTK

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim

 


Tromsø Hundeklubb
Tromsø, 06.09.2014 (1 akita)
Dommer: Arne Foss

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK-BIR

Monica Mikkelsen

 


Toten og Omegn Hundeklubb
06.09.2014 (1 akita)
Dommer: Bente Karlsen

VALP (6-9) TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørvens Nirei-Wau

1-BIR-2BIG

Erland Kjelsberg

 


NKK Oslo

16.08.2014 (7 akita)
Dommer: Kirsi Tevalin

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

Exc.JK-1JKK

Lars Erik Pedersen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Uchi Kazoku Kanshin

G.UK

Monica Nilsson

Daikouhou Go Kagano Yaoya

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK –CACIB-BIM

Magne Bergersen

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

Exc.CHK-1CHKK-CK-2BHK-R.CACIB

Tor-Amund Røsberg

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

Exc.UK-1UKK-CK-R.Cert-3BTK

Monica Nilsson

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.AK-1AKK-CK-Cert-1BTK-CACIB-BIR

Inger-Karin Helander

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-2CHKK-CK-2.BTK -R.CACIB

Inger-Karin Helander

 


Moss og Omegn Hundeklubb,
26.07.2014 (2 akita)
Dommer: Terje Lindstrøm

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Uchi Kazoku Kanshin

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK-BIM

Monica Nilsson

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK-BIR

Monica Nilsson


 

Norsk Berner Sennenhundklubb,
Tromsø, 20.07.2014 (2 akita)
Dommer: Antonio Di Lorenzo

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK-BIR

Monica Mikkelan

Aiko Kensha No Michi Go

Exc.UK-2UKK-CK-R.Cert-2BHK

Marita Sørensen


 

Norsk Berner Sennenhundklubb,
Tromsø, 19.07.2014 (2 akita)
Dommer: Mona Selbach

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

G.UK

Monica Mikkelan

Aiko Kensha No Michi Go

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK-BIR

Marita Sørensen


 

NKK Trondheim

05.07.2014 (10 akita)
Dommer: Britt Nyberg

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

Exc.JK-1JKK

Lars Erik Pedersen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Daikouhou Go Kagano Yaoya

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-2BHK

Magne Bergersen

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-BIM

Tor-Amund Røsberg

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.UK-1UKK-CK-R.Cert-2BTK

Lisbeth Høyem

Ak-inu-bas Ei-Ko Yama No Momiji

VG.UK-2UKK

Lisbeth Høyem

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.AK-1AKK-CK-Cert-1BTK-CACIB-BIR

Inger-Karin Helander

Kiichi Go Shun’you Kensha

VG.AK-2AKK

Odd Taagvold

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-1CHKK-CK-3.BTK

Inger-Karin Helander

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

VG.VTK-3VTKK

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim


NKK Trondheim
05.07.2014 (1 akita)
Dommer: Sanna Vakkilainen

VALP (6-9) TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørvens Kan-Pai Måje

1-BIR-2BIG

Hanne Kristin Kjelsberg-Odden

 

Oppdal Hundeklubb,
Oppdal, 22.06.2014 (1 akita)
Dommer: Per Kr. Andersen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kiichi Go Shun’you Kensha

G.UK

Odd Taagvold


 

Romsdal Hundeklubb,
Oppdal, 21.06.2014 (1 akita)
Dommer: Tuula Savolainen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kiichi Go Shun’you Kensha

Exc.UK-1UKK

Odd Taagvold


 

NKK Tromsø, 15.06.2014 (2 akita)
Dommer: Claudio de Giuliani

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Viribus Unitis Umare Kawari

Exc.JK-1JKK-CK-Cert-1BHK-BIR

Salla Houvanainen, Finland

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Vuorenvarman Kuokkavieras

Exc.CHK-1CHKK-CK-Cert-1BTK-CACIB-BIM

Salla Houvanainen, Finland


 

Norsk Akita Klubb, Hunderfossen,

08.06.2014 (26 akita)
Dommer: Anne Indergaard

VALP (4-6 mnd) TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørvens Domo Arigato

2

Sara  Johansson, Sverige

Linekjørvens Kanpai Må-Je

1-BIR-2.BIS VALP

Hanne K Kjelsberg-Odden

Linekjørvens Nirei Wau

3

Erland Kjelsberg

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

ExcJK-1JKK

Lars Erik Pedersen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-3BHK

Monica Mikkelsen

Daikouhou Go Kagano Yaoya

Exc.UK-2UKK-CK-R.Cert-4BHK

Magne Bergersen

L’Ryo Tokimitsu

Exc.UK-3UKK

Irina Balandina, Ru

Aiko Kensha No Michi Go

Exc.UK-4UKK

Marita Sørensen

ÅPEN KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Chino Yamamoto

VG.AK-1AKK

Jan Erik Bredeg

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Chu-Ai Jou

Exc.CHK-2CHKK-CK-2BHK 

Unni Greipsland

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-BIM

Tor-Amund Røsberg

Tensai Halne Wzgorze

Exc.CHK-3CHKK-CK

Vebjørn Strandvik

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Ichika

EXC.JK-2UKK

Odd Einar Greipsland

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Niki

Exc.JK-1JKK-CK

Hans Ragnar Braathen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Hasaki Team Enka

VG.UK-3UKK

Bianca Beate Bjørnsen

Ak-inu-bas Ei-Ko Yama No Momiji

Exc.UK-1UKK-CK-R.Cert-4BTK

Lisbeth Høyem

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.UK-2UKK

Lisbeth Høyem

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Chu-Ai Temari

G.AK

Jane Kristin Hansen

Raion’s Harumi

Exc.AK-3AKK

Lene Bredeg

Tsuko Chu-Ai Shimai

Exc.AK-2AKK-CK

Hanne K Kjelsberg-Odden

Misaki Go Kiyama

Exc.AK-1AKK-CK-Cert-2BTK

Inger-Karin Helander

Yuki Tenshi Akemi

Exc.AK-4AKK

Irina Balandina, Ru

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-2CHKK-CK

Inger-Karin Helander

Raion’s Masami

Exc.CHK-3CHKK-CK

Vebjørn Strandvik

Tsuko Tai-Ai Ninja

Exc.CHK-1CHKK-CK-3BTK

Unni og Odd Einar Greipsland

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Karen Go Kurashiki Wakatsusou

Exc.VTK-1VTKK-CK-1BTK-BIR-2BIS-BIS.Vet

Britt Nyberg og Dag Rune Egge

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

Exc.VTK-2VTKK-CK

Unni og Odd Einar Greipsland

Noven’s Etsu

Exc.VTK-4VTKK-CK

Vebjørn Strandvik

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-3VTKK

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim

AVLSKLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

HP-1AVL-1BIS Oppdretter

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim

OPPDRETTERKLASSE

Kennel

Resultat

Eier

Ak-inu-ba

HP-1OPPD-2BIS Opdretter

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim


 

Norsk Shibaklubb, Hunderfossen,

07.06.2014 (26 akita)
Dommer: Terje Lindstrøm

VALP (4-6 mnd) TISPE

Hund

Resultat

Eier

Linekjørvens Kanpai Må-Je

1-BIR-BIS VALP

Hanne K Kjelsberg-Odden

Linekjørvens Nirei Wau

2

Erland Kjelsberg

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

ExcJK-1JKK

Lars Erik Pedersen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-2BHK

Monica Mikkelsen

Aiko Kensha No Michi Go

VG.UK-4UKK

Marita Sørensen

Daikouhou Go Kagano Yaoya

Exc.UK-2UKK-CK-3BHK

Magne Bergersen

L’Ryo Tokimitsu

VG.UK-3UKK

Irina Balandina, Ru

ÅPEN KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Chino Yamamoto

VG.AK-1AKK

Jan Erik Bredeg

CHAMPION KLASSE HANNHUND

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Chu-Ai Jou

Exc.CHK-2CHKK-CK-4BHK

Unni Greipsland

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

Exc.CHK-1CHKK-CK-1BHK-BIR-2BIS

Tor-Amund Røsberg

Tensai Halne Wzgorze

Exc.CHK-3CHKK-CK

Vebjørn Strandvik

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Ichika

VG.JK-2UKK

Odd Einar Greipsland

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Niki

Exc.JK-1JKK-CK

Hans Ragnar Braathen

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Hasaki Team Enka

VG.UK-3UKK

Bianca Beate Bjørnsen

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.UK-2UKK-CK

Lisbeth Høyem

Ak-inu-bas Ei-Ko Yama No Momiji

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BTK-BIM

Lisbeth Høyem

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Raion’s Harumi

Exc.AK-4AKK

Lene Bredeg

Tsuko Chu-Ai Shimai

Exc.AK-2AKK-CK

Hanne K Kjelsberg-Odden

Yuki Tenshi Akemi

Exc.AK-3AKK-CK

Irina Balandina, Ru

Misaki Go Kiyama

Exc.AK-1AKK-CK-R.Cert-2BTK

Inger-Karin Helander

Tsuko Chu-Ai Temari

G.AK

Jane Kristin Hansen

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Tsuko Tai-Ai Ninja

Exc.CHK-1CHKK-CK-4BTK

Unni og Odd Einar Greipsland

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-3CHKK-CK

Inger-Karin Helander

Raion’s Masami

Exc.CHK-2CHKK-CK

Vebjørn Strandvik

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Noven’s Etsu

Exc.VTK-3VTKK-CK

Vebjørn Strandvik

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

Exc.VTK-4VTKK

Unni og Odd Einar Greipsland

Karen Go Kurashiki Wakatsusou

Exc.VTK-2VTKK-CK

Britt Nyberg og Dag Rune Egge

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

ExcVTK-1VTKK-CK-3BTK-2BIS Veteran

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim

AVLSKLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

HP-1AVL-2BIS Oppdretter

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim

OPPDRETTERKLASSE

Kennel

Resultat

Eier

Ak-inu-ba

HP-1OPPD-2BIS Opdretter

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim


 

NKK Drammen, 31.05.2014 (2 akita)
Dommer: Tuula Savolainen

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Uchi Kazoku Kanshin

VG.UK-1UKK

Monica Nilsson

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

Exc.UK-1UKK-CK-CERT-1BTK-CACIB-BIR

Monica Nilsson

 

Norsk Berner Sennenhundklubb,
Narvik, 25.05.2014 (1 akita)
Dommer: Liz-Beth C Liljeqvist

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK-BIR

Monica Mikkelsen


 

Narvik Trekk- og Brukshundklubb,
Narvik, 24.05.2014 (1 akita)
Dommer: Anita Whitmarsh

UNGHUND KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Kumagai No H’Shintora

Exc.UK-1UKK-CK-Cert-1BHK-BIR

Monica Mikkelsen


Norsk Pomeranian Klubb,
Gaalaasbanen, 24.05.2014 (1 akita)
Dommer: Leni Finne

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Richirou No Halne Wzgorze

Exc.JK-1JKK

Lars Erik Pedersen


 

Ålesund, 03.05.2014 (6 akita)
Dommer: Ricky Lochs-Romans

CHAMPION KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

Exc.CHK-1CHKK

Tor-Amund Røsberg

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Satsuki-bare No Shiawase

Exc.JK-1JKK-CK-3BTK

Lisbeth Høyem

UNGHUND KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Asagiri No Kanako Go Shun’you Kensha

Exc.UK-1UKK-CK-R.Cert-2BTK-R.CACIB

Lisbeth Høyem

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas Ei-Ko Yama No Momiji

VG.AK-2AKK

Lisbeth Høyem

Kiichi Go Shun’you Kensha

1.AK-1AKK-CK-Cert-1BTK-CACIB-BIR

Odd Taagvold

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

Exc.VTK-1VTKK-CK-4BTK

Lisbeth Høyem/

Geir Aasheim


 

Surnadal og Rindal Hundeklubb,
Sunndalsøra, 26.04.2014 (1 akita)
Dommer: Dubravka Reicher

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Kiichi Go Shun’you Kensha

VG.JK-1JKK

Odd Taagvold


 

Norsk Dobermann Klubb, 01.03.2014 (5 akita + 1 valp)
Dommer: Terje Lindstrøm

VALP (6-9 mnd) HANN

Hund

Resultat

Eier

Richiou Halne Wzgorze

1-Beste Valp

Lars-Erik Pedersen

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Uchi Kazoku Kanshin

VG.JK-1JKK

Monica Nilsson

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

Exc.JK-1JKK-CK-r.CERT-4BTK

Monica Nilsson

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.AK-1AKK-CK-CERT-1BTK-BIR-BIG1

Inger-Karin og Arvid Helander

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

C’meika Go Of Kamino Ken

Exc.CHK-1CHKK-CK-3BTK

Inger-Karin og Arvid Helander

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Karen Go Kurashiki Wakatsusou

Exc.VTK-1VTKK-CK-2BTK
Beste Veteran

Britt Nyberg og Dag Rune Egge

 

 

Norsk Miniatyrhundeklubb, 01.03.2014 (4 akita)
Dommer: Francesco Cochetti

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Uchi Kazoku Kanshin

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BHK-BIM

Monica Nilsson

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-2BTK

Monica Nilsson

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.AK-1AKK

Inger-Karin og Arvid Helander

VETERAN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Karen Go Kurashiki Wakatsusou

Exc.VTK-1VTKK-CK-1BTK-BIR-
BIS Veteran

Britt Nyberg og Dag Rune Egge

 

 

NKK Bø i Telemark, 22.02.2014 (2 akita)
Dommer: Leif-Herman Wilberg

ÅPEN KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Misaki Go Kiyama

Exc.AK-1AKK-CK-CERT-1BTK-BIR-CACIB-2BIG

Inger-Karin og Arvid Helander

CHAMPION KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

C’Meika Go of Kamino Ken

Exc.CHK-1CHKK-CK-2BTK-R.CACIB

Inger-Karin og Arvid Helander

 

 

Norsk Boxerklubb, 08.02.2014 (2 akita)
Dommer: Freddie Klindrup

JUNIOR KLASSE HANN

Hund

Resultat

Eier

Uchi Kazoku Kanshin

Exc.JK-1JKK

Monica Nilsson

JUNIOR KLASSE TISPE

Hund

Resultat

Eier

Keiko Sfora Z Krasnego Boru

Exc.JK-1JKK-CK-CERT-1BTK-BIR

Monica Nilsson