UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 

2012

NDK, Letohallen, 30.12.2012 (5 akita)
Dommer: Stavros Argirou

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Tsuko Chu-Ai Jou

VG.AK-1AKK

Eier: Unni /Odd Einar Greipsland

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

ExcCHK-2CHKK-

Eier: Britt Nyberg/Dag Rune Egge

CK-2BTK

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

ExcCHK-4CHKK

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

CK-4BTK

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-1CHKK

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

CK-1BTK-BIR

Tsuko Ta-Ai Ninja

ExcCHK-3CHKK

Eiere: Unni /Odd Einar Greipsland

CK-3BTK

VALP 6-9 mnd -TISPE

 

Misaki Go KiYama 1-BIRvalp

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

 

 

NKK, Lillestrøm, 24.11.2012 (15 akita)

Dommer: Ralf D Campbell

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Tsuko Chu-ai  Jou

ExcAK-1AKK –CK-

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

R.CERT-3BHK

Tsoyu No Chiko Gin

VGAK-2AKK

Eier: Nurettin Hursit Firat, S

 

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Maru’s Tiko av Shogun

ExcCHK-3CHK-CK

Eier: Magne Bergersen

4BHK

Amateraso No Uga-Jin

ExcCHK-1CHK-CK-

Eier: Gustav Johansson, S

1BHK-CACIB-BIR

Kohaku Halne Wzgorze

ExcCHK-2CHK-CK

Eier: Rudi & Gabi Schreder, S

-2BHKR.CACIB

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Amateraso No Benten

ExcJK-1JKK-CK-

Eier: Karin Sjöholm Östlund, S

R.CERT

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Senkari Og Shun You Kensha

S.AK

Eier: Nurettin Hursit Firat, S

 

Isamashis In Hoc Sigro Vinces

VGAK-3AKK

Eier: Josefin Ekman, S

 

Tayori’s Kaori

ExcAK-2AKK

Eier: Bosse, S

 

Tsuko Chu-Ai Shimai

ExcAK-1AKK

Eier: Erland & Hanne Kjelsberg

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Yumenoshima No Wakana

ExcCHK-3CHKK-

Eier: Karin Sjöholm Östlund, S

CK-CERT-3BTK

Tsuko Ta-Ai Ninja

ExcCHK-2CHKK

Eiere: Unni /Odd Einar Greipsland

CK-2BTK-R.CACIB

Raion’s Masami

  ExcCHK

Eier: Vebjørn Strandvik

 

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-4CHKK

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

CK-4BTK

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

ExcCHK-1CHKK

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

CK-1BTK-CACIB-BIM

 

Norsk Miniatyrhundklubb, Letohallen, 20.10.2012 (1 akita)
Dommer: Carlos Saevich

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Tsuko Chu-Ai Shimai

ExcAK-1AKK-CK

Eier: Erland & Hanne Kjelsberg

CERT-1BTK-BIR

 

 

NKK, Hamar, 13.10.2012 (3 akita)
Dommer: Igor Selomovic

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Amaterasu No Uga-Jin

ExcCHK-1CHKK-

Eier: Gustav Johansson, S

CK-CERT-1BHK –CACIB-BIR

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Amateraso No Zenmyo
Eiere: Karin Sjöholm-Östlund,S

ExcCHK-2CHKK-CK-CERT-2BTK-R.CACIB

C’meika Go of Kamino Ken
Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

ExcCHK-1CHKK-CK-1BTK-CACIB-BIM

Gudbrandsdal Hundeklubb, Hundorp, 09.09.2012 (2 akita)
Dommer: Jørgen Hindse

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

ExcCHK-1CHK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BHK-BIR

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

ExcCHK-1CHKK- CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BTK-BIM

 

 

Steinkjer Hundeklubb, Steinkjer, 07.07.2012 (1 akita) 
Dommer: Marinne Holmli

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

ExcJK-1JKK-CK-

Eier: Tor Amund Røsberg

CERT-1BHK-BIR

NKK, Tromsø, 02.09.2012 (1 akita)
Dommer: Igor Selomovic

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Tartagal’s Kiseki Inu-Go

Eiere: Satu Pöntinen,SF

ExcCHK-1CHKK-CK-CERT-1BTK-CACIB-BIR

Norsk Lagotto Klubb, Støren, 26.08.2012 (2 akita)
Dommer: Laurent Pichard

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

ExcCHK-1CHK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BHK-BIM

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

ExcCHK-1CHKK- CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BTK-BIR

 

 

Trøndelag Selskapshundkl, Støren, 25.08.2012 (2 akita)
Dommer: Kim Vigsø Nielsen

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

ExcCHK-1CHK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BHK-BIR

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

ExcCHK-1CHKK- CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BTK-BIM

NKK, Bjerke, 18.08.2012 (2 akita)
Dommer: Jean-Jacques Dupas

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Tayori’s Kaori

VG.AK-1AKK

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go of Kamino Ken

VG.-1CHKK

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

 

 

 

Irsk Ulvehundklubb, Nesbyen, 05.08.2012 (2 akita)
Dommer: Freddie Klindrup

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

ExcCHK-1CHK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BHK-BIM  

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

ExcCHK-1CHKK- CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BTK-BIR

 

 

Norsk Terrier Klubb, Nesbyen, 04.08.2012 (2 akita)
Dommer: Terje Lindstrøm

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

ExcCHK-1CHK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BHK-BIR  

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

ExcCHK-1CHKK- CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BTK-BIM

 

 

Åsnes og Omegn Hundeklubb, Vålerbanen, 14.07.12 (1 akita)
Dommer: Britt Nyberg

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Kintos Takamiyama Go

ExcAK

Eiere: Anne Nilsen

 

 

 

Vestnes Hundeklubb, Vestnes, 07.07.2012 (1 akita) 
Dommer: Helge Lie

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

ExcJK-1JKK-CK-

Eier: Tor Amund Røsberg

CERT-1BHK-BIR

 

 

NKK Trondheim, 30.06.2012 (1 akita) 
Dommer: Frank Christiansen

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

ExcJK-1JKK-CK-

Eier: Tor Amund Røsberg

CERT-1BHK-BIR

 

 

NKK Drammen, 02.06.2012 (1 akita)
Dommer: Anika Ulltveit Mo

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-1CHK-CK-

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK –BIR

 

 

Norsk American Akita Klubb, Hunderfossen, 26.06.2012
 (18 akita) Dommer: Erna Upmeijer

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Mazasis Karalius Ryuu Katami

ExcAK-1AK-CK-

Eier: Kim Krusell, S

R.CERT-2BHK

Tsuko Chu-ai  Jou

VGAK-2AKK

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

 

Raions Arata

GAK

Eier: Jan-Thomas Gaaserud

 

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Novens Itashii

ExcCHK-2CHK-CK

Eier: Maria Engberg, S

3BHK

Kohaku Halne Wzgorze

ExcCHK-1CHK-CK

Eier: Rudi & Gabi Schreder, S

CERT-1BHK-BIM

Tensai Halne Wzgorze

ExcCHK-3CHK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

4BHK

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Tsuko Chu-Ai Temari

VGAK-4AKK

Eier: Jane K. Hansen

 

Raion’s Harumi

VGAK-3AKK

Eier: Lene Bredeg

 

Aiko Kensha No Yuki Gin Oro No Hika

ExcAK-2AKK-CK

Eier: Maria Engberg, S

 

Tsuko Chu-Ai Shimai

ExcAK-1AKK-CK

Eier: Erland & Hanne Kjelsberg

CERT-2BTK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Amaterasu No Uminai Gami

ExcCHK-2CHKK-

Eier: Kim Krusell, S

CK-4BTK

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

ExcCHK

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

 

Raion’s Masami

ExcCHK-3CHKK-

Eier: Vebjørn Strandvik

CK- 3BTK

Novens Jinarushiki Go

ExcCHK

Eier: Maria Engberg, S

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

ExcCHK-4CHKK

Eiere: Unni /Odd Einar Greipsland

 

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

ExcCHK-1CHKK- CK

Eier: Britt Nyberg/Dag Rune Egge

1BTK-BIR-BIS

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Aibu del Sol Levante

ExcVTK-1VTKK-CK

Eier: B Nyberg/T Gävert/DR Egge

3BIS Veteran

 

 

Norsk Akita Klubb, Hunderfossen, 26.06.2012 (19 akita)
Dommer: Freddie Klindrup

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Mazasis Karalius Ryuu Katami

ExcAK-1AK-CK-

Eier: Kim Krusell, S

CERT-2BHK

Tsuko Chu-ai  Jou

VGAK-3AKK

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

 

Raions Arata

ExcAK-2AKK

Eier: Jan-Thomas Gaaserud

 

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Novens Itashii

ExcCHK-3CHK

Eier: Maria Engberg, S

 

Kohaku Halne Wzgorze

ExcCHK-2CHK

Eier: Rudi & Gabi Schreder, S

 

Tensai Halne Wzgorze

ExcCHK-1CHK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BHK-BIR - 2BIS

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Tsuko Chu-Ai Temari

VGAK

Eier: Jane K. Hansen

 

Amaterasu No Uminai Gami

ExcAK-1AKK-CK-

Eier: Kim Krusell, S

CERT-2BTK

Raion’s Harumi

ExcAK

Eier: Lene Bredeg

 

Aiko Kensha No Yuki Gin Oro No Hika

ExcAK-2AKK-CK

Eier: Maria Engberg, S

3BTK

Tsuko Chu-Ai Shimai

ExcAK-4AKK-CK

Eier: Erland & Hanne Kjelsberg

 

Miumi Go Fuen No Oka

ExcAK-3AKK-CK

Eier: Rudi & Gabi Schreder, S

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-3CHK-CK

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

ExcCHK-2CHK-CK

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

4BTK

Raion’s Masami

ExcCHK-1CHKK-

Eier: Vebjørn Strandvik

CK- 1BTK-BIM

Novens Jinarushiki Go

ExcCHK

Eier: Maria Engberg, S

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

ExcCHK

Eiere: Unni /Odd Einar Greipsland

 

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

ExcCHK-4CHKK- CK

Eier: Britt Nyberg/Dag Rune Egge

 

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Aibu del Sol Levante

ExcVTK-1VTKK-CK

Eier: B Nyberg/T Gävert/DR Egge

2BIS Veteran

 

 

Norsk Shiba Klubb, Hunderfossen, 25.06.2012 (18 akita)
Dommer: Marianne Holmli

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Mazasis Karalius Ryuu Katami

ExcAK-1AK-CK-CERT

Eier: Kim Krusell, S

1BHK-BIM

Tsuko Chu-ai  Jou

ExcAK-2AKK

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

 

Raions Arata

VGAK-3AKK

Eier: Jan-Thomas Gaaserud

 

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Novens Itashii

ExcCHK-3CHK-CK-

Eier: Maria Engberg, S

4BHK

Kohaku Halne Wzgorze

ExcCHK-1CHK-CK-

Eier: Rudi & Gabi Schreder, S

R.CERT-2BHK

Tensai Halne Wzgorze

ExcCHK-2CHK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

3BHK  

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Tsuko Chu-Ai Temari

GAK

Eier: Jane K. Hansen

 

Amaterasu No Uminai Gami

ExcAK-1AKK-CK-

Eier: Kim Krusell, S

CERT-1BTK-BIR-4BIS

Raion’s Harumi

ExcAK-3AKK

Eier: Lene Bredeg

 

Aiko Kensha No Yuki Gin Oro No Hika

ExcAK-2AKK-CK

Eier: Maria Engberg, S

 

Tsuko Chu-Ai Shimai

ExcAK-4AKK

Eier: Erland & Hanne Kjelsberg

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-1CHK-CK-

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

2BTK

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

ExcCHK

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

 

Raion’s Masami

ExcCHK-3CHKK-

Eier: Vebjørn Strandvik

CK- 4BTK

Novens Jinarushiki Go

ExcCHK

Eier: Maria Engberg, S

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

ExcCHK-4CHK-CK

Eiere: Unni /Odd Einar Greipsland

 

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

ExcCHK-2CHKK-

Eier: Britt Nyberg/Dag Rune Egge

CK-3BTK

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Aibu del Sol Levante

ExcVTK-1VTKK

Eier: B Nyberg/T Gävert/DR Egge

3BIS Veteran

 

 

Sunnmøre Hundeklubb, Ålesund, 19.05.2012 (1 akita)  Dommer: Arne Foss

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei

ExcJK-1JKK-CK-

Eier: Tor Amund Røsberg

CERT-1BHK-BIR

 

Norsk Bernersennenhundklubb, Letohallen, 29.04.2012
 (2 akita)  Dommer: Eli-Marie Klepp

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Kintos Takamiyama

GAK

Eier: Anne E Nilsen

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-1CHK-CK-

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK –BIR

 

Norsk Dobermann Klubb, Letohallen, 28.04.2012 (1 akita)
Dommer: Leif-Ragnar Hjort

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-1CHK-CK-

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK –BIR


Norsk Rottweiler Klubb, Letohallen, 04.03.2012 (1 akita)
Dommer: Camila Ricart Mas

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-1CHK-CK-

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK –BIR

Norsk Rottweiler Klubb, Letohallen, 03.03.2012 (2 akita)
Dommer: Aida Rivera Franco

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Tsuko Chu-Ai Temari

ExcUK-1UKK

Eier: Jane K. Hansen

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-1CHK-CK-

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK -BIR

NKK, Bø i Telemark, 18.02.2012 (3 akita)
Dommer: Willemin van Deijl

VETERAN KLASSE – HANN

 

Amateraso No Ida Ten

ExcVTK-1VTKK-CK-

Eier: Karin Sjöholm 

1BHK-BIM-B. Veteran

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Lunnegårdens Shokora

ExcJK-1JKK-CK-1BTK

Eier: Cecilie Skalleberg

CERT-BIR

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Amateraso Uminai Gami

ExcCHK-1CHKK

Eier: Karin Sjöholm 

 

Norsk Welsh Corgi Klubb, Letohallen, 22.02.2012 (1 akita)
Dommer: Juan Alberto Grillo

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-1CHK-CK-

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK -BIR

 

Norsk Boxer Klubb, Letohallen, 21.02.2012 (1 akita)
Dommer: Aida Rivera Franco

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-1CHK-CK-

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK -BIR

Norsk Schnauzer Bouvier Klubb,Hellerudsleta, 04.02.2012
(1 akita)  Dommer: Zlatco Kraljic

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Lunnegårdens Shokora

ExcJK-1JKK-CK-1BTK

Eier: Cecilie Skalleberg

CERT-BIR