UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 
(Resultater per nr. 2/2011 av Akita Posten)

2011


Norsk Dobermann Klub, Letohallen, 29.12.2011 (5 akita)
Dommer: Leif Lehman Jørgensen

UNGHUND KLASSE – HANN

 

Kintos Takamiyama Go

G.UK

Eiere: Anne Nilsen

 

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Milstoplen’s Ergy Red Spinner

ExcAK-1AKK-CK-

Eier: Tina Gävert

CERT-1BHK-BIR

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

ExcCHK-1CHKK

Eier: Vebjørn Strandvik

 

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Tsuko Chu-Ai Shimai

G.UK

Eier: S Kjeldsberg

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

ExcCHK-1CHKK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BTK-BIM

NKK, Lillestrøm, 26.11.2011 (8 akita)
Dommer: Harald Aune

UNGHUND KLASSE – HANN

 

Tsuko Chu-ai  Jou

ExcUK-1UKK

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

 

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

ExcCHK-1CHK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

1BHK-CACIB-BIR

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

ExcVTK-1VTK-CK-

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

2BHK

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Tsuko Chu-Ai Temari

ExcUK-1UKK

Eier: Jane K. Hansen

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

ExcAK-1AKK-CK-

Eier: Vebjørn Strandvik

CERT- 2BTK-R.CACIB

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

ExcCHK-1CHK-CK-

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

1BTK-CACIB-BIM

C’meika Go of Kamino Ken

ExcCHK-2CHK-CK-

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

3BTK

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

ExcCHK-3CHK

Eiere: Unni  og Odd Einar Greipsland

 


Norsk Lhasa Apso Klubb, Letohallen, 30.10.2011
(2 akita) Dommer: Svein Bjarne Helgesen

UNGHUND KLASSE – HANN

 

Tsuko Chu-ai Temari

ExcUK-1UKK-CK-

Eier: Jane K. Hansen

CERT-1BTK-BIR

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Raion’s Harumi

ExcAK-1AKK

Eier: Lene Bredegg

 

NKK, Hamar, 08.10.2011 (3 akita)
Dommer: Petru Montean

UNGHUND KLASSE – HANN

 

Kintos Takamiyama

G-UK

Eier: Anne E. Nilsen

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’meika Go Of Kamino Ken

ExcCHK-1CHKK-CK-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK-CACIB-BIR

VETERAN KLASSE - TISPE

 

Aibu Del Sol Levante

ExcVTK-1VTK-CK-

Eier: Britt Nyberg/D.Egge/T Gävert

2BTK-Beste Veteran

Norsk Pinscherklubb, Letohallen, 04.09.2011 (1 akita)
Dommer: Rui Oliveira

UNGHUND KLASSE – HANN

 

Kintos Takamiyama

ExcUK-1UKK-CK-

Eier: Anne E. Nilsen

CERT-1BHK-BIR

Norsk Leonbergerklubb, Drammen, 04.09.2011 (1 akita)
Dommer: Sviatlana Radziuk

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Kintos Takamiyama

ExcJK-1JKK-CK-

Eier: Anne Nilsen

CERT-1BHK-BIR


Norsk Dobermann Klub, Letohallen, 28.08.2011
(2 akita) Dommer: Nils Molin

JUNIOR KLASSE – HANN

 

F’saijitso Go of Kamino Ken

ExcJK-1JKK-CK-

Eier:

CERT-1BHK-BIM

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

ExcCHK-1CHKK-CK-

Eier: Monica Mikkelsen

1BHK-CACIB-BIR

Tromsø Hundeklubb, Tromsø, 27.08.2011
(1 akita) Dommer: Marie Petersen

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

ExcCHK-1CHKK-CK-

Eier: Monica Mikkelsen

1BHK-BIR

NKK, Bjerke, 20.08.2011 (1 akita)
Dommer: Ewa Nielsen

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

ExcCHK-1CHKK-CK-

Eier: Britt Nyberg/Dag Rune Egge

1BTK-CACIB-BIR


Norsk Shiba Klubb,Hunderfossen, 12.06.2011 (19 akita)
Dommer: Rita Kadika-Skadine

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Tsuko Chu-Ai Jou

Exc-1- CK-CERT-

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

2BHK

UNGHUND KLASSE – HANN

 

Raion’s Arata

VG

Eier: Jan-Thomas Gaaserud

 

Raion’s Mitsuo

VG

Eier: Roger Nordli

 

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Noven’s Itashii

E-1CHK-CK-1BHK-BIM

Eier: Maria Engberg

 

Tensai Halne Wzgorze

E-2CHK-CK-3HK

Eier: Vebjørn Strandvik

 

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Tayori’s Kaori

VG

Eier:  Inger-Karin og Arvid Helander

 

Tsuko Chu-Ai Temari

VG

Eier: Jane Kristin Hansen

 

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Raion’s Harumi

E-2UKK-CK

Eier: Lene Bredegg

 

Raion’s Masami

E-1UKK-CK-R.CERT-

Eier: Vebjørn Strandvik

 

Polyushka Tomimopa

VG

Eier: Irina Balandina, Russland

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Amateraso No Uminai-Gami

E-1AKK-CK-CERT-

Eier: Kim Krusell

4BTK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Noven’s Jinarushiki

VG

Eier: Maria Engberg

 

Noven’s Etsu

E

Eier: Vebjørn Strandvik

 

C’meika Og Of Kamino Ken

E-1CHK-CK-1BTK-BIR-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

2BIS

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

E-4CHK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

E-3CHK-CK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

E-2CHK-CK-3BTK

Eier: Britt Nyberg/Dag Rune Egge

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

E

Eier: Monica Mikkelsen

 

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Aibu del Sol Levante

E-1VTK-CK-2BTK-

Eier: Britt Nyberg/Dag Egge/TGävert

3.BISVeteran

Norsk Akita Klubb,Hunderfossen, 12.06.2011 (20 akita)
Dommer: Kim Vigsø-Nielsen

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Tsuko Chu-Ai Jou

Exc-1- CK-CERT-

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

2BHK 

UNGHUND KLASSE – HANN

 

Raion’s Arata

E-2UKK

Eier: Jan-Thomas Gaaserud

 

Raion’s Mitsuo

E-1UKK

Eier: Roger Nordli

 

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Noven’s Itashii

E-1CHK-CK-1BHK-BIM

Eier: Maria Engberg

 

Tensai Halne Wzgorze

E-2CHK-CK-4BHK

Eier: Vebjørn Strandvik

 

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

E-1VTK-CK-3BHK

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

BIRVet-4.BISVeteran

Tsuko Sa-De Yukidaruma

E-2VTK-CK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Tayori’s Kaori

VG

Eier:  Inger-Karin og Arvid Helander

 

Tsuko Chu-Ai Temari

G

Eier: Jane Kristin Hansen

 

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Raion’s Harumi

E-2UKK

Eier: Lene Bredegg

 

Raion’s Masami

E-1UKK-CK-CERT-

Eier: Vebjørn Strandvik

3BTK

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Amateraso No Uminai-Gami

E-1AKK-CK-R.CERT-

Eier: Kim Krusell

4BTK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Noven’s Jinarushiki

E-4CHK

Eier: Maria Engberg

 

Noven’s Etsu

E-3CHK-CK

Eier: Vebjørn Strandvik

 

C’meika Og Of Kamino Ken

VG

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

VG

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

E-2CHK-CK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

E-1CHK-CK-1BTK-BIR-

Eier: Britt Nyberg/Dag Rune Egge

4.BIS 

Milstolpen’s Enity Red Queen

E

Eier: Monica Mikkelsen

 

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Aibu del Sol Levante

E-1VTK-CK-2BTK-

Eier: Britt Nyberg/Dag Egge/TGävert

BIMVet

Norsk American Akita  Klubb,Hunderfossen,11.06.2011 (21 akita)
Dommer: Angelika Kammerscheid-Lammers

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Kintos Takamiyama

VG

Eier: Anne-Elisabeth Nilsen

 

Tsuko Chu-Ai Jou

VG

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

UNGHUND KLASSE – HANN

 

Raion’s Arata

VG

Eier: Jan-Thomas Gaaserud

 

Raion’s Mitsuo

E-1

Eier: Roger Nordli

 

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Noven’s Itashii

E-2CHK

Eier: Maria Engberg

 

Tensai Halne Wzgorze

E-1CHK-CK-1CHK-BIR-

Eier: Vebjørn Strandvik

2BIS

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

E-1VTK-CK-2BHK

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

BIMvet

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Tayori’s Kaori

E-1JK-CK-CERT-

Eier:  Inger-Karin og Arvid Helander

3BTK

Tsuko Chu-Ai Temari

G

Eier: Jane Kristin Hansen

 

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Raion’s Harumi

VG

Eier: Lene Bredegg

 

Raion’s Masami

E-1UKK-CK

Eier: Vebjørn Strandvik

 

Polyushka Tomimopa

VG

Eier: Irina Balandina, Russland

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Amateraso No Uminai-Gami

E-1AKK-CK

Eier: Kim Krusell

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Noven’s Jinarushiki

E

Eier: Maria Engberg

 

Noven’s Etsu

E

Eier: Vebjørn Strandvik

 

C’meika Og Of Kamino Ken

E-2CHK-CK-2BTK

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

E-4CHK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

E-3CHK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

E-1CHK-CK-1BTK-BIM

Eier: Britt Nyberg/Dag Rune Egge

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

E

Eier: Monica Mikkelsen

 

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Aibu del Sol Levante

E-1VTK-CK-4BTK

Eier: Britt Nyberg/Dag Egge/TGävert

BIRVet-3.BISVeteran

NKK, Drammen, 04.06.2011 (1 akita)
Dommer: Carlos Fernandez Renau

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’Meika Go of Kamino Ken

E-1CHK-CK-1BTK-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

CACIB-BIR


Norsk Dobermann Klub, Letohallen, 30.04.2011 (1 akita)
Dommer: Gunilla Sandberg

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Kintos Takamiyama

KIP

Eier: Anne-Elisabeth Nilsen

 


Norsk Berner Sennenhundklubb, Letohallen, 30.04.2011 (1 akita)
Dommer: Anatoli Zhuk

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Kintos Takamiyama

E-1JK-CKCERT-1BHK-

Eier: Anne-Elisabeth Nilsen

BIR

NKK, Bø i Telemark, 19.02.2011 (2 akita)
Dommer: Georgios Kostopoulos

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

E-1VTK-CK-1BHK-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

BIM-4.BIS veteran

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’Meika Go of Kamino Ken

E-1CHK-CK-1BTK-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

CACIB-BIR


Ølen-Etna-Vindafjord Hundeklubb, Stord, 12.02.2011 (1 akita)
Dommer: Eli-Marie Klepp

ÅPEN KLASSE – TISPE  

Tsuko Ta-Ai Hiraku

G

Eier:  Nina Søyland/Øystein Monsen

 


Norsk Welsh Corgi Klubb, Letohallen, 13.02.2010 (2 akita)
Dommer: Marianne Holmli

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Kintos Takamiyama

G

Eier: Anne Nilsen

 

UNGHUND – TISPE

 

Raion’s Harumi

VG

Eier: Lene Bredegg

 

Norsk Lhasa Apso Klubb, Hellerudsletta, 06.02.2011 (5 akita)
Dommer: Fred Dewsbury

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Tsuko Chu-Ai Jou

E-1- CK-CERT-

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

1BHK- BIM

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Tsuko Chu-Ai Temari

E-2- CK-R.CERT-

Eier: Jane Kristin Hansen

4BTK

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Raion’s Harumi

E-1- CK-CERT-

Eier: Lene Bredegg

3BTK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

E-1- CK-1BTK- BIR

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

E-2- CK-2BTK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Norsk Schnauzer Bouvier Klubb, Hellerudsletta, 05.02.2011 (4 akita)
Dommer: Leif Lehman-Jørgensen

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Tsuko Chu-Ai Jou

E-1

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Tsuko Chu-Ai Temari

VG-2

Eier: Jane Kristin Hansen

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

E-1-CK-CERT-2BTK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

E-1-CK-1BTK-BIR

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland