UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 
(Resultater per nr. 1/2011 av Akita Posten)

2010

 

Norsk Dobermannklubb, Letohallen, 29.12.2010 (5 akita)
Dommer: Dennis Kuzelj

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Tsuko Chu-Ai Jou

1-1-CERT-CK-1BHK-

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

BIR

Raion’s Mitsuo

1-2

Eier: Roger Nordlie

 

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

1-1

Eier: Vebjørn Strandvik

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

1-1

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

1-1

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

   

NKK, Lillestrøm, 27.11.2010 (11 akita)
Dommer: Gunnar Nymann

ÅPEN KLASSE – HANN

 
Mugen Og Niigata Miyao Kensha 3
Eier:  Odd Taagvold/Marita Raanes  
CHAMPION KLASSE – HANN  
Tensai Halne Wzgorze 1-1
Eier:  Vebjørn Strandvik  
VETERAN KLASSE – HANN  
Milstolpen’s Ban-Gashira  1-1-CK-1BHK-BIR
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander  BIR Veteran

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

1-1

Eier: Vebjørn Strandvik

 

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Raion’s Harumi

1-1-HP

Eier: Lene Bredegg

 

Hakuhoume Go Miyagi Watanabe Kensha

3

Eier:  Odd Taagvold/Marita Raanes

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

3

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

1-1-CK-2BTK-R.CACIB

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoshi

0

Eier: Lisbeth Høyem

 

Milstolpen’s Enity Ted Queen

1-1-CK-1BTK-CACIB-BIM

Eier: Monica Mikkelsen

 

C’Meika Go of Kamino Ken

1-3

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

 

Fitjar-Stord Hundeklubb, Stord, 13.11.2010 (1 akita)
Dommer: Mona Selbach
ÅPEN KLASSE – TISPE  

Tsuko Ta-Ai Hiraku

1-1

Eier:  Nina Søyland/Øystein Monsen

 

 

Kongsberg Hundeklubb, Kongsberg, 13.11.2010 (2 akita)
Dommer: Svein Helgesen
CHAMPION KLASSE – HANN

Tensai Halne Wzgorze

1-1-CK-1BHK-BIR

Eier:  Vebjørn Strandvik

 

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

1-1-CK-1BTK-BIM

Eier: Vebjørn Strandvik

 

 

Norsk Miniatyrhundklubb, Letohallen, 30.10.2010 (1 akita)
Dommer: Francisco Salvador Janeiro

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Raion’s Harumi

1-1- CERT-CK-1BTK-

Eier: Lene Bredegg

BIR

 

NKK, Hamar, 09.10.2010 (5 akita)
Dommer: Eivind Mjærum

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

1-1-CK-2BHK-CACIB

Eier:  Vebjørn Strandvik

 

VETERAN KLASSE – HANN  
Milstolpen’s Ban-Gashira  1-1-CK-1BHK-BIR
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander BIR Veteran

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

1-1-CK-1BTK-BIM

Eier: Vebjørn Strandvik

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Noven’s Etsu

1-1-CK-2BTK-CACIB

Eier: Vebjørn Strandvik

 

C’Meika Og of Kamino Ken

KIP

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

 

NKK, NV-10, Bjerke, 14.08.2010 (10 akita)
Dommer: Ralf Campbell
CHAMPION KLASSE – HANN  
Noven’s Iitashi 1-1-CK-2BHK-CACIB-
Eier: Maria Engberg,  

Tensai Halne Wzgorze

1-2-CK-3BHK-R.CACIB

Eier:  Vebjørn Strandvik

 

VETERAN KLASSE – HANN  
Milstolpen’s Ban-Gashira 1-1-CK-1BHK-BIM
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander Beste Veteran

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Raion’s Harumi

1-1-HP

Eier: Lene Bredegg

 

Raion’s Masami

1-2

Eier: Vebjørn Strandvik

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Karen Go Kurashiki Wakamatsusou

1-1-CERT-CK-2BTK-

Eier: Britt Nyberg/Dag Rune Egge

R.CACIB

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

C’Meika Go of Kamino Ken

1-3 -CK

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

Noven’s Jinarushiki

1-1-CK-1BTK-CACIB-BIR

Eier: Maria Engberg, S

 

Noven’s Etsu

1-2-CK-4BTK

Eier: Vebjørn Strandvik

 

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Aibu del Sol Levante

1-1-CK-3BTK

Eier: B Nyberg/DR Egge/T Gävert

BIM Veteran

 

 

NKK, Crufts kvalifisering, Bjerke, 13.08.2010 (7 akita)
Dommer: Göran Hallberger
CHAMPION KLASSE – HANN  
Noven's Itashii 1-1-CK-1BHK-CACIB-BIR
Eier: Maria Engberg, S  
Tensai Halne Wzgorze 1-2
Eier:  Vebjørn Strandvik  
VETERAN KLASSE – HANN  
Milstolpen’s Ban-Gashira 1-1-CK-2BHK-BIR Veteran
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander  

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

1-1

Eier: Vebjørn Strandvik

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

C’Meika Og of Kamino Ken

1-1-CERT-CK-3BTK

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Noven’s Jinarushiki

1-1-CK-1BTK- BIM

Eier: Maria Engberg, S

 

Noven’s Etsu

1-2-CK-2BTK

Eier: Vebjørn Strandvik

 

 

Autoriserte Hundedommers Forening, Hellerudsletta, 07.08.2010 (2 akita)
Dommer: Marianne Holmli
ÅPEN KLASSE – TISPE
Karen Go Kurashiki Wakamatsusou 1-1-CERT-CK-1BTK- BIR
Eier: Britt Nyberg/Dag Rune Egge
VETERAN KLASSE – TISPE
Aibu del Sol Levante 1-1-CK-2BTK
Beste Veteran
Eier: B Nyberg/DR Egge/T Gävert

 

Vestnes Hundeklubb, Vestnes, 10.07.2010 (1 akita)
Dommer: Zorica Salijevic

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Raion’s Akeno

2

Eier: Odd Taagvold

 


 

NKK, Trondheim, 03.07.2010 (2 akita)
Dommer: Eli-Marie Klepp
VETERAN KLASSE – HANN
Milstolpen’s Ban-Gashira 1-1-CK-1BHK-
BIR- Beste Veteran
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander
ÅPEN KLASSE – TISPE
C’Meika Og of Kamino Ken1-1
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander


NSK, Japanspesialen, Hunderfossen, 22.05.10 (9 akita)
Dommer: Arne Foss
JUNIOR KLASSE – HANN  
Raion’s Ken’ichi   1-1-HP
Eier: Vebjørn Strandvik     
Raion’s Arata 2

Eier: Jan-Thomas Gaaserud

 

Ryuujin No Tora Go Miyagi Watanabe  

1-2-HP

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-1BHK, BIM

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

Beste Vet, 2BIS.Vet

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

1-1-HP

Eier:  Vebjørn Strandvik

 

UNGHUNDKLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

1-1-CERT-CK-2BTK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

C’Meika Og of Kamino Ken

1-1

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-2

Eier: Monica Mikkelsen

 

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoseki

1-1-CK-1BTK-BIR

Eier: Lisbeth Høyem/Geir Asheim

4BIS

 

NAAK, Japanspesialen, Hunderfossen, 22.05.10 (9 akita)
Dommer: Nikos Vazakas

JUNIOR KLASSE – HANN  
Raion’s Arata   1-3-HP
Eier: Jan-Thomas Gaaserud  
Ryuujin No Tora Go Miyagi Watanabe  1-1-CERT-CK-
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland   1BHK-BIM

Raion’s Ken’ichi

1-2-HP

Eier:  Vebjørn Strandvik

 

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-2BHK

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

Beste Vet, BIS.Vet

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

1-1-CERT-CK-1BTK-

Eier:  Vebjørn Strandvik

BIR-3BIS

UNGHUNDKLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

1-1-CK-3BTK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

C’Meika Og of Kamino Ken

1-1-CK-4BTK

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-2-CK

Eier: Monica Mikkelsen

 

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoseki

1-1-CK-2BTK

Eier: Lisbeth Høyem/Geir Asheim

 

 

NAK, Japanspesialen, Hunderfossen, 21.05.10 (19 akita)
Dommer: Pierluigi Buratti
JUNIOR KLASSE – HANN  
Raion’s Arata   1-1
Eier: Jan-Thomas Gaaserud  
Ryuujin No Tora Go Miyagi Watanabe  1-2
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland  

Raion’s Ken’ichi

1-3

Eier:  Vebjørn Strandvik

 

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Kintos Tateishi Aitomo-San

1-2

Eier: Gunnar Gripp

 

Mugen Go Niigata Miyao Kensha

1-1

Eier: O. Taagvold/M. Raanes/T Gävert

 

Raion’s Akeno

2

Eier: Odd Taagvold/Marita Raanes

 

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

1-1-CK-1BHK-BIM

Eier:  Vebjørn Strandvik

 

Kintos Mikado Beni-Og

2

Eier: B. Nyberg/DR Egge/T Gävert

 

VETERAN KLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-2-CK-3BHK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-2BHK

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

Beste Vet, 2BISVet

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Raion’s Masami

1-1-CERT-CK-1BTK-

Eier:  Vebjørn Strandvik

BIR-4BIS

Hakuhoume Go Miyagi Watanabe Kensha

2

Eier: Odd Taagvold/Marita Oline

 

UNGHUNDKLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

1-1-CK-3BTK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Tsuko Ta-Ai Kasumi

2

Eier: Målfrid Robøle

 

Tsuko Ta-Ai Maiya

2

Eier: Gunnar Gripp

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

C’Meika Og of Kamino Ken

1-1-CK-2BTK

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoseki

1-1-CK-4BTK

Eier: Lisbeth Høyem/Geir Asheim

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-2-CK

Eier: Monica Mikkelsen

 

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Aibu Del Sol Levante

1-1-CK-BIMveteran

Eier: T Gävert/DR Egge/B Nyberg

 

OPPDRETTERKLASSE

 

Kennel Raion’s

1, HP,

Innehaver: Vebjørn Strandvik

Beste Oppdretter

AVLSKLASSE

 

Noven’s Etsu

1, HP,

Eier: Vebjørn Strandvik

Beste Avlsgruppe

 

Norsk Dobermann Klub Stangehallen 25.04.2010 (1 akita)
Dommer: Terje Lindstrøm

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

C’Meika Og of Kamino Ken

1-1

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 



      

NKK Harstad 20.03.2010 (1 akita)
Dommer: Erna Britt Nordin 

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-1-CK-1BTK-BIR

Eier: Monica Mikkelsen

 

 

NKK, Bø I Telemark, 20.02.2010 (4 akita)
Dommer: Nils Molin

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Ryuujin No Tora Go Miyagi Watanabe   

2

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira   

1-1-CERT-CK-1BHK-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

BIR, Beste Veteran

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

1-1-CERT-CK-1BTK-

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

CACIB-BIM

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

C’Meika Og of Kamino Ken

1-1

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

 

Norsk Basenjiklubb Letohallen 14.02.2010 (2 akita)
Dommer: Wallin, Per-Erik

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira   

1-1-CERT-CK-1BHK-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

BIM, BesteVeteran BIS Veteran

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

C’Meika Og of Kamino Ken

1-1-CERT-CK-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK-BIR

 

Norsk Boxerklubb, Letohallen,13.02.2010 (1 akita)
Dommer: Leif Ragnar Hjorth

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

C’Meika Og of Kamino Ken

1-1-CERT-CK-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK-BIR

Norsk Berner Sennenhk, Letohallen, 17.01.2010 (1 akita)
Dommer: Denis Kuzelj

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

1-1-CERT-CK-

Eier:  Vebjørn Strandvik

1BHK-BIR