UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 

2009

Norsk Dobermann Klubb, Eidsvoll, 29.12.09 (2 akita)
Dommer: Nils Molin

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

2

Eier:  Vebjørn Strandvik  
CHAMPION KLASSE – TISPE  
Noven’s Etsu    1-1-CK-1BTK-BIR

Eier:  Vebjørn Strandvik

 



NKK,
Lillestrøm, 28.11.09 (11 akita)
Dommer: Anne Indergaard

JUNIORKLASSE – HANN

 

Milstolpen’s I’m The Only One

1-1-HP

Eier: Tina Gävert, S

 

Ryuujin No Tora Go Miyagi Watanabe  1-2-HP
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland  

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Novens Genji
Eier: Anna Sjöberg, S

1-1-CK-1BHK-BIR

VETERAN KLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-2BHK

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

Beste Veteran

JUNIORKLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja
 Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

1-1-CK-4BTK

ÅPEN KLASSE – TISPE  
Amayai  1-2
Eiere:  Ulla og Lars Grip, Sverige  
Karen Og Kurashiki Wakamatsusou 1-1-Cert-2BTK-
Eiere: Britt Nyberg/Dag Rune Egge R-CACIB
C’Meika Og of Kamino Ken 1-3
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander  

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko 1-2-CK-3BTK
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland  
Milstolpen’s Enity Red Queen 1-3
Eier: Monica Mikkelsen  
Ak-inu-bas I-ma-ru Eikou No Hoseki 1-1-CK-1BTK-CACIB
Eier: Lisbeth Høyem/Geir Asheim BIM

 


Oppdal Hundeklubb, Hundorp, 06.09.09 (2 akita)
Dommer: Nils Molin, S

VETERAN KLASSE – HANN

 

SNVCH NSUCH Milstolpen’s Ban-Gashira
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

1-1-CK-1BHK-BIR, Beste Veteran
3.BIS Veteran

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

C’Meika Go Of Kamino Ken

1-1-CK-CERT-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK-BIM


NKK
Bjerke, 16.08.09 (8 akita)
Dommer: Britt Nyberg

JUNIORKLASSE – HANN

 

Milstolpen’s I’m The Only One

1-1-CK-2BHK

Eier: Tina Gävert, S

 

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Emperor Red Tag

1-2

Eier: Tina Gävert, S

 

SUCH Kaminari Halne Wzgorze

1-1-CK-4BHK

Eier: Josefine Ekman, S

 

CHAMPION KLASSE – HANN

 

Novens Genji
Eier: Anna Sjöberg, S

1-1-CK-1BHK-BIR-CACIB

VETERAN KLASSE – HANN

 

SNVCH NSUCH Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-3BHK
Beste Veteran

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

JUNIORKLASSE – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Ninja
 Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

1-1-CK-CERT-2BTK

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Noven’s Go-Aikii

1

Eier: Tanja Halme, S

 

Sunrock’s Sweet Maiko
Eie
r: Tina Gävert, S

1-1-CK-1BTK-BIM-CACIB

 

Norsk Tibetansk Terrier Klubb, Nesbyen, 02.08.09 (1 akita)
Dommer: Liz-Beth Carlsson Liljeqvist

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-1BHK-BIR

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

Beste Veteran

 

Norsk Myndeklubb, Nesbyen, 01.08.09 (1 akita)
Dommer: Stefanescu, Cristian

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-1BHK-BIR
Beste Veteran,

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

3.BIS Veteran

 

 

Åsnes og Omegn Hundeklubb, Vålerbanen, 05.07.09 (2 akita)
Dommer: Eli-Marie Klepp

VETERAN KLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-1BHK-BIR

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 Beste Veteran

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Tayori’s Akira

1-1-CERT-CK-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

1BTK-BIM

 

Norsk Eurasierklubb, Vålerbanen, 04.07.09 (2 akita)
Dommer: Sigridur Petursdottir

VETERAN KLASSE – HANN

 

SNVCH NSUCH Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-1BHK-BIR
Beste Veteran

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Tayori’s Akira

1-1

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

 

 

NKK Trondheim, 27.06.09 (1 akita)
Dommer: Saija Juutilainen

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Raion’s Akeno

1-1

Eier:  Odd M Taagvold/M Raanes

 

 

Norsk Shiba Klub, Lillehammer, 31.05.09 (4 akitaer)  
Dommer: Tuula Savolainen

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Raion’s Akeno

1-1

Eier:  Odd Taagvold/Marita Raanes

 

Tensai Halne Wzgorze

1-2

Eier: Vebjørn Strandvik

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-2-CK-2BTK

Eier: Monica Mikkelsen

 

Noven’s Etsu

1-1-CK-1BTK-BIR

Eiere: Vebjørn Strandvik

 


Norsk American Akita Klub, Lillehammer, 30.05.09
(2 akitaer)  Dommer: Liz Dunhill

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Raion’s Akeno

1-1-CERT-CK-

Eier:  Odd Taagvold/Marita Raanes

1BHK-BIR- BIS4

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-1-CK-1BTK-

Eier: Monica Mikkelsen

-BIM

Norsk Akita Klub, Lillehammer, 30.05.09
(9 akitaer)  
Dommer: Eivind Mjærum

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

1-2

Eier: Vebjørn Strandvik

 

Raion’s Akeno

2

Eier:  Odd Taagvold/Marita Raanes

 

ÅPENKLASSE – HANN

 

Kintos Tateishi Aitomo-San

1-1-CERT-CK-

Eier: Gunnar Gripp

2BHK

VETERANKLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-1BHK-BIM-

Eier: Unni Greipsland

BIR Vet-BIS3Vet

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Tayori’s Akira

1-1-CERT-CK-

Eier: Inger-Karin og Arvid Helander

2BTK

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Noven’s Etsu

1-1-CK-1BTK-BIR-

Eiere: Vebjørn Strandvik

BIS4

Aibu Del Sol Levante

1-2-CK-3BTK

Eier: BNyberg/DagEgge/TGävert

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko

1-4

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-3-CK-4BTK

Eier: Monica Mikkelsen

 

Valper, 4 stk, dommer: Tuula Savolainen

6-9 måneder – TISPE

 

Tsuko Ta-Ai Maiya

3

Eier: Gunnar Gripp

 

Tsuko Ta-Ai Ninja

1-BIRvalp-

Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

BIS.3valp

Tsuko Ta-Ai Kasumi

2

Eier: Målfrid Robøle

 

Tsuko Ta-Ai Hiraku

4

Eier: Nina Søyland/Øystein Monsen

 

NKK, Harstad, 18.04.09 (1 akitaer)
Dommer: Ligita Zatke

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Novens Itashii

1-1-CERT-CK-

Eier:  Maria Engberg, S

1BHK-CACIB-BIR


Norsk Dobermann Klub, Letohallen, 14.02.09 (1 akita)
Dommer: Terje Lindstrøm

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Kajitsu No Ukedachi-Go

2

Eier:  B Nyberg/G Rossi/R Brutti