UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017 2018          
 
(Resultater fra 2008)

2008

Norsk Dobermann Klub, Letohallen, 29.12.08 (1 akita)
Dommer: Arne Foss

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Body’s-Shishi av Shgun

1-1

Eier:  Jan Sagraden

 

 

NKK, Hamar, 21.11.08 (9 akitaer)
Dommer: Marianne Holmli

JUNIORKLASSE – HANN

 

Raion’s Akeno

1-1-HP,

Eier:  Odd Taagvold/Marita Raanes

 

ÅPENKLASSE – HANN

 

Noven’s Genji

1-1-CERT-CK-

Eier: Memar Abadi Sona, Sverige

2BHK-CACIB

VETERANKLASSE – HANN

 

Amateraso No Ida-Ten

1-1-CK-1BHK-BIR

Eier: Karin Sjöholm Östlund

BIG-Vet.4 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

3

Eier: Unni Greipsland

 

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Yumenoshima No Wakana Go

2

Eier: Karin Sjöholm Östlund

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Maru’s Cindy av Shogun

2

Eiere: Magne Bergersen

 

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi

1-1-CK-1BTK-

Eier: Lisbeth Høyem

CACIB-BIM 

Aika

1-2

Eier: To Arne Rosenblad/Rita Solvang

 

VETERANKLASSE – TISPE

 

Toshiko’s Ka-Ta Saitei Netsubo Siri

1-1-CK-2BTK 

Eier: Hege Sundsbarm

 

 

Norsk Miniatyrhundklubb, Letohallen, 25.10.08 (1 akita)
Dommer: Gunnel Holm

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Noven’s Genji

1-1-CERT-CK-

Eier: Memar Abadi Sona, Sverige

1BHK-BIR

 

NKK, Tromsø, 19.10.08 (1 akita)
Dommer: Diane T Andersen

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-1-CK-1BTK-

Eier: Monika Mikkelsen

CACIB- BIR

 

Tromsø Hundeklubb, Tromsø, 18.10.08 (1 akita)
Dommer: Anne Indergaard

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-1-CK-1BTK- BIR

Eier: Monika Mikkelsen

 


Steinkjer Hundeklubb, Steinkjer, 06.09.08 (1 akita)
Dommer: Marianne Holmli

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Aki-Inu-Ba’s I-ma-ru Eikou No Hoshi

1-1-CK-1BTK, BIR

Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

 


Rana Trekk-og Bruksahundklubb, Mo I Rana, 23.08.08
(1 akita)  Dommer: Jochen Eberhardt

VETERANKLASSE – HANN

 

TOSHIKO’S Griz-Ke Lille Tigern

1-1-CK-1BHK-BIR

Eier: Synnøve Presthaug

BIR-vet


NKK
, Drammen, 16.08.08 (4 akitaer)
Dommer: Elsbeth Clerk

JUNIORKLASSE – HANN

 

Noven’s Jakuro Gorro

1-1-CK-3BHK,

Eier: Caroline Ekehed, Sverige

 

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

1-1-CERTCK-2BHK

Eier: Vebjørn Strandvik

 

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Maru’s Tiko av Shogun

1-1-CK-1BHK-

Eier: Magne Bergersen

CACIB-BIR  

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Noven’s Etsu

1-1-CK-1BTK-

Eiere: Vebjørn Strandvik

CACIB-BIM

 

Norsk Great Japanese Klub, Østlandet, 16.08.08 (3 akitaer) Dommer: Chris Thomas

JUNIORKLASSE – HANN

 

Raions’ Akihiro

1-1-CK-1BHK,

Eier: Vebjørn Strandvik

CERT-BIM

JUNIORKLASSE – TISPE

 

Noven’s Ise Syorai Soya

1-1-CK-1BTK,

Eier: Rita Wernersson, Sverige

CERT-BIR

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Noven’s Etsu

1-1-CK-2BTK

Eiere: Vebjørn Strandvik

 


Norsk Terrierklubb, Nesbyen, 03.08.08 (2 akita)
Dommer:
Theo Leenen

VETERANKLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-1BHK-

Eier: Unni Greipsland

BIR +BIRvet  

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan av Tsuko

2

Eier: Unni Greipsland

 

 

Irsk Ulvehundklubb, Nesbyen, 02.08.08 (2 akita)
Dommer: Blaz Kavcic

VETERANKLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-1BHK-

Eier: Unni Greipsland

BIM +BIRvet

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan av Tsuko

1-1-CERT-CK-

Eier: Unni Greipsland

1BTK-BIR


NKK Oslo, 28.06.08 (4 akitaer)
Dommer: Elisabeth Wranéus

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Maru’s Tiko av Shogun

1-1-CK-1BHK-

Eier: Magne Bergersen

CACIB-BIR

VETERANKLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-HP-BIRvet

Eier: Unni Greipsland

 

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan av Tsuko

1-1

Eier: Unni Greipsland

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Maru’s Cindy av Shogun

1-1-CK-1BTK-

Eier: Magne Bergersen

CACIB-BIM

Nes Hundeklubb, Nes, 22.06.08 (2 akita)
Dommer: Saija Juutilainen

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Kajitsu No Ukedachi-Go

1-1

Eier: Britt Nyberg/R.Brutti/G.Rossi

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Aibu Del Sol Levante

1-1- CERT-1BTK

Eier: Britt Nyberg/DR Egge/T Gävert

BIR

NKK Trondheim, 07.06.08 (2 akitaer)
Dommer: Marit Sunde

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

3

Eier: Vebjørn Strandvik

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Noven’s Etsu

1-1-CK-1BTK-BIR

Eiere: Vebjørn Strandvik

 

Norsk Dalmatinerklubb, Tromsø, 01.06.08 (1 akita)
Dommer: Ove Germundsson

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-1-CK-1BTK, BIR

Eier: Monika Mikkelsen

 

Tromsø Hundeklubb, Tromsø, 31.05.08 (1 akita)
Dommer: Ritva Raita

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-1-CK-1BTK, BIR

Eier: Monika Mikkelsen

 

Norsk Akita Klubb, Trondheim, 10.05.08 (9 akitaer)
Dommer: Frank Christiansen

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzoogorze

1-1

Eier: Vebjørn Strandvik

 

VETERANKLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-1BHK-

Eier: Unni Greipsland

BIM og BIRvet

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-2

Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

 

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan av Tsuko

2

Eier: Unni Greipsland

 

Sunrock’s Sweet Maiko

1-1- CERT-2BTK

Eier: Tina Gävert, Sverige

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Aibu Del Sol Levante

1-1- CK-1BTK-BIR-

Eier: Britt Nyberg/DR Egge/T Gävert

 BIS-3

Noven’s Etsu

1-3

Eier: Vebjørn Strandvik

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-2-CK-3BTK

Eier: Monika Mikkelsen

 

VETERANKLASSE – TISPE

 

Kammuri Hana No Shiroi Taira
Eiere:  Britt Nyberg/Fredrik Holmberg 

1-1-HP-BIMVet 

 

Norsk Shiba Klubb, Trondheim, 10.05.08 (8 akitaer)
Dommer: Per-Erik Wallin, Sverige

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzoogorze

1-1

Eier: Vebjørn Strandvik

 

VETERANKLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-1BHK-

Eier: Unni Greipsland

BIM og BIRvet

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan av Tsuko

1-1

Eier: Unni Greipsland

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-3-CK-3BTK

Eier: Monika Mikkelsen

 

Aibu Del Sol Levante

1-1- CK-1BTK-BIR

Eier: Britt Nyberg/DR Egge/T Gävert

 BIS-3

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi

1-4-CK-4BTK

Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

 

Noven’s Etsu

1-2-CK-2BTK

Eier: Vebjørn Strandvik

 

VETERANKLASSE – TISPE

 

Kammuri Hana No Shiroi Taira
Eiere:  Britt Nyberg/Fredrik Holmberg
 

1-1-CK-BIMVet 

NKK, Kristiansand, 03.05.08 (2 akitaer)
Dommer: Theo Leenen

VETERANKLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-1BHK-

Eier: Unni Greipsland

CACIB-BIR

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan av Tsuko

2

Eier: Unni Greipsland

 

Norsk Dobermannklubb, Stange, 27.04.08 (3 akitaer)
Dommer: Igor Selimovic

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

1-1-CK-1BHK,

Eier: Vebjørn Strandvik

CERT-BIM

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Noven’s Etsu

1-1-CK-1BTK-BIR

Eiere: Vebjørn Strandvik

 

Norsk Dobermannklubb, Stange, 26.04.08 (3 akitaer)
Dommer: Maria Borisova

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

1-1-CK-1BHK,

Eier: Vebjørn Strandvik

CERT-BIM

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Noven’s Etsu

1-1-CK-1BTK-BIR

Eiere: Vebjørn Strandvik

 

Aika

2

Eier: Tor Arne Rosenblad

 

NKK, Harstad, 19.04.08 (1 akita)
Dommer: Nils Molin

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen

1-1-CK-1BTK,

Eier: Monika Mikkelsen

CERT-CACIB-BIR

NKK, Bergen, 29.03.08 (1 akita)
Dommer: Kurt Nilssson

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

1-1-HP

Eier: Vebjørn Strandvik

 

 


NKK
, Bø I Telemark, 23.02.08 (1 akita)
Dommer: Agnes Ganami Kertes

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

2

Eier: Vebjørn Strandvik

 


Norsk Basenjiklubb, Eidsvoll, 17.02.08 (2 akitaer)
Dommer: Eivind Mjærum

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

1-1-CK-1BHK,

Eier: Vebjørn Strandvik

CERT-BIM

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-1-CK-1BTK-BIR

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

 

Norsk Boxerklubb, Eidsvoll, 16.02.08 (5 akitaer)
Dommer: Ralf D. Campbell

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Kajitsu No Ukedachi

1-1-HP

Eiere: Britt Nyberg/R. Brutti/G. Rossi

 

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze

2

Eier: Vebjørn Strandvik

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Aibu Del Sol Levante

1-1-CK-1BTK-

Eiere:  Britt Nyberg/DR Egge/TGävert

BIR

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-2-CK-2BTK

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

VETERANKLASSE – TISPE

 

Kammuri Hana No Shiroi Taira

1-1-HP-CK-3BTK

Eiere:  Britt Nyberg/Fredrik Holmberg

 

 

Norsk Dobermannklub, 12.01.08 (1 akita)
Dommer: Malgorzata Supronowich

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Maru’s Cindy Av Shogun

1-1-CERT-1BTK-

Eier: Magne Bergersen

BIR