UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 
(Resultater per nr. 1/2008 av Akita Posten)

2007

Norsk Rottweilerklub, 30.12.07 (1 akita)
Dommer: Leif Lehman Jørgensen, Dk

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-1-CK-1BTK-BIR

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

 

Norsk Dobermannklub, 29.12.07 (1 akita)
Dommer: Johan J Juslin

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-1

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

 

NKK, Hamar, 23.11.07 (8 akitaer)
Dommer: Terje Lindstrøm

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzogorze

1-1

Eiere: Vebjørn Strandvik

 

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Maru’s Tiko Av Shogun

1-2-CK-2BHK-R.CACIB

Eier: Magne Bergersen

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-1BHK- CACIB-BIM

Eier: Unni Greipsland

 

ÅPEN KLASSE – TISPE  
Sunrock's Sweet Maiko 1-1-CERT-3BTK- R.CACIB
Eier: Tina Gävert, Sverige  

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Maru’s Cindy Av Shogun

1-1-CK-4BTK

Eier: Magne Bergersen

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Aika 2
Eier: Tor Arne Rosenblad  

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-1-CK-1BTK-CACIB-BIR

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi

1-1-CK-2BTK-CACIB

Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

 

Orkdal Hundeklubb, 10.11.07 (1 påmeldte)
Dommer: Kenneth Edh

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Ba’s I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-1-CK-1BTK-BIR


NKK, Tromsø, 20.10.07 (1 påmeldte)
Dommer: Leif Lehman-Jørgensen

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-1

NKK, Kongsvinger, 06.10.07 (5 påmeldte)
Dommer: Göran Hallberger

JUNIOR KLASSE – HANN

 

Tensai Halne Wzgorze
Eier: Vebjørn Strandvik

2

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Maru’s Tiko Av Shogun

0

Eier: Magne Bergersen

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Maru’s Cindy Av Shogun

1-2

Eier: Magne Bergersen

 

Isamashii’s Baronessan Bon-Sai

1-1-CERT-2BTK-R.CACIB

Eier: Josefine Ekman, S

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-1-CK-1BTK-CACIB- BIR

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

 


Norsk Dalmatiner Klubb, Eidsvoll, 30.09.07 (2 påmeldte)
Dommer: Rodi Hübenthal

VETERAN KLASSE – HANN

 

Toshiko’s La-Ak Ikke Fido-Men Sansai
Eier: Unni Greipsland

1-1-CK-1BHK-BIR

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

1-1

 

NKK. Rogaland, 08.09.07 (1 påmeldt)
Dommer: Hassi Assenmacher

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Shara Amateraso Oomikami
Eiere:
Veronica Haugen

1-1-CK-1BTK-CACIB-BIR



Narvik ToBHK, Narvik, 02.09.07 (1 påmeldte)
Dommer: Kenneth Edh

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-1-CERT-1BTK-BIR



Gudbrandsdal Hundeklubb, 02.09.07 (2 påmeldte)

Dommer: Liz-Beth C Liljeqvist

VETERANKLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-1BHK-BIR,

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

Beste Veteran

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-1-CK-1BTK-BIM

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 


NBSK, Narvik, 01.09.07 (1 påmeldte)
Dommer: Soile Bister

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-1-CERT-1BTK-BIR-BIG-3

Steinkjer Hundeklubb, 01.09.07 (3 akitaer)
Dommer: Anne Indergaard

VETERANKLASSE – HANN

 

Ak-Inu-Bas Ch-Ima Samurai

1-1-CK-1BHK-BIM,

Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

Beste Veteran

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi

1-1-CERT-1BTK-BIR

Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

 

JUNIORKLASSE – TISPE

 

Tayori’s Arashi

2

Eiere: Veronica Myran

 

 


KSS, Bærum, 25.08.07 (1 påmeldt)
Dommer: Paolo Dondina

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-1

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 


Trøndelag Selskapshundklubb, 25.08.07 (1 påmeldte)
Dommer: Rita McCarry-Beattie

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Ba’s I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

IM


Rana Trekk- og Brukshundklubb, 19.08.07 (1 påmeldt)
Dommer: Frank Kane

VETERANKLASSE – HANN

 

Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n

IM

Eier: Synnøve Presthaug

 


Rana Trekk- og Brukshundklubb, 18.08.07 (1 påmeldt)
Dommer: Ove Germundsson

VETERANKLASSE – HANN

 

Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n

1-1-CK-1BHK-BIR-

Eier: Synnøve Presthaug

Beste Veteran

NKK, Bjerke, 11.08.07 (9 påmeldte)
Dommer: Luis Pinto Texeira

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Maru’s Tiko Av Shogun

1-2-CK-2BHK-R.CACIB

Eier: Magne Bergersen

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-1BHK-CACIB-BIM

Eier: Unni Greipsland

 

Body’s-Ooguma Av Shogun

1-3-CK-4BHK

Eier: Magne Bergersen

 

VETERANKLASSE – HANN

 

Toshiko’s La-Ak Ikke Fido Men Sansai

1-1-CK-3BHK-

Eier: Unni Greipsland

Beste Veteran

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Tayori’s Aozora

1-1

Eier: Lena Husmo

 

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Sunrosck’s Sweet Maiko
Eier: Unni Greipsland

1-1-CERT-1BTK-CACIB-BIR

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Maru’s Cindy Av Shogun

1-2

Eier: Magne Bergersen

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

1-1

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Syoori’s Chakari-Go

1-1-CK-2BTK-R.CACIB

Eiere: Marita Jonsson, Sverige

 


Norsk Myndeklubb, 05.08.07 (4 påmeldte)
Dommer: Hanne Laine Jensen

VETERANKLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-1BHK-BIM

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

Beste Veteran

JUNIORKLASSE -  TISPE

 

Tayori’s Akira

 

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

IM

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Sunrock’s Sweet Maiko
Eier: Unni Greipsland

IM

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-1-CK-1BTK-BIR

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 


Norsk Tibetansk Terrier Klubb, 04.08.07 (4 påmeldte)
Dommer: Petru Muntean

VETERANKLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-1BHK-BIM

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

Beste Veteran

JUNIORKLASSE -  TISPE

 

Tayori’s Akira

 

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

IM

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Sunrock’s Sweet Maiko
Eier: Unni Greipsland

IM

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-1-CK-1BTK-BIR

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 


NKK. Trondheim, 23.06.07 (2 påmeldte)
Dommer: Britt Nyberg

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Ba’s I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-1-CK-1BTK-CACIB-BIM

VETERANKLASSE – HANN

 

Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n

1-1-CK-1BHK-BIR-

Eier: Synnøve Presthaug

Beste Veteran


Norsk Welsh Corgi Klubb, 17.06.07 (4 påmeldte)
Dommer: Rolf Lundman

VETERANKLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-1BHK-BIM

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-1-CK-2BTK

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

R’Keiko Dela Vallee Des Dragons Sacres   Eier: Tina Gävert, Sv

IM

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Kammuri Hana No Shiroi Taira

1-1-CK-1BTK-BIR,

Eiere: BNyberg/FHolmberg

Beste Veteran

6-9 MÅNEDER TISPE

 

Kajitsu No Ukedachi-Go

1-BIR-BIG-2BIS-valp

Eiere: BNyberg/R.Brutti/G.Rossi

 

6-9 MÅNEDER TISPE

 

Tayori’s Akira

1-BIM-valp

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 


Salten Brukshundklubb, 17.06.07 (1 påmeldt)
Dommer: Pero Boziowski

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Ak-Inu-Ba’s Tim Lion-Maru

1-1-CK-1BHK-BIR

Eier: Knut Rasmussen

 


 

Norsk Belgisk Fårehundklubb, 16.06.07 (1 påmeldt)
Dommer: Mona Selbach

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Ak-Inu-Ba’s Tim Lion-Maru

1-1-CK-1BHK-BIR

Eier: Knut Rasmussen

 



Surnadal og Rindal Hk, Oppdal, 16.06.07 (1 påmeldt)

Dommer: Blaz Kavcic

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Ba’s I-Ma-Ru Nekojarashi
Eiere: Irene Larsen

1-1

 


Norsk Dalmatiner Klubb, 10.06.07 (1 påmeldte)
Dommer: August De Wilde

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

IM



Tromsø Hundeklubb, 09.06.07 (1 påmeldte)

Dommer: Marie Bailey

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-1-CERT-1BTK-BIR

 

 

NKK, Kristiansand, 02.06.07 (3 påmeldte)
Dommer: Myrna Shiboleth

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-2BHK-

Eier: Unni Greipsland

CACIB

VETERANKLASSE – HANN

 

Toshiko’s La-Ak Ikke Fido Men Sansai

1-1-CK-1BHK-BIR,

Eier: Unni Greipsland

Beste Vet

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd-Einar Greipsland

1-1-CERT-1BTK-CACIB-BIM



NAAK, Hunderfossen, 27.05.07 (10 påmeldte)
Dommer: Britt Nyberg, Norge

ÅPEN KLASSE – HANN

 

Maru’s Tiko Av Shogun

1-1-CK-CERT-

Eier: Magne Bergersen

BIR-3BIS

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Ak-Inu-Ba’s Tim Lion-Maru

1-2-CK-4BHK

Eier: Knut Rasmussen

 

Body’s-Ooguma Av Shogun

1-1-CK-3BHK

Eier: Magne Bergersen

 

VETERANKLASSE – HANN

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-1-CK-2BHK-

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

Beste Vet, BIS-Vet

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Maru’s Cindy Av Shogun

1-2-CK

Eier: Magne Bergersen

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-1-CERT-4BTK

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

R’Keiko Dela Vallee Des Dragons Sacres   Eier: Tina Gävert, Sv

IM

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-4-CK-2BTK

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

Novéns Etsu    
Eier: Vebjørn Strandvik

1-3-CK-3BTK

Ak-Inu-Ba’s I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-1-CK-1BTK-BIM

6-9 MÅNEDER TISPE

 

Tayori’s Aozora

1-BIR-BIS-3Valp

Eier: Lena Husmo

 

Tayori’s Akira

2

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 


NSK, Hunderfossen, 26.05.07 (8 påmeldte)
Dommer: Sigridur Petursdottir, Island
CHAMPIONKLASSE- HANN  

Ak-Inu-Ba’s Tim Lion-Maru

1-2-CK-3BHK

Eier: Knut Rasmussen

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-2BHK

Eier: Unni Greipsland

 

VETERANKLASSE – HANN

 

Toshiko’s La-Ak Ikke Fido Men Sansai

1-1-CK-1BHK-BIR,

Eier: Unni Greipsland

Beste Vet, BIS-Vet + 3-BIS

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd-Einar Greipsland

1-1-HP

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-1-CERT-2BTK

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Ba’s I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-1-CK-1BTK-BIM

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-3

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

Novéns Etsu    
Eier: Vebjørn Strandvik

1-2

6-9 MÅNEDER TISPE

 

Tayori’s Akira

2

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

Tayori’s Aozora

1-BIR-3-BISValp

Eier: Lena Husmo

 



NAK, Hunderfossen, 26.05.07 (19 påmeldte)
Dommer: Per Svarstad, Sverige

ÅPEN KLASSE – HANN

 

MsoNormal"> Maru’s Tiko Av Shogun

1-1-CK-CERT-

Eier: Magne Bergersen

4BHK

Noven’s Gaibun

1-2

Eier: Lina Johansson, S

 

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-3-CK

Eier: Unni Greipsland

 

Kintos Mikado Beni-Go

1-4-CK

Eiere: B Nyberg/Dr Egge/T Gävert

 

Ak-Inu-Ba’s Tim Lion-Maru

1-1-CK-1BHK-BIM

Eier: Knut Rasmussen

 

Body’s-Ooguma Av Shogun

1-2-CK-3BHK

Eier: Magne Bergersen

 

VETERANKLASSE – HANN

 

Toshiko’s La-Ak Ikke Fido Men Sansai

1-1-CK-2BHK

Eier: Unni Greipsland

 

Milstolpen’s Ban-Gashira

1-2-CK

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd-Einar Greipsland

1-1-HP

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-2

Ak-Inu-Bas Tim Yama No Yancha-Hime    Eiere: I Vognild/L.Høyem

1-3

Noven’s Go-Kita

IM

Eier: Caroline Ekehed, S

 

Maru’s Cindy Av Shogun

1-1-CK-CERT

Eier: Magne Bergersen

 

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

U’Kaori-Go of Kamino Ken

1-4-CK

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

Aibu Del Sol Levante

1-1-CK-2BTK

Eiere: B Nyberg/Dr Egge/T Gävert

 

Ak-Inu-Ba’s I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-2-CK-3BTK

Novéns Etsu    
Eier: Vebjørn Strandvik

1-3-CK-4BTK

Aika

1-4-CK

Eier: TARosenblad/RSolvang

 

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Toshiko’s Ka-Ta Saitei Netsubo Siri

1-1-CK-1BTK-BIR-

Hege Sundsbarm

3-BIS, 2-BIS Vet

Kammuri Hana No Shiroi Taira

1-2-CK

Eiere: BNyberg/FHolmberg

 

6-9 MÅNEDER TISPE

 

Tayori’s Aozora

1-BIR-BIS-3Valp

Eier: Lena Husmo

 

Tayori’s Akira

2

Eiere: Inger Karin og Arvid Helander

 

Tayori’s Akemi

3

Eier: Bjørglise Remso

 

 

NKK, Kristiansand, 12.05.07 (3 påmeldte)
Dommer: Hans van Der Berg (NL)

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Tsuko Sa-De Yukidaruma

1-1-CK-2BHK-

Eier: Unni Greipsland

CACIB

VETERANKLASSE – HANN

 

Toshiko’s La-Ak Ikke Fido Men Sansai

1-1-CK-1BHK-BIR,

Eier: Unni Greipsland

Beste Vet

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd-Einar Greipsland

1-1-HP

 

Norsk Dobermannklub, Stangehallen, 28.04.07 (2 påmeldte)
Dommer: Zoran Brankovic

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Ba’s I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-1-CERT-1BTK-BIR

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu    
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1

 

NKK, Harstad, 21.04.07 (2 påmeldte)
Dommer: Mona Selbach

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Ak-Inu-Ba’s Tim Lion-Maru

IM

Eier: Knut Rasmussen

 

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-1



NBSK, Letohallen, 18.03.07 (2 påmeldte)

Dommer: Nina Karlsdotter

UNGHUND KLASSE – HANN

 

Maru’s Tiko av Shogun            
Eier: Magne Bergersen

1-1-CK-CERT-1BHK-BIM

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Kammuri Hana No Shiroi Taira
Eiere: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg

1-1-CK-CERT-1BTK-BIR, Beste Veteran

VALP 4-6 MÅN - TISPE

 

Tayori’s Akira
Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

BIR-Valp


Norsk Dobermann Klub, Letohallen, 17.03.07 (3 påmeldte)

Dommer: Monique Van Brempt

UNGHUND KLASSE – HANN

 

Maru’s Tiko av Shogun            
Eier: Magne Bergersen

2

UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Maru’s Cindy av Shogun     
Eier: Magne Bergersen

2

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Kammuri Hana No Shiroi Taira
Eiere: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg

1-1-CK-CERT-1BTK-BIR, Beste Veteran

VALP 4-6 MÅN - TISPE

 

Tayori’s Akira
Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

BIR – 2.BIG Valp


NKK, Bø i Telemark, 24.02.07 (6 påmeldte)

Dommer: Tapio Eerola, SF

UNGHUNDKLASSE – HANN

 

Maru’s Tiko Av Shogun
Eier: Magne Bergersen

1-1

ÅPENKLASSE – HANN

 

Noven’s Gaibun
Eier: Lina Johansson, Sverige

1-1- CK-1BHK- CERT-CACIB-BIR

CHAMPIONKLASSE – HANN

 

Body’s Ooguma Av Shogun
Eier: Magne Bergersen

1-1-CK-2BHK-R.CACIB

UNGHUNDKLASSE – TISPE

 

Maru’s Cindy Av Shogun
Eier: Magne Bergersen

1-1-HP

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu    
Eier: Vebjørn Strandvik

IM

CHAMPIONKLASSE – TISPE

 

Aika
Eier: Thor Arne Rosenblad/Rita Solvang

1-1

 Norsk Miniatyrhundklubb Exporama, 03.02.07 (3 påmeldte)
Dommer: Leif Lehman Jørgensen, DK

ÅPENKLASSE – HANN

 

Body’s Ooguma Av Shogun
Eier: Magne Bergersen

1-1-CK-1BHK-CERT-BIR

UNGHUNDKLASSE – TISPE

 

Maru’s Cindy Av Shogun
Eier: Magne Bergersen

2

ÅPENKLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu    
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1CK-1BTK-CERT-BIM