UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 
 

2006

NKK, NordV-06, Hamar, 19.11.06 (18 påmeldte)
Dommer: Freddie Klindrup

JUNIOR KLASSE – HANNHUND          

 

Noven’s Genji
Eiere: Elisabeth Novén/Maria Spetz, S.

1-1

Kaminari Halne Wzgórze
Eier: Josefin Ekman, Sverige

1-2

ÅPEN KLASSE –HANNHUND

 

Bodys-Ooguma Av Shogun
Eiere: Magne Bergersen

1-1VK-CERT-4BHK

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai    Eier: Unni Greipsland

3CHK-CK-3BHK

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma          Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-1BHK-CACIB-BIR

SNUCH Novens Binsai
Eier: Elisabeth Novén, Sverige

2CHK-CK-2BHK-R.CACIB

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai  Eier: Unni Greipsland

1AK- 1VET-CK- Beste Veteran

JUNIOR KLASSE – TISPE      

 

Novens Fujishima
Eier: Elisabeth Novén, Sverige

2

ÅPEN UNGHUNDKLASSE – TISPE     

 

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-2-HP-4VK

Marus Cindy Av Shogun
Eier: Magne Bergersen

1-3

Novéns Etsu
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1-HP-3VK- CK-4BTK

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

2

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

SUCH SV-05 Novens Jinarushiki
Eiere: Elisabeth Novén/Maria Spetz, S.

1-1VK-CK-1BTK-CACIB-BIM

SUCH NORDJV-03 Isamashii’s Baronessan Bon-Sai
Eier: Josefin Ekman, Sverige

1-2VK-CK-3BTK

Renshi Go De La Vallee Des Dragons Sacres    Eier: Vebjørn Strandvik

1-5VK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NUCh Aika
Eier: Tora Arne Rosenblad

2CHK

N FINUCh R’keiko Dela Vallee Des Dragons Sacres    Eier: Tina Gävert, S.

1CHK-CK-2BTK-R.CACIB

VETERAN KLASSE – TISPE   

 

NSUCH NV-99-01-02-04 Toshiko’s Ka-Ta Saitei Netsubo Siri
Eier: Hege Sundsbarm

IM

Orkdla Hundeklubb, Orklahallen, 11.11.06 (2 påmeldte)
Dommer: Leif Ragnar Hjort

JUNIOR KLASSE - TISPE

 

Linekjørven’s Iwa Ch-Ki Bo No Go
Eier: Elin Skrødal

IM

ÅPEN UNGHUNDKLASSE – TISPE     

 

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-1-HP-1VK-CERT 1BTK-BIR

Norsk Rottweilerklubb, Letohallen, 29.10.06 (3 påmeldte)
Dommer: Frank Christiansen

ÅPEN UNGHUNDSKLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu                           
Eier: Vebjørn Strandvik

1-2-HP-3VK

Maru's Cindy av Shogun                           
Eier: Magne Bergersen

1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Ängsmyren's Isen Yoki San Sacres   
Eier:
Erica Dagerfelt, S

1-2VK

Norsk Dobermann Klub, Letohallen, 28.10.06 (1 påmeldt)
Dommer:
Liz-Beth Carlsson-Liljeqvist

ÅPEN UNGHUNDSKLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu                           
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR

NKK, Tromsø, 21.10.06 (2 påmeldte)
Dommer: Anne Indergaard

ÅPEN UNGHUNDKLASSE – TISPE     

 

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-1-HP-1VK-CERT 1BTK-CACIB-BIR

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-1-2VK-CK-2BTK-R.CACIB

Tromsø HK, 20.10.06 (1 påmeldt)
Dommer: Liliane De Ridder-Onghena

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-1

NKK, Kongsvinger, 07.10.06 (8 påmeldte)
Dommer: Svein Helgesen

JUNIOR KLASSE – HANNHUND          

 

Noven’s Genji
Eiere: Elisabeth Novén/Maria Spetz, S.

1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIR

ÅPEN UNGHUNDSKL. –HANNHUND

 

Shugotenshi
Eiere: Elisabeth Novén/Maria Spetz, S.

1-1

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai    Eier: Unni Greipsland

2CHK-CK-3BHK

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma          Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-2BHK-CACIB

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai  Eier: Unni Greipsland

1AK- 1VET-CK-Beste Veteran

ÅPEN UNGHUNDKLASSE – TISPE     

 

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-1-HP-1VK-CERT 1BTK-CACIB-BIM

Novéns Etsu
Eier: Vebjørn Strandvik

1-2-HP-3VK

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

1-3

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Novens Jinarushiki
Eiere: Elisabeth Novén/Maria Spetz, S.

1-2VK-CK-2BTK-R.CACIB

Norsk Dalmatiner Klubb, Letohallen, 01.10.06 (4 påmeldte)
Dommer: Dan Ericsson

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma         
Eier: Unni Greipsland

2CHK-CK-2BHK

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai    Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-1BHK-BIR og BIG-3

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai   
Eier: Unni Greipsland

1AK- 1VET-CK-BIR veteran, BIS-5 Veteran

ÅPEN UNGHUNDKLASSE – TISPE     

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

2AUK

NKK, Stavanger, 09.09.06 (1 påmeldt)
Dommer: Ralf Campbell

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Shara Amaterasu Oomikami     
Eier: Veronica Haugen

1

Gudbrandsdal Hundeklubb, Hundorp, 03.09.06 (1 påmeldt)
Dommer: Karl-Erik Johansson

ÅPEN UNGHUNDSKLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu                           
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1

Narvik Trekk og Brukshundkl., Bjerkvik, 03.09.06 (1 påmeldt)
Dommer: Göran Bodegård

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-1-CERT-1BTK-BIR

NJSK, Bjerkvik, 02.09.06 (1 påmeldt)
Dommer: Rodi Hübenthal

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

2

KSS, Rud Hauger, 26.08.06 (2 påmeldte)
Dommer: Juan Carrero Naveda

ÅPEN UNGHUNDSKLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu                           
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Renshi Go De La Vallee Des Dragons Sacres    Eier: Vebjørn Strandvik

1-1VK-CERT-BIR

Norsk Pinscherklubb, Rud Hauger, 26.08.06 (3 påmeldte)
Dommer: Guido Vandoni

ÅPEN KLASSE – HANNHUND

 

Milstolpen’s Red Tag
Eier: S. Hasselblad, Sverige

IM

ÅPEN UNGHUNDSKLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu                           
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR-BIG.3

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Renshi Go De La Vallee Des Dragons Sacres    Eier: Vebjørn Strandvik

1-2VK-CK-2BTK

Vefsn Hundeklubb, 20.08.06 (3 påmeldte)
Dommer: Blaz Kavcic

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tigern      
Eier: Synnøve Presthaug

1CHK-CK-1BHK-BIR

NUCh Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru
Eier: Knut Rasmussen

2CHK-CK-2BHK

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tigern      
Eier: Synnøve Presthaug

1AK-1VET-CK-BIR Veteran

Rana Trekk- Og Brukshundklubb, 19.08.06 (4 påmeldte)
Dommer: Marija Kavcic

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tigern
Eier: Synnøve Presthaug

1CHK-CK-1BHK-BIR-3.BIG

NUCh Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru
Eier: Knut Rasmussen

2CHK-CK-2BHK

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tigern     
Eier: Synnøve Presthaug

1AK-1VET-CK-BIR Veteran

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

IM

NKK NV-06, Bjerke, 12.08.06 (5 påmeldte)
Dommer: Ann Joe Sampaio

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Noven’s Fujishima
Eiere: Elisabeth Noven/Maria Spetz

1JK-1JKK-HP-1VK- CERT-3BTK

ÅPEN UNGHUNDKLASSE – TISPE     

 

Novéns Etsu
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1-HP -2VK-CK

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

2

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NSUCh Syoori’s Chakari-Go
Eier: Marita Johnsson, Sverige

2CHK-CK-2BTK-R.CACIB

NordUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

1CHK-CK-1BTK-CACIB-BIR

Norsk Terrier Klubb, Nesbyen, 06.08.06 (1 påmeldt)
Dommer: Rui Oliveira

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NSUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

1CHK-CK-1BTK-BIR

Norsk Irsk Ulvehundklubb, Nesbyen, 05.08.06 (1 påmeldt)
Dommer: Christiane Broecker

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NSUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

1CHK-CK-1BTK-BIR-BIG.R

Surnadal og Rindal Hk, Oppdal, 24.06.05 (2 påmeldte)
Dommer: Hanne Laine-Jensen, DK

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Bas Tim Yama No Yancha-Hime 
Eier: Ingunn Vognild/Lisbeth Høyem

2

VALP 6-9 MND TISPE

 

Linekjørven’s Iwa Ch-Kibo No Go
Eier: Elin og Alf Skrødal

BIR

Moss og Omegn Hundeklubb, Moss, 29.07.06 (3 påmeldte)
Dommer: Ann Arch

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh Kintos Mikado Beni-Go
Eier: Tina Gävert/B Nyberg/DR Egge

1CHK-CK-1BHK-BIM

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Ängsmyrens Isen Yoki San
Eier: Erica Dagerfelt, S

1AK- 1VK-CERT-1BTK-BIR

VETERAN KLASSE – TISPE      

 

Kammuri Hana No Shiroi Taira
Eier: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg

IM

Vestnes Hundeklubb, Vestnes, 09.07.06 (4 påmeldte)
Dommer: Marija Kavcic

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma          Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-2BHK

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai    Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-1BHK-BIR-BIG

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai    Eier: Unni Greipsland

1AK- 1VET-CK-1BHK-BIR-Beste Vet.-3-BIS Vet.

JUNIOR KLASSE – TISPE       

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

1-1-HP-2VK

NKK Trondheim, 01.07.06 (2 påmeldte)
Dommer: Marianne Holmli

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu       
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1AUK

Salten Brukshundklubb, Bodø, 25.06.06 (1 påmeldt)
Dommer: Wilhelmine Van Deijl

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru   
Eier: Knut Rasmussen

1-CK-1BHK-BIR-BIG-5

Norsk Welsh Corgi Klubb, Brårud, 24.06.06 (1 påmeldt)
Dommer: Janusz Opara

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Shara Amaterasu Oomikami     
Eier: Veronica Haugen

1-1-CERT-1BTK-BIR

Norsk Belgisk Fårehundklubb, Bodø, 24.06.06 (1 påmeldt)
Dommer: Gunnel Holm

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru          
Eier: Knut Rasmussen

1-CK-1BHK-BIR-BIG

NKK, Drammen, 17.06.06 (6 påmeldte)
Dommer: Marija Kavcic

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma          Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-2BHK-CACIB

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai    Eier: Unni Greipsland

1AK- 1VET-CK-1BHK-BIM og Beste Veteran

JUNIOR KLASSE – TISPE       

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

1-1-HP-2VK

ÅPEN UNGHUNDSKLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1-HP1VK-CERT-1BTK-CACIB-BIR

Noven’s Etsuko Kimsoh
Eier?

2

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NUCh Aika
Eier: Tor Arne Rosenblad

1CHK-CK-2BTK-R.CACIB

NAK, Japanspesialen, Berkåk, 03.06.06 (17 påmeldte)
Dommer: Geir Nordahl Pedersen

ÅPEN KLASSE – HANNHUND

 

Kintos Mikado Beni-Og
Eiere: Tina Gävert/B.Nyberg/D.Egge

1.AK 1.VK CERT 1.BHK-BIR-2 BIS

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NUCh Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru
Eier: Knut Rasmussen

2CHK

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma, Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-3BHK

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

NSVCh SNUCh Milstolpen’s Ban-Gashira
Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

1AK-2VET-HP

NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai           
Eier: Unni Greipsland 

1AK-1VETK-CK-2BHK- BIR Veteran-BIS Veteran

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1.JK 1.JKK HP 1.VK CERT 1.BTK BIM

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou Saeu Kiarara
Eier: Sigrid Aasve

1-4

Maru’s Makita Av Shogun
Eier: Arve Wik

1-5

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Odd Einar og Unni Greipsland

1-3

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Nekojarashi
Eier: Irene Larsen

1-2

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1-HP-2VK-CK-4BTK

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

1-2

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Bas Shirotabi No Hachi Hime
Eier: Kristin Ormseth Polden

1-3VK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NSUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eiere: Inger-Karin og Arvid Helander

1CHK-CK-2BTK

N FINUCh R’keiko Dela Vallee Des Dragons Sacres
Eier: Tina Gävert

1CHK-CK-3BTK

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Kammuri Hana No Shiroi Taira
Eiere: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg

1AK-1VET-HP-BIM Veteran

NVCh Suki-Suki Itamu-Go
Eier: Wenche Randi Krogstad

1AK-2VET

AVLSKLASSE – TISPE

 

NSUCh Taihei No Shiroi Taira
Eiere: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-HP-BIS Avlsklasse

OPPDRETTERKLASSE

 

Ak-Inu-Ba
Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

1-HP-2BIS Oppdretter

PARKLASSE (uoffisiell)

 

Toshiko’s La-Ak Ikke FidoMen Sansai og Kintos Aisan of Tsuko
Eier: Unni Greipsland

Beste par-BIS Par

Mo I Rana, 27.05.06 (1 påmeldt)
Dommer: Vera Hübenthal

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tigern     
Eier: Synnøve Presthaug

1CHK-CK-1BHK-BIR-2.BIG

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tigern      
Eier: Synnøve Presthaug

1AK-1VET-CK-BIR Veteran-BISVet

NKK, Kristiansand, 06.05.06 (6 påmeldte)
Dommer: Leif-Herman Wilberg

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma          Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-2BHK 

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai    Eier: Unni Greipsland

1AK- 1VET-CK-1BHK-BIR og Beste Veteran

JUNIOR KLASSE – TISPE       

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Unni og Odd Einar Greipsland

2JK

ÅPEN UNGHUNDSKLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu
Eier: Vebjørn Strandvik

2AUK

ÅPEN  – TISPE

 

Shakira
Eie
r: Helle Richardsen

2AK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NUCh Aika
Eier: Tor Arne Rosenblad

1CHK-CK-1BTK-BIM

Sunndalsøra, 30.04.06 (2 påmeldte)
Dommer: Ove Germundsson

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu                            
Eier: Vebjørn Strandvik

1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Bas Tim Yama No Yancha-Hime
Eier: Ingunn Vognild/Lisbeth Høyem

IM

Norsk Dobermann Klubb, Stange, 29.04.06 (2 påmeldte)
Dommer: Knut Helge Pedersen

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Yuki
Eier: Helle Richardsen

1-1VK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NSUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

1CHK-CK-1BTK-BIR

NKK, Harstad, 23.04.06 (2 påmeldte)
Dommer: Blaz Kavcic, Slovenia

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru                    
Eier: Knut Rasmussen

1-1-CERT-1BHK-BIR

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen
Eier: Monica Mikkelsen

2

Sør-Rogaland BHK, Stavanger, 08.04.06 (1 påmeldt)
Dommer: Ove Germundsson

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Shara Amateraso Oomikami
Eier: Veronica Haugen

1-1-CERT-1BTK-BIR

Åsnes og Omegn HK, Haslemoen, 01.04.06 (2 påmeldte)
Dommer: Seamus Oates

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Yuki
Eier: Helle Richardsen

1-1-CERT-2BTK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NSUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

1CHK-CK-1BTK-BIR

NKK Bergen, 25.03.06 (5 påmeldte)
Dommer: Wera Hübenthal

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma,
Eier: Unni Greipsland

2CHK-CK-2BHK-CACIB

NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai, Eier: Unni Greipsland  

1CHK-CK-1BHK-BIR
 

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai   Eier: Unni Greipsland  

1AK-CK-1VETK Beste Veteran
 

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Odd Einar og Unni Greipsland

1-1-HP-1VK

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Ofelia
Eier: Anita Synnøve Høysæther

2

NBSK, Letohallen, 19.03.06 (2 påmeldte)
Dommer: Leif Ragnar Hjort

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Maru’s Tilda av Shogun             
Eier: M Bergersen/T Gävert

2

ÅPEN KLASSE – HANNHUND

Kintos Mikado Beni-Go
Eier: T Gävert/D R Egge/B Nyberg

1-1

NKK, Bø i Telemark, 25.02.06 (3 påmeldte)
Dommer: Marit Sunde

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu                            
Eier: Vebjørn Strandvik

2

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Renshi Og De La Vallee Des Dragons Sacres

1-1

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NSUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

1CHK-CK-1BTK-BIR
 

NBK, Letohallen, 18.02.06 (6 påmeldte)
Dommer: Ralf Campbell

ÅPEN KLASSE – HANNHUND

 

Kaibatsu’s Bruno Av Shogun     
Eier: Bjørn Hoff

0AK

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma, Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-1BHK-BIR

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai           Eier: Unni Greipsland  

1AK- 1VET-HP-BIRveteran

JUNIOR KLASSE – TISPE       

 

Novéns Etsu
Eier: Vebjørn Strandvik

1JK-1JKK-HP-1VK-CERT-1BTK-BIM

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Kazan’s Anny
Eier: Anne Nilsen

1-2

Yuki
Eier: Helle Richardsen

2

VALP KLASSE 6-9 MÅN – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Odd Einar og Unni Greipsland

1-1-BIRvalp

Ølen-Etna-Vindafjord Hundeklubb, Ølen, 11.02.06 (1 påmeldt)
Dommer: Liz-Beth Liljeqvist

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Shara Amaterasu Oomikami     
Eier: Veronica Haugen

1-1

NSBK, Exporama, 05.02.06 (5 påmeldte)
Dommer: Annamaria Tarjan

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma        Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-1BHK-BIR- BIG5 

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai           
Eier: Unni Greipsland  

1AK- 1VET-CK-2BHK-BIRVeteran
 

JUNIOR KLASSE – TISPE       

 

Novéns Etsu
Eier: Vebjørn Strandvik

2JK

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Yuki
Eier: Helle Richardsen

3AK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NSUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

1CHK-CK-1BTK-BIM

Sandefjord Hundeklubb, 21.01.06 (3 påmeldte)
Dommer: Normann Deschuymere

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidarum
Eier: Unni Greipsland

1CHK-CK-1BH-BIR

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai          Eier: Unni Greipsland  

1AK-HP-1VETK-BIG.veteran

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu                            
Eier: Vebjørn Strandvik

2