UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 
 

2005

Fitjar-Stord Hundeklubb, Stord, 05.11.05 (1 påmeldt)
Dommer: Hans Almgren

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Shara Amaterasu Oomikami     
Eier: Veronica Haugen

1-1

NKK, NV-05 Hamar, 19.11.05 (12 påmeldte)
Dommer: Elina Tan-Hietalahti, Finland

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai                  Eier: Unni Greipsland  

4CHK

NSUCh Kitsu’s Sui-Chu Miyagi-San
Eier: Hanne Kjelsberg

2CHK-CK-2BHK-CACIB

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidaruma            Eier: Unni Greipsland

5CHK

INTUCH NORDUCH NV-01-03-05  Amateraso No Ida-Ten  Eier: Karin Sjöholm-Östlund

1CHK-CK-1BHK-CACIB-BIR-BIG4

NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n
Eier: Synnøve Presthaug

3CHK-CK-3BHK-CACIB

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

NUCh Kitsu’s Sui-Chu Miyagi-San
Eier: Hanne Kjelsberg

1AK-1VET-CK-Beste Veteran

IntNorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai                    Eier: Unni Greipsland  

1AK- 3VET-HP

NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n
Eier: Synnøve Presthaug

1AK-2VET-CK

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu          Eier: Vebjørn Strandvik

1JK-1JKK-HP-1VK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NUCh Aibu del Sol Levante 
Eier: B Nyberg/D R Egge/T Gävert

1CHK-CK-1BTK-CACIB-BIM

NUCh Aika             Eier: Tor Arne Rosenblad

3CHK

NSUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

2CHK

 Letohallen, NRK, 30.10.05 (9 påmeldte)
Dommer: Denis Kuzelj

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND

 

Bodys-Ooguma Av Shogun
Eier: Magne Bergersen

2

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidarum
Eier: Unni Greipsland

1CHK, CK, 2BHK

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai                         Eier: Unni Greipsland  

1AK-1VETK-CK-1BHK,BIM

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu                 Eier: Vebjørn Strandvik

1JK-1JKK-HP-1VK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NUCh Aibu del Sol Levante       
Eier: B Nyberg/D R Egge/T Gävert

1CHK-CK-1BTK-CACIB-BIR

NSUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

2CHK

Int Nord UCh NordV-00-02 NV-00-03 Ichiban’s Ah-Ha Chikime No Kintos Eier: Dag Rune Egge

IM

NUCh Aika                              
Eier: Tor Arne Rosenblad

3CHK

VETERAN KLASSE – TISPE

 

Kammuri Hana No Shiroi Taira
Eier: Britt Nyberg og Fredrik Holmberg

1AK-HP-1VETK

VALP KLASSE 4-6 MÅN – HANNHUND

 

Kintos Tateishi Aitomo
Eier: Gunnar Grip

2

Kintos Tateishi Arashi
Eier: Nina K. Lie

1-BIMvalp

VALP KLASSE 4-6 MÅN – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Odd Einar og Unni Greipsland

1-1-BIRvalp-BIG.5

VALP KLASSE 6-9 MÅN – TISPE

 

Maru’s Tilda of Shogun
Eier: Tina Gävert, Sverige

1-2

Letohallen, NDK, 29.10.05 (6 påmeldte)
Dommer: Miklos Levente

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND

 

Bodys-Ooguma Av Shogun
Eier: Magne Bergersen

2

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

 

NSUCh NV-04 Tsuko Sa-De Yukidarum
Eier: Unni Greipsland

1CHK

VETERAN KLASSE – HANNHUND

 

NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai                         Eier: Unni Greipsland  

1AK-1VETK-CK-1BHK,BIR-BIG-4

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Novéns Etsu                 Eier: Vebjørn Strandvik

1JK-1JKK

CHAMPION KLASSE – TISPE

 

NSUCh U’Kaori Go Of Kamino Ken
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

1CHK-CK-1BTK-BIM

NUCh Aika                              
Eier: Tor Arne Rosenblad

2CHK

VALP KLASSE 4-6 MÅN – TISPE

 

Kintos Tateishi Aisan of Tsuko
Eier: Odd Einar og Unni Greipsland

1-1-BIRvalp-BIG.2

Narvik Japansk Spisshundklubb, Sandnes, 29.10.05 (1 påmeldt)
Dommer: Kurt Nilsson

ÅPEN KLASSE – TISPE

 

Shara Amaterasu Oomikami                             
Eier: Veronica Haugen

1-1

NKK, Tromsø, 23.10.05 (1 påmeldt)

Dommer: Guiseppe Allessandro

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen               
Eier: Monica Mikkelsen

2

Tromsø Hundeklubb, Tromsø, 22.10.05 (1 påmeldt)
Dommer: Harald Aune

JUNIOR KLASSE – TISPE

 

Milstolpen’s Enity Red Queen               
Eier: Monica Mikkelsen

2

NKK, Fredrikstad, 01.10.05 (4 påmeldte)
Dommer: Mona Selbach

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Novens Binsai                                  1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-CACIN-BIR
Eier: Maria Spetz/Elisabeth Novén, Sverige
Body’s-Ooguma av Shogun                2
Eier: Magne Bergersen
ÅPEN KLASSE – TISPE

Aika                            1-1VK-CERT-1BTK-BIM
Eier: Tora Arne Rosenblad/Rita Solvang
Shara Amaterasu Oomikami               2
Eier: Veronica Haugen

Norsk Japansk Spisshundklubb, Bjerkvik, 04.09.05 (1 påmeldt)
Domme: Annika Ulltveit-Moe

JUNIOR KLASSE – TISPE
Milstolpen’s Enity Red Queen              2
Eier: Monica Mikkelsen

Steinkjer Hundeklubb, Steinkjer, 03.09.05 (1 påmeldt+1valp)

Dommer: Anne Indergaard

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Yama No Yancha-Hime          1-1-CERT-1BTK-BIR

Eier: Ingunn Vognild/Lisbeth Høyem
VALP 4-6 MÅNEDER  – TISPE
Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi               1-BIR.valp
Eier: Lisbeth Høyem

Narvik Trekk- Og Brukshundklubb, Narvik, 03.09.05 (1 påmeldt)
Domme: Harry Tast

JUNIOR KLASSE – TISPE
Milstolpen’s Enity Red Queen                  2
Eier: Monica Mikkelsen

Trøndelag Selskapshundklubb, Trondheim, 27.08.05 (1 påmeldt)

Dommer: Rita Van Mechelen

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Ch-Ima Samurai                   1-CK-1BHK-BIR

Eier: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim
VALP 4-6 MÅNEDER  – TISPE
Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi        1-BIR.valp+BIG.3
Eier: Lisbeth Høyem

Vefsn Hundeklubb, Mosjøen, 20.08.05 (2 påmeldt)

Dommer: Frank Christiansen

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru        1-1VK
Eier: Knut Rasmussen
VETERANKLASSE – HANNHUND
Nuch Toshiko’s Griz-Ke Lille Tigern’         1-CK-1BHK-BIR
Eier: Synnøve Presthaug

VALP 4-6 MÅNEDER  – TISPE

Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi        1-BIR.valp+BIS

Eier: Lisbeth Høyem

NKK, Bjerke, 13.08.05 (7 påmeldte)
Dommer: Olav Hedne

ÅPEN UNGHUNDKLASSE – HANNHUND
Body’s Ooguma av Shogun                    1-1-HP-1VK-CERT-2BHK-R.CACIB
Eier: Magne Bergersen
CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai           1-CK-1BHK-CACIB-BIM (4BIS.Veteran)
Eier: Unni Greipsland  
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma              2-CK-3BHK
Eier: Unni Greipsland
VETERAN KLASSE – HANNHUND
INT NORDUCH Kaibatsu Body                 1-2Vetk-CK-4BHK
Eier: Magne Bregersen
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai                1-1Vetk-CK-4BIS.Veteran
Eier: Unni Greipsland
ÅPEN KLASSE – TISPE
Syoori’s Chakari-Go                                 1-1VK-Cert-2BTK
Eier: Veronica Haugen

CHAMPION KLASSE – TISPE
U’Kaori Go Of Kamino Ken                       1-CK-1BTK-CACIB-BIR
Eier: Inger Karin og Arvid Helander 

Rana Trekk- Og Brukshundkoubb, Mosjøen, 21.08.05 (3 påmeldt)

Dommer: Per-Erik Wallin, Sverige

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru                           1-1-Cert-2BHK
Eier: Knut Rasmussen
VETERANKLASSE – HANNHUND
Nuch Toshiko’s Griz-Ke Lille Tigern’             1-CK-1BHK-BIR-Beste Veteran-5.BIS Veteran
Eier: Synnøve Presthaug
VETERANKLASSE – TISPE
Int Nord UCh KBHV-96 Toshiko’s Chi-Sa Keo Lita-Go        1-CK-1BTK-BIM
Eier: Synnøve Presthaug

Norsk Cavalierklubb, Lofoten, 07.08.05 (1 påmeldt)

Dommer: Ove Germundsson, Sverige

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Ofuzake-Bouzo                  2
Eier: Ann Tove Halvorsen

Vestvågøy Hundeklubb, Lofoten, 06.08.05 (1 påmeldt)

Dommer: Karl-Erik Johansson, Sverige

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Ofuzake-Bouzo                  2
Eier: Ann Tove Halvorsen

Norsk Japansk Spisshundklubb, Østfold, 03.07.05 (1 påmeldt)
Dommer: Nils Molin

ÅPEN KLASSE – TISPE
U’kaori Go of Kamino Ken                           1-1-Hp-1BTK-Cert-BIR
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

Norsk Japansk Spisshundklubb, Østfold, 02.07.05 (1 påmeldt)
Dommer: Miklos Levente

ÅPEN KLASSE – TISPE
U’kaori Go of Kamino Ken                          2
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

NKK, Trondheim, 25.06.05 (7 påmeldte)

Dommer: Geir Nordahl Pedersen

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai                1-CK-1BHK-CACIB-BIM
Eier: Unni Greipsland
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma                     2-CK-2BHK-R.CACIB
Eier: Unni Greipsland
VETERAN KLASSE – HANNHUND

NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai                1AK-1VetK-CK-BIR.Veteran
Eier: Unni Greipsland
ÅPEN UNGHUNDKLASSE – TISPE

Ak-Inu-Ba’s Shirotabi No Hachi Hime              1-2
Eier: Kristin Ormseth Polden
U’Kaori Go Of Kamino Ken                          1-1-Hp-1VK-Cert-1BTK-CACIB-BIR
Eier: Inger Karin og Arvid Helander
ÅPEN KLASSE – TISPE

Aika                                                          1-2VK
Eier: Tor Arne Rosenblad/Rita Solvang
CHAMPION KLASSE – TISPE
NSUCH NV-99-01-01-04 Toshiko’s Ka-Ta Saitei Netsubo Siri      1AK- 1Vet - CK-2BTK
Eier: Hege Sundsbarm

Oppdal Hundeklubb, Oppdal, 19.06.05 (1 påmeldte+1valp)
Dommer: Anne Indergaard

ÅPEN KLASSE – TISPE
NordV-03 Renshi Go De La Vallee des Dragons Sacres               2
Eier: Vebjørn Strandvik
VALP 4-6 MÅNEDER  – TISPE
Novens Etsu                                            1-BIR.valp+BIG.4
Eier: Vebjørn Strandvik

Salten Brukshundklubb, Bodø, 19.06.05 (1 påmeldt)

Dommer: Wenche Eikeseth

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Lion Maru                        1-1-CERT-1BHK-BIR-BIG.R
Eier: Knut Rasmussen

Norsk Belgisk Fårehund Klubb, Bodø, 18.06.05 (1 påmeldt)

Dommer: Gert Christensen

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Lion Maru                        1-1-CERT-1BHK-BIR-BIG.2
Eier: Knut Rasmussen

Surnadal og Rindal Hundeklubb, Oppdal, 18.06.05 (1 påmeldt+1valp)
Dommer: Gunnel Holm, Finland

ÅPEN KLASSE – TISPE
NordV-03 Renshi Go De La Vallee des Dragons Sacres      3
Eier: Vebjørn Strandvik
VALP 4-6 MÅNEDER  – TISPE
Novens Etsu                                            1-BIR.valp+BIG.4
Eier: Vebjørn Strandvik  

NKK, Drammen, 11.06.05 (4 påmeldte)
Dommer: Knut Helge Pedersen

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Shirotabi No Shichiro               1-1-HP-1VK
Eier: Anja Gulliksen
CHAMPION KLASSE – HANNHUND

NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma                   2-CK-2BHK
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai    1-CK-1BHK-BIR
Eier: Unni Greipsland 
ÅPEN KLASSE – TISPE

Aika                                                         1-1
Eier: Tora Arne Rosenblad/Rita Solvang

Haugesund og Omegn Hundeklubb, Haugesund, 28.05.05 (1 påmeldt)

Dommer: Helge Lie

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Shara Amaterasu Oomikami                         1-1
Eier: Veronica Haugen

Norsk Akita Klubb, Hunderfossen, 15.05.05 (9 påmeldte)
Dommer: Ritva Raita, Finland

JUNIOR KLASSE – TISPE
Milstolpens’ Ergy Red Spinner                      1-1-HP-2VK
Eier: Ole J. Lund-Johanssen, Sverige
Body’s Ooguma av Shogun                           IM
Eier: Magne Bergersen
ÅPEN UNGHUNDKLASSE – HANNHUND

Ak-Inu-Bas Tim Lion Maru                            1-1-HP-3VK
Eier: Knut Rasmussen
Milstolpen’s Collyers Red Simba                   IM
Eier: Andrew Westington

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Marco                                                        IM
Eier: Thomas Næss Berg
Kintos Mikado Beni-Go                                1-1VK-CERT-1BHK-BIR-BIS-3
Eier: Dag R. Egge/Britt Nyberg/Tina Gävert

CHAMPION KLASSE – HANNHUND

NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma                    2
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai    1-CK-2BHK
Eier: Unni Greipsland
VETERAN KLASSE – HANNHUND

INT NORDUCH Kaibatsu Body                    IM
Eier: Magne Bregersen
JUNIOR KLASSE – TISPE

Milstolpens’ Enity Red Queen                     1-1-Hp-5VK
Eier: Monica Mikkelsen
ÅPEN UNGHUNDKLASSE – TISPE

U’Kaori Go Of Kamino Ken                         1-1-Hp-3VK
Eier: Inger Karin og Arvid Helander
ÅPEN KLASSE – TISPE

Aika                                                          1-2VK
Eier: Tor Arne Rosenblad/Rita Solvang
NordV-03 Renshi Go De La Vallee des Dragons Sacres   3
Eier: Vebjørn Strandvik
Ak-Inu-Bas Ch-Ima Nemuri-Hime                 1-1VK-CERT-2BTK
Eier: Reidun Kvåle/Ingvard Olstad
Kammuri Hana No Shiroi Taira                    1-4
Eier: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg
Shara Amateraso Oomikami                       1
Eier: Veronica Haugen

CHAMPION KLASSE – TISPE

Nuch FinUch R’Keiko DL Valleee des Dragons Sacres    IM
Eier: Tina Gävert, Sverige
NordV-00-02 NV-00-03 IntUCh NordUCh Ichiban’s Ah-Ha Chikime No Kintos         1-CK-1BTK-BIM

VETERAN KLASSE – TISPE

Kammuri Hana No Shiroi Taira                     1-Hp-BIR.veteran-BIS-2 Veteran
Eier: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg

Norsk Great Japanese Klubb, Hunderfossen, 14.05.05 (9 påmeldte)
Dommer: Rodi Hübenthal, Sverige

ÅPEN UNGHUNDKLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Lion Maru                         1-1
Eier: Knut Rasmussen
ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Marco                                                      1-1-CERT-2BHK
Eier: Thomas Næss Berg
CHAMPION KLASSE – HANNHUND

NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai                1-CK-1BHK-BIR-BIS-3
Eier: Unni Greipsland
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma                  2-CK-3BHK
Eier: Unni Greipsland
JUNIOR KLASSE – TISPE

Milstolpens’ Enity Red Queen                      1-1
Eier: Monica Mikkelsen
ÅPEN UNGHUNDKLASSE – TISPE

U’Kaori Go Of Kamino Ken                          1-1-HP-2VK
Eier: Inger Karin og Arvid Helander
Ak-Inu-Ba’s Shirotabi No Hachi Hime          2
Eier: Kristin Ormseth Polden
ÅPEN KLASSE – TISPE
Shara Amateraso Oomikami                     1-1VK-CERT-1BTK-BIM
Eier: Veronica Haugen
NordV-03 Renshi Go De La Vallee des Dragons Sacres   1-3VK
Eier: Vebjørn Strandvik

Norsk Shiba Klubb, Hunderfossen, 14.05.05 (8 påmeldte)
Dommer: Wera Hübenthal, Sverige

ÅPEN UNGHUNDKLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Lion Maru                         1-1
Eier: Knut Rasmussen
ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Marco                                                      1-1VK
Eier: Thomas Næss Berg
CHAMPION KLASSE – HANNHUND

NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma                  2-CK-2BHK
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai           1-CK-1BHK-BIR-BIS-3
Eier: Unni Greipsland
JUNIOR KLASSE – TISPE

Milstolpens’ Enity Red Queen                    1-1
Eier: Monica Mikkelsen
ÅPEN UNGHUNDKLASSE – TISPE

Ak-Inu-Ba’s Shirotabi No Hachi Hime          1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIM
Eier: Kristin Ormseth Polden
ÅPEN KLASSE – TISPE
NordV-03 Renshi Go De La Vallee des Dragons Sacres       1-2VK
Eier: Vebjørn Strandvik
Shara Amateraso Oomikami                    2
Eier: Veronica Haugen

NKK, Kristiansand, 07.05.05 (3 påmeldte)
Dommer: Nils Arne Törnlöv, Sverige

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma               2-CK-2BHK.R.CACIB
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai       1-CK-1BHK-CACIB-BIR
Eier: Unni Greipsland
ÅPEN KLASSE – TISPE

Aika                                                    2
Eier: Tora Arne Rosenblad/Rita Solvang

Norsk Dobermann Klubb, Stangehallen, 23.04.05 (4 påmeldte)
Dommer: Knut Helge Pedersen

JUNIOR KLASSE – TISPE
Body’s Shishi av Shogun                      IM
Eier: Jan Sagranden
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

U’kaori Go of Kamino Ken                     1-1-Hp
Eier: Inger Karin og Arvid Helander
ÅPEN KLASSE – TISPE

Shara Amaterasu Oomikami                 2
Eier: Veronica Haugen
Nord V03 Renshi Go De La Vallee Des Dragons Sacres        2
Eier: Vebjørn Strandvik

Norsk Rottweiler Klubb, Stangehallen, 24.04.05 (3 påmeldte)
Dommer: Helge Lie

JUNIOR KLASSE – TISPE
Body’s Shishi av Shogun                        1-1-Hp
Eier: Jan Sagranden

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

U’kaori Go of Kamino Ken                       1-1-Hp-1BTK-Cert-BIR-BIG.R
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

ÅPEN KLASSE – TISPE

Nord V03 Renshi Go De La Vallee Des Dragons Sacres        1-CK-2BTK
Eier: Vebjørn Strandvik

NKK Harstad, 16-17.04.05 (3 påmeldte)

Dommer: Agnes Ganami, Israel

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Lion Maru                        2
Eier: Knut Rasmussen
Ak-Inu-Bas Shirotabi No Kyuzo-Don          2
Eier: Gunnar Kristoffersen
Ak-Inu-Bas Tim Ofusake-Bouzo                 0
Eier: Ann Tove Halvorsen/Olav Nilsen

NKK, Bergen, 02.04.05 (2 påmeldte)

Dommer: Annika Ulltveit-Moe, Sverige

ÅPEN KLASSE – TISPE
Aika                                                     2
Eier: Tora Arne Rosenblad/Rita Solvang
Amateraso  No Monju-Bosatsu               2
Eier: Øystein Monsen

Sør-Rogaland Brukshund-klubb, Stavanger, 19.03.05 (2 påmeldte)

Dommer: Geir Nordahl Pedersen

ÅPEN KLASSE – TISPE
Shiro Bishoujo Toja                              IM
Eier: Camilla Husebø/Hanne Sørensen
Shara Amaterasu Oomikami                  2
Eier: Veronica Haugen

Norsk Leonberger Klubb, Eidsvoll, 05.03.05 (1 påmeldte)
Dommer: Berit Foss

VALP 6-9 MÅNEDER  – HANNHUND
Milstolpen’s Ergy Red Spinner Nikita          1-BIR.valp
Eier: Sonja Ilusjin

NKK, Bø i Telemark, 26.02.05 (2 påmeldte)
Dommer: Martha Heine, Tyskland

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma                  2-CK-2BHK.R.CACIB
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai           1-CK-1BHK-CACIB-BIR
Eier: Unni Greipsland

Ølen-Etna-Vindafjord Hundeklubb, Ølen, 12.02.05 (2 påmeldte)

Dommer: Eivind Mjærum

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Shiro Bishoujo Toja                                 1-1-HP-1VK
Eier: Camilla Husebø/Hanne Sørensen
Shara Amaterasu Oomikami                    1-2
Eier: Veronica Haugen

Norsk Schnauzer Bouvier Klubb, Ekeberghallen, 06.02.05 (8 påmeldte)
Dommer: Leif Lehman Jørgensen, Dk

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Kintos Mikado Beni-Go                           IM
Eier: Tina Gävert/Dag Rune Egge
CHAMPION KLASSE – HANNHUND

NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma                2
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai           1-CK-1BHK-BIR-BIG-4
Eier: Unni Greipsland
ÅPEN KLASSE – TISPE

Kammuri Hana No Shiroi Taira                 1-1

Eier: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg
CHAMPION KLASSE – TISPE
NFINUCh R’Keiko Dela Vallee Des Dragons Sacres               IM

Eier: Tina Gävert, S
INT NORD UCh NordV-00-02 NV-00-03 Ichiban’s Ah-Ha Chikime No Kintos       2-CK-2BTK
Eier: Dag Rune Egge
NUCh Aibu del Sol Levante                      1-CK-1BTK-BIM
Eier: Tina Gävert/Dag Rune Egge/Britt Nyberg
VETERAN KLASSE – TISPE

Kammuri Hana No Shiroi Taira                                                     1-HP-Beste Veteran - BIS.3
-Veteran
Eier: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg

Norsk Miniatyrhundklubb, Ekeberghallen, 05.02.05 (2 påmeldte)
Dommer: Berit Foss

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma            2-CK-2BHK
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai 1-CK-1BHK-BIR-BIG-BIS.2
Eier: Unni Greipsland