UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 
 

2004

Salten Brukshundklubb, Fauske, 27.11.04 (2 påmeldte)
Dommer: Nina Karlsdotter

ÅPEN UNGHUNDKLASSE HANNHUND

Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru             2
Eier: Knut Rasmussen
Ak-Inu-Bas Tim Ofukaze-Bouzo       2
Eier: Ann Tove Halvorsen

NKK NV-04 Hamar, Vikingskipet, 19.11.04 (8 påmeldte)
Dommer: Nils Molin, Sverige

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Fin S Est Rus LVCh FinV-03 Dairin Go Fukuoka Tokuhisa   1-1-CERT-3BHK
Eier: Tiina Vuorio/Anita Kaakola, Finland
CHAMPION KLASSE – HANNHUND

NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai           2-CK-2BHK-R.CACIB
Eier: Unni Greipsland
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma         1-CK-1BHK-CACIB-BIM
Eier: Unni Greipsland
VETERAN KLASSE – HANNHUND

Fin S Est Rus LVCh FinV-03 Dairin Go Fukuoka Tokuhisa                 1Ak-CK-1Vet  
Eier: Tiina Vuorio/Anita Kaakola, Finland
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

U’kaori Go of Kamino Ken            1-1-HP-1-CERT-2BTK-CACIB
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander
Shara Amaterasu Oomikami                1-2
Eier: Veronica Haugen
Aika                  2
Eier: Tor Arne Rosenblad/Rita Solvang
VETERAN KLASSE – TISPE

NSUCH NV-99-01-01-04 Toshiko’s Ka-Ta Saitei Netsubo Siri        1AK- CK-1Vet-1BTK-BIR
Eier: Hege Sundsbarm

Orkdal Hundeklubb, Orklahallen, 13.11.04 (3 påmeldte)
Dommer: Karl Erik Johansson, Sverige

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Int Nord FinUCh NSVCh Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou      IM
Eier: Kjell Grødal
VETERAN KLASSE – HANNHUND

Fin S Est Rus LVCh FinV-03 Dairin Go Fukuoka Tokuhisa    1Ak-CK-1Vet-1BTK-BIR- 5.BIG & 4-BIS Veteran                                               
Eier: Tiina Vuorio/Anita Kaakola, Finland
JUNIOR KLASSE – TISPE

Ak-Inu-Bas Shirotabi No Hachi Hime          1-1
Eier: Kristin Polden & Jorid Ormseth

Fitjar-Stord Hundeklubb, 13-14.11.04 (1 påmeldt)
Dommer: Elina Haapaniemi

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Shara Amaterasu Oomikami        1-1
Eier: Veronica Haugen

Norsk Rottweiler Klubb, Letohallen, 31.10.04 (3 påmeldte)
Dommer: Marit Kärdi

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Int Nord FinUCh NSVCh Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou      IM
Eier: Kjell Grødal
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Aika       1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Tor Arne Rosenblad/Rita Solvang
CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Aibu del Sol Levante         IM
Eier: Britt Nyberg/Dag Egge/Tina Gävert

Norsk Dobermann Klub, Letohallen, 30.10.04 (5 påmeldte)
Dommer: Janiki Steinbock, Israel

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Int Nord FinUCh NSVCh Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou      IM
Eier: Kjell Grødal
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

U’Kaori Go of Kamino Ken        1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR-5.BIG
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander
Aika         3
Eier: Tor Arne Rosenblad/Rita Solvang
ÅPEN KLASSE – TISPE

Kaibatsu’s Tara Av Shogun          2
Eier: Magne Bergersen
CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Ängsmyren’s Gosetsu Go Kisaki       1Chkl
Eier: Magne Bergersen
VALPER 6-9 MÅNEDER – HANNHUND

Body’s Ooguma av Shogun            BIRvalp - 5.BIGvalp
Eier: Magne Bergersen

Norsk Japansk Spisshundklubb, Sandnes, 30.10.04 (3 påmeldte)

Dommer: Rose-Marie Emry, Sverige

ÅPEM UNGHUND KLASSE – TISPE
Shiro Bishoujo Toja              2
Eier: Camilla Husebø/Hanne Sørensen
Shara Amaterasu Oomikami       3
Eier: Veronica Haugen
VETERAN KLASSE – TISPE

NUCh Ericæ             1AK-HP-1Vetk
Eier: Svein Erik Eriksen/Camilla Husebø

NKK Fredrikstad , 02.10.04 (4 påmeldte)
Dommer: Nils Molin

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Shara Amaterasu Oomikami        1-1
Eier: Veronica Haugen
ÅPEN KLASSE – TISPE

Kaibatsu’s Tara Av Shogun        2
Eier: Magne Bergersen
Okami’s Isadora        IM
Eier: Gullbritt Jansson, Sverige
Syoori’s Chakari-Go          1-1VK
Eier: Marita Råane, Sverige

Norsk Dalmatiner Klubb, Skedsmo, 26.09.04 (2 påmeldte)
Dommer: Gert Christensen

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Aika         2
Eier: Tor Arne Rosenblad/Rita Solvang
ÅPEN KLASSE – TISPE

Kaibatsu’s Tara Av Shogun       IM
Eier: Magne Bergersen
VALPER 4-6 MÅNEDER – HANNHUND
Body’s Ooguma av Shogun          BIR-valp
Eier: Magne Bergersen

Norsk Grand Danois Klubb, Oslo, 25.09.04 (1 påmeldt)
Dommer: Paul Stanton

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Aika          1-1-HP-1VK
Eier: Tor Arne Rosenblad og Rita Solvang

Bergen Selskaps- og Brukshundklubb, Bergen, 25-26.09.04 (1 påmeldt)

Dommer: Ove Germundsson

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Shara Amaterasu Oomikami             1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Veronica Haugen

NKK Stavanger , 11.09.04 (2 påmeldte)

Dommer: Marit Sunde

ÅPEM UNGHUND KLASSE – TISPE
Shiro Bishoujo Toja             2
Eier: Camilla Husebø/Hanne Sørensen
Shara Amaterasu Oomikami           1-1
Eier: Veronica Haugen

Gudbrandsdal Hundeklubb, Hundorp, 05.09.04 (1 påmeldt)

Dommer: Nils Molin, Sverige

ÅPEN KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Bas Ch-Ima Nemuri-Hime       1-1
Eier: Reidun Kvåle/Ingvard Olstad

Narvik Trekk- og Brukshundklubb, Narvik 05.09.04 (1 påmeldt)
Dommer: Karl-Erik Johansson, Sverige

ÅPEN UNGHUND KLASSE HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Ofukaze-Bouzo             2
Eier: Ann Tove Halvorsen

Norsk Japansk Spisshundklubb, Narvik 04.09.04 (1 påmeldt)
Dommer: Leif-Herman Wilberg

ÅPEN UNGHUND KLASSE HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Ofukaze-Bouzo           2
Eier: Ann Tove Halvorsen

Vefsn Hundeklubb, Mo I Rana 22.08.04 (4 påmeldte)
Dommer: Elke Peper, Tyskland

JUNIOR KLASSE HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru         1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIM
Eier: Knut Rasmussen
Ak-Inu-Bas Tim Ofukaze-Bouzo         IM
Eier: Ann Tove Halvorsen
CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Int Nord FinUCh NSVCh Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou      IM
Eier: Kjell Grødal
ÅPEN KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Bas Zu-B Chibi-Okami        1-1-CERT-1BTK-BIR
Eier: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

Rana Trekk- og Brukshundklubb, Mo I Rana 21.08.04 (4 påmeldte)
Dommer: Harald Aune

JUNIOR KLASSE HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Ofukaze-Bouzo        IM
Eier: Ann Tove Halvorsen
Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru     1-1-HP-1VK
Eier: Knut Rasmussen
CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Int Nord FinUCh NSVCh Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou      1-CK-1BHK-BIR
Eier: Kjell Grødal
ÅPEN KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Bas Zu-B Chibi-Okami       2
Eier: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

NKK Drammen, 12.06.04 (5 påmeldte)
Dommer: Robert Sellevik

ÅPEN KLASSE - HANNHUND
SDKuCh Goroumaru Go Toujou Kensha    2
Eier: Monika Nilsson, Sverige
CHAMPION KLASSE – HANNHUND

NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai    2-CK-2BHK-R.CACIB
Eier: Unni Greipsland
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma      1-CK-1BHK-CACIB-BIR
Eier: Unni Greipsland

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

Kaibatsu’s Tara Av Shogun      1-1
Eier: Magne Bergersen
Aika       2
Eier: Tor Arne Rosenblad

NKK avd Hedmark-Oppland, Otta, 08.08.04 (4 påmeldte)

Dommer: Mona K. Selbach

CHAMPION KLASSE HANNHUND
SNVCh NSUCh Milstolpen’s Ban-Gashira    1-CK-1BHK-BIR
Eier: Arvid og Inger-Karin Helander
JUNIOR KLASSE – TISPE
U’Kaori Go of Kamino Ken    1-1-HP-1VK-CERT-BIM
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Yuki          1-1
Eier: Helle Richardsen
ÅPEN KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Bas Ch-Ima Nemuri-Hime    2
Eier: Reidun Kvåle/Ingvard Olstad

Moss og Omegn Hundeklub, Moss, 24.07.04 (1 påmeldt)

Dommer: Marit Sunde

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Shara Amaterasu Oomikami     1-1-HP-1VK
Eier: Veronica Haugen

NKK Trondheim, 26.06.04 (3 påmeldte)

Dommer: Paula Heikkinen-Lehkonen, Finland

CHAMPION KLASSE HANNHUND
Int Nord FinUCh NSVCh Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou   1-CK-1BHK-BIR
Eier: Kjell Grødal
JUNIOR KLASSE – TISPE
U’Kaori Go of Kamino Ken     1-1-HP-1VK
Eier: Inger-Karin Helander
Ak-Inu-Bas Tim Yama No Yancha   1-2-HP-2VK
Eier: Ingunn Vognild

NKK Drammen, Drammen, 12.06.04 (9 påmeldte)
Dommer: Anders Cederström, Sverige

ÅPEN KLASSE - HANNHUND
SDKuCh Goroumaru Go Toujou Kensha    1-2VK
Eier: Monika Nilsson, Sverige
Amateraso No Fudo-Myoo     1-1VK-CERT-4BHK
Eier: Svein Kjenner  
CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Int NordUch NordV-02-03 NV-01 SV-01-03 Amateraso No Ida-Ten 1CHK-CK-1BHK- BIR-BIG-5.BIS
Eier: Karin Sjöholm-Östlund, Sverige
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma  3-CK-3BHK-R.CACIB
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai   2-CK-2BHK-CACIB
Eier: Unni Greipsland
Int NorduCh Kaibatsu Body    1AK-1VETK-CK-5BHK
Eier: Magne Bergersen
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Kaibatsu’s Tara Av Shogun     1-1-HP-1VK
Eier: Magne Bergersen
Shara Amaterasu Oomikami   2
Veronica Haugen
Aika        2
Eier: Tor Arne Rosenblad

Nes Hundeklubb, Nes på Romerike, 06.06.04 (1 påmeldt)

Dommer: Nikki Riggsbee, USA

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Shara Amaterasu Oomikami           1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Veronica Haugen

Norsk Welsh Corgi Klubb, Nes på Romerike, 05.06.04 (4 påmeldte)
Dommer: Knut Helge Pedersen

VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUch Kaibatsu Body    1AK-1VETK-HP-4.BIS Veteran
Eier: Magne Bergersen
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Kaibatsu’s Tara Av Shogun   1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Magne Bergersen
Shara Amaterasu Oomikami     2
Eier: Veronica Haugen
ÅPEN KLASSE – TISPE
Kazan’s Anny     2
Eier: Anne Nilsen

Sunnmøre Hundeklubb, Ålesund, 23.05.04 (1 påmeldt)

Dommer: Eli-Marie Klepp

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Int Nord FinUCh NSVCh Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou      1-CK-1BHK-BIR
Eier: Kjell Grødal

Haugesund og Omegn Hundeklubb, Haugesund, 22.05.04 (1 påmeldt)

Dommer: Marion Spavin

ÅPEM UNGHUND KLASSE – TISPE
Shiro Bishoujo Toja       1-1-HP-1VK
Eier: Camilla Husebø/Hanne Sørensen

Mo Hundeklubb, 22.05.04 (2 påmeldte)
Dommer: Mona K. Selbach

JUNIOR KLASSE HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Ofukaze-Bouzo    1-1
Eier: Ann Tove Halvorsen
Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru  1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIR
Eier: Knut Rasmussen

Norsk Shiba Klubb, Røros, 30.05.04 (17 + 1 valp påmeldte)

Dommer: Anne Indergaard

VALP 4-6 MND - TISPE
Ak-inu-bas Shirotabi No Shiro Hime
Eier: Hans Kristian Hongseth         
BIR-valp-2.BIS-valp
JUNIOR KLASSE - HANNHUND
Ak-inu-bas Tim Lion-Maru          2JK
Eier: Knut Rasmussen
Ak-inu-bas Tim Ofuzake-Bouzo     1-1JKK
Eier: Ann Tove Halvorsen

Ak-inu-bas Tim Shima No Yume     1-2JKK
Eier: Johanna Larsson, Sverige

Ak-inu-bas Tim Kikori Dani no Troll    IM
Eier: Kjell Tømmerdal                                                   
ÅPEN UNGHUND KLASSE - HANNHUND
Ak-inu-bas Zu-S Shiro Kuma Ichi-Gou           1-1-HP-2VK-CK-4BHK
Eier: Arne Johnny Forsberg
ÅPEN KLASSE - HANNHUND
Amateraso No Fudo-Myoo       1-1VK-CERT-2BHK
Eier: Svein Kjenner
CHAMPION KLASSE - HANNHUND
N Fin S Ch Fujimaru Go Seaside Nakagawa     4CHK-CK
Eier: Satu Pöntinen and Reija Hoffren, Finland
N S UCH Tsuko Sa-De Yukidaruma        3CHK-CK-5BHK
Eier: Unni Greipsland
Nord Uch NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fido men Sansai  1CHK-CK-1BHK-BIR-2.BIS
Eier: Unni Greipsland
Nord FinUCh NSVch Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou           2CHK-CK-3BHK
Eier: Kjell Grødal  
ÅPEN UNGHUND KLASSE - TISPE
Aika           2AUK
Eier: Thor Arne Rosenblad
Shara Amaterasu Oomikami         2AUK
Veronica Haugen
ÅPEN KLASSE - TISPE
Tsuko Sa-De Kirisame        2VK-CK-4BTK
Ingunn H. Engen og Unni Greipsland

Fin Ch Tsunami-No-Go Royal Nipponakitos       1VK-CERT-2BTK
Satu Pöntinen, Finland
CHAMPION KLASSE - TISPE
Aibu del Sol Levante      1CHK-CK-1BTK-BIM
Eier: Dag R Egge/B Nyberg/Tina Gävert
IntNordUch NordV-00-02, NV-00-03 Ichiban’s Ah-Ha Chikime No Kintos 2CHK-CK-3BT
K
Eier: Dag Rune Egge

VETERAN KLASSE - TISPE
N S Uch Taihei no Shiroi Taira     1Vtk-HP-2.BIS-veteran
Eier: Lisbeth Høyem & Geir Aasheim
AVLSKLASSE
N S Uch Taihei no Shiroi Taira       1pr-HP
Eier: Lisbeth Høyem & Geir Aasheim
OPPDRETTER KLASSE
Kennel AK-INU-BA             1pr-HP
Lisbeth Høyem & Geir Aasheim

Norsk Akita Klubb, Røros, 29.05.04 (22 + 2 valper påmeldte)

Dommer: Terje Lindstrøm

VALP 4-6 MND - TISPE
Ak-inu-bas Shirotabi No Hachi Hime
Eier: Jorid Ormseth/Kristin O. Polden         1-2
Ak-inu-bas Shirotabi No Shiro Hime
Eier: Hans Kristian Hongseth         1-
BIR-valp-BIS-valp
JUNIOR KLASSE - HANNHUND
Ak-inu-bas Tim Kikori Dani no Troll      IM
Eier: Kjell Tømmerdal
Ak-inu-bas Tim Ofuzake-Bouzo      1-3JKK
Eier: Ann Tove Halvorsen
Ak-inu-bas Tim Shima No Yume      1-1JKK-HP-4VK
Eier: Johanna Larsson, Sverige
Ak-inu-bas Tim Lion-Maru     1-2JKK-HP-5VK
Eier: Knut Rasmussen                                                          
ÅPEN UNGHUND KLASSE - HANNHUND
Ak-inu-bas Zu-S Shiro Kuma Ichi-Gou   1-1-HP-2VK
Eier: Arne Johnny Forsberg
ÅPEN KLASSE - HANNHUND
Amateraso No Fudo-Myoo        1-3VK
Eier: Svein Kjenner
N Fin S Ch Fujimaru Go Seaside Nakagawa      1-1VK-CERT-1BHK-BIR-BIS
Eier: Satu Pöntinen and Reija Hoffren, Finland
CHAMPION KLASSE - HANNHUND
Nord Uch NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fido men Sansai  2CHK-CK-3BHK
Eier: Unni Greipsland
N S UCH Tsuko Sa-De Yukidaruma    3CHK-CK-4BHK
Eier: Unni Greipsland
Int NordUch NordV-02-03 NV-01 SV-01-03 Amateraso No Ida-Ten 1CHK-CK-2BHK

Eier: Karin Sjöholm-Östlund, Sverige
JUNIOR KLASSE - TISPE
U’Kaori Go of Kamino Ken    1-1JKK-HP-5VK
Eier: Inger-Karin og Arvid Helander
ÅPEN UNGHUND KLASSE - TISPE
Amateraso No Marisha-Ten     1-1-HP-2VK-CK-4BTK
Eier: Johan Lövqvist, Sverige
Shara Amaterasu Oomikami        0
Veronica Haugen
Amateraso No Monju-Bosatsu    IM
Eier: Øystein Monsen
Aika              2AUK
Eier: Thor Arne Rosenblad
ÅPEN KLASSE - TISPE
Fin Ch Tsunami-No-Go Royal Nipponakitos      1-3VK
Satu Pöntinen
Aibu del Sol Levante      1-1VK-CERT-3BTK
Eier: Dag R Egge/B Nyberg/Tina Gävert
Tsuko Sa-De Kirisame       1-4VK
Ingunn H. Engen og Unni Greipsland
CHAMPION KLASSE - TISPE
Int NordUch SV-02-03 KbhV-03 Amateraso No Inari     1CHK-CK-1BTK-BIM
Eier: Anne Quaade, Danmark
IntNordUch
NordV-00-02, NV-00-03 Ichiban’s Ah-Ha Chikime No Kintos 2CHK-CK-2BTK
Eier: Dag Rune Egge  
VETERAN KLASSE - TISPE
Kammuri Hana No Shiroi Taira   CK-1Vtk- 5BTK-2.BIS-veteran
Eier: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg
N S Uch Taihei no Shiroi Taira   CK-2Vtk
Eier: Lisbeth Høyem & Geir Aasheim
OPPDRETTER KLASSE
Kennel Ak-Inu-Ba     HP-2
Lisbeth Høyem/Geir Aasheim
Kennel AMATERASO     HP-1-B.Oppdr.- BIS.Oppdr.
Karin Sjöholm Östlund, Sverige

Norsk Buhundklubb, Sandnes, 22.05.04 (1 påmeldt)

Dommer: Marion Spavin, UK

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Shiro Bishoujo Toja    1-1-HP-1VK
Eier: Camilla Husebø/Hanne Sørensen

NKK Kristiansand, 08.05.04 (2 påmeldte)

Dommer: Ove Germundsson

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma   2-CK-2BHK-R.CACIB
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai  1-CK-1BHK-CACIB-
BIR-4.BIG
Eier: Unni Greipsland

Norsk Rottweiler Klub, Stange, 25.04.04 (6 påmeldte)

Dommer: Joao V. Lisboa, Portugal

JUNIOR KLASSE – TISPE
Aika    2JK
Eier: Tor Arne Rosenblad
U’Kaori Go of Kamino Ken      1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Inger-Karin Helander
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Kaibatsu Tara av Shogun      1-1
Eier: Magne Bergersen
Yuki        IM
Eier: Helle Richardsen
Northland’s Imoto No Kibo Go    IM
Eier: Hanne Kjelsberg og Carl Jensen
Aibu del Sol Levante       IM
Eier: Dag R. Egge/B. Nyberg/T. Gävert

Norsk Dobermann Klub, Stange, 24.04.04 (5 påmeldte)

Dommer: Jack Peden, Sør-Afrika

JUNIOR KLASSE – TISPE
Aika      1-1-HP-2VK-CK-2BTK
Eier: Tor Arne Rosenblad
U’Kaori Go of Kamino Ken    1-2
Eier: Inger-Karin Helander
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Yuki       2
Eier: Helle Richardsen
Northland’s Imoto No Kibo Go     1-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Hanne Kjelsberg og Carl Jensen
Aibu del Sol Levante       IM
Eier: Dag R. Egge/B. Nyberg/T. Gävert

NKK Narvik, 17.04.04 (2 påmeldt)

Dommer: Knut Helge Pedersen

JUNIOR KLASSE HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Ofukaze-Bouzo       KIP
Eier: Ann Tove Halvorsen
Ak-Inu-Bas Tim Lion-Maru               KIP
Eier: Knut Rasmussen
 

Norsk Berner Sennenhundklubb, Sandnes, 04.04.04 (1 påmeldt)

Dommer: Kurt Nilsson, Sverige

JUNIOR KLASSE – TISPE
Shiro Bishoujo Toja         1-1-HP-1VK
Eier: Camilla Husebø/Hanne Sørensen

Norsk Buhundklubb, Sandnes, 03.04.04 (1 påmeldt)

Dommer: Geir Nordahl Pedersen

JUNIOR KLASSE – TISPE
Shiro Bishoujo Toja          1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Camilla Husebø/Hanne Sørensen

SBK, Stavanger, 03.04.04 (1 påmeldt)

Dommer: Marion Spavin, England

JUNIOR KLASSE – TISPE
Shara Amaterasu Oomikami           1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Veronica Haugen

NKK Bergen, 27.03.04 (1 påmeldt)
Dommer: Anne Indergaard

JUNIOR KLASSE – TISPE
Amateraso No Monju-Bosatsu                                          1-1-HP-1VK
Eier: Øystein Monsen

Norsk Leonberger Klubb, Skedsmo, 13.03.04 (1 påmeldt)
Dommer: Gunnel Holm, Finland

JUNIOR KLASSE – TISPE
Aika       1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Tor Arne Rosenblad

NKK Bø i Telemark, Bø, 21-22.02.04 (3 påmeldte)
Dommer: Kurt Nilsson, Sverige

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai  1-CK-1BHK-BIR-BIG.4
Eier: Unni Greipsland
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma     2-CK-2BHK
Eier: Unni Greipsland
JUNIOR KLASSE – TISPE
Aika    1-1
Eier: Tor Arne Rosenblad

Ølen Etne Vindafjord Hundeklub, Ølen, 14.02.04 (2 påmeldte)

Dommer: Mona Selbach

JUNIOR KLASSE – HANNHUND                                
Chikuken Nemo Tantonogotoshi   IM                                          
Eier: Veronica Haugen
JUNIOR KLASSE – TISPE
Shara Amaterasu Oomikami   1-1-HP-1VK
Eier: Veronica Haugen

Sandefjord Hundeklubb, Sandefjord, 17.01.04 (1 påmeldt)

Dommer: Angel Garach Domech

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Bas Ch-Ima Samurai                                              1-1VK-CERT-1BHK-BIR
Eier: Paul Arne Hovdekleivd