UTSTILLINGER

UTSTILLINGSRESULTATER 

2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 
 

2003

Sandefjord Hundeklubb, Sandefjord, 18-19.01.03 (2 påmeldte)

Dommer: Francesca Browning - Christina

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Kito     1-1-HP-2VK-CK-2BHK
Eier: Vebjørn Strandvik

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Samurai 1-1-CERT-1BHK-BIR
Eier: Paul Arne Hovdekleiv 

Norsk Dobermann Klubb, Skedsmo, 08.02.03 VALPER: (1 påmeldt)
Dommer: Kurt Nilsson, Sverige

4-6 MÅNEDER – HANNHUND
Kaibatsu’s Max Av Shogun 1-1BHK- BIR-BIG.4
Eier: Stig Herman Lindberg 

Norsk Schnauzer-Bouvier Klubb, Skedsmo, 09.02.03 (2 påmeldte)

Dommer: Martin Croeser, Sør Afrika

VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh Kaibatsu Body 1-CK-1VETK-BIR-BIG.2
Eier: Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE – TISPE
Aibu Del Sol Levante 1-1-HP-1VK-CERT-1BTK- BIM
Eier: Tina Gävert/Dag R. Egge/B. Nyberg

VALPER: (3 påmeldte)
Dommer: P W J M Van Montfoort, Nederland

4-6 MÅNEDER – HANNHUND
Kaibatsu’s Bruno Av Shogunp 1-2
Eier: Bjørn Hoff

6-9 MÅNEDER – HANNHUND
Kintos Mikado Beni-Go 1-1-BIR-BIG.3
Eier: Tina Gävert/Dag R. Egge/B. Nyberg

4-6 MÅNEDER – TISPE
Kaibatsu’s Tara Av Shogun 1-1-BIM
Eier: Magne Bergersen

Norsk Boxerklubb, Stangehallen, 15.02.03 (1 påmeldt)
Dommer: Hans Lehtinen

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Kito 1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIR
Eier: Vebjørn Strandvik

NKK Bø i Telemark, 22.02.03 (7 påmeldte)

Dommer: Freddie Klindrup, Danmark

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Kito 1-1-HP-1VK
Eier: Vedbjørn Strandvik

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Samurai 1-2VK
Eier: Paul Arne Hovdekleivd/Lisbeth Høyem

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Nord FinUCh NVCh Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou 1-CK-1BHK-CACIB-BIR
Eier: Kjell Grødal
NUCh Tsuko Sa-De Yukidaruma 3-CK-3BHK
Eier: Unni Greipsland
NordUCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai2-CK-2BHK-R.CACIB
Eier: Unni Greipsland

CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Toshiko’s Grizke Hazumi Utpåtur 1

Eier: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

Norsk Boxer Klubb, Eikeberg, 26.02.03 (3 påmeldte)

Dommer: Hans Lehtinen

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Kito 1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIR
Eier: Vedbjørn Strandvik

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Fujimaru Go Seaside Nakagawa IM
Eier: M. Nilsson/R. Kleresjö, Sverige

UNGHUND KLASSE – TISPE
R’keiko Dela Valles Des Dragons Sacres IM
Eier: M. & Y. Nilsson, Sverige 

Nordhordaland hundeklubb, Manger, 29-30.03 (1 påmeldt)

Dommer: Boo Lundström, Sverige

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Bas P-Im Mizu Shibuki 1-1-Hp-1VK
Eier: Gerd Fenner 

Sør-Rogaland Brukshund Klub, Stavanger, 12-13.04 (1 påmeldt)

Dommer: Michael McCarthy, Irland

ÅPEN KLASSE – TISPE
Ängsmyrens Yori No Masako 1-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Svein Erik Eriksen/Camilla Husebø 

NKK Narvik, 05.04.03 (2 påmeldte)

Dommer: Göran Bodegård, Sverige

JUNIOR KLASSE – TISPE
Amateraso No Fuku-Nyorai 1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIR
Eier: Berit Östlund, Sverige

ÅPEN UNGHUND KLASSE
Ak-Inu-Bas Zu-B Chibi Ookami 1-1-Hp-2VK
Eier: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

Norsk Buhund Klubb, Sandnes, 12.04.03 (1 påmeldt)
Dommer: Terje Lindstrøm

ÅPEN KLASSE – TISPE
Ängsmyrens Yori No Masako 1-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Svein Erik Eri
ksen/Camilla Husebø

Norsk Dobermann Klub, Stangehallen, 26.04.03 (2 påmeldte)
Dommer: Knut Helge Pedersen

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Kito 1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIR-BIG
Eier: Vebjørn Strandvik

CHAMPION KLASSE – TISPE
NordCh NV00 NordV00-02 Ichiban's Ah-Ha Chikime No Kintos
1-CK-1BTK-BIM
Eier: Dag Rune Egge

Norsk Rottweilerklubb, Stangehallen, 27.04.03 (2 påmeldte)
Dommer: Gerald Hickey, Irland

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Kito 0
Eier: Vebjørn Strandvik

CHAMPION KLASSE – TISPE
NordCh NV00 NordV00-02 Ichiban's Ah-Ha Chikime No Kintos
1-CK-1BTK-BIR
Eier: Dag Rune Egge

Nes Hundeklubb, Nes på Romerike, 24.05.03 (2 påmeldte)
Dommer: Mona K. Selbach

VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh Kaibatsu Body 1-HP-1VETK
Eier: Magne Bergersen

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Northland’s Imoto No Kibo Go 1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Hanne Kjelsberg og Carl Jensen

Sunnmøre Hundeklubb, Ålesund, 25.05.03 (1 påmeldt)
Dommer: Tore Fossum

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Samurai 3
Eier: Heidi Strømme

Norsk Welsh Corgi Klubb, Nes på Romerike, 25.05.03 (2 påmeldte)
Dommer: Anne Indergaard

VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh Kaibatsu Body 1-CK-1VETK-1BHK-BIR
Eier: Magne Bergersen

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Northland’s Imoto No Kibo Go 1-1-HP-1VK
Eier: Hanne Kjelsberg og Carl Jensen

VALPER: (1 påmeldt)
Dommer: Anne Indergaard

6-9 MÅNEDER – TISPE
Kaibatsu’s Tara Av Shogun 1-1-BIR
Eier: Magne Bergersen

Tromsø Hundeklubb, Tromsø, 31.05.03 (1 påmeldt)
Dommer: Berit Foss

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n 1-CK-1BHK-BIR
Eier: Synnøve Presthaug

Japanspesialen 07.06.03 (21 påmeldt)
Dommer: Mr. Hiroshi Genba, Japan

VALP 6-9 MND, HANNHUND:
Kaibatsu's Bruno av Shogun 1-1-BIR-BIS
Eier: Hoff, Bente
Shogun Kaibatsu’s Max 1-2
Eier: Stig H. Lindberg

 

VALP 6-9 MND, TISPE:
Kaibatsu`s Tara av Shogun 1-BIM
Eier: Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE HANNHUND:
Kintos Mikado Beni-Go 2
Eier: Dag R Egge/B Nyberg/Tina Gävert

Odin`s Hugin 2
Eier: Kate G. og Jan-Erik Syversen

Ak-inu-bas Zu-S Shiro Kuma Ichi-Gou 2
Eier: Arne Johnny Forsberg

ÅPEN UNGHUND KLASSE HANNHUND:
Kito 0
Eier: Vebjørn Strandvik
Amateraso No Fudo-Myoo IM
Eier: Svein Kjenner

CHAMPION KLASSE HANNHUND:
Int Nord Uch NordV00 Kitsu's Sui-Chu Miyagi San 4
Eier: Hanne Kjelsberg
Int Nord Uch Kaibatsu Body 2
Eier: Magne Bergersen Nord Uch NV02
Toshiko`s La-Ak Ikke Fido men Sansai IM
Eier: Unni Greipsland N Uch P`Bumon d`Obakosow IM
Eier: John Aareskjold Tjøtta
Int Nord Fin Uch N S Vch Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou 3
Eier: Kjell D. Grødal
N Uch Tsuko Sa-De Yukidaruma 1-CK-1BHK-
BIM

Eier: Unni Greipsland

VETERAN KLASSE HANNHUND:
Int Nord Uch NordV96 NV99 Toshiko's Ta-Ak Vill-Je 1-2
Eier: Hanne Malterud
Int Nord Uch Kaibatsu Body 1-HP-1-BIS.veteran
Eier: Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE:
Syoori's Chiiki-Ki 1-1-HP-3VK
Eier: Tina Gävert
 

ÅPEN UNGHUND KLASSE TISPE:
NordUV02 Ak-inu-bas Zu-B Chibi Ookami 1-2
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim
Northland's Imoto No Kibo Go 2
Eier: Hanne Malterud & Carl Jensen
Kazan`s Anny IM
Eier: John Aareskjold Tjøtta
Aibu del Sol Levante 1-1-HP-1VK-CERT-3BTK
Eier: Tina Gävert/Dag R Egge/Nyberg
 
ÅPEN KLASSE TISPE:
Kammuri Hana No Shiroi Taira 1-2VK
Eier: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg
 
CHAMPION KLASSE TISPE:
N S Uch NV 99-01-02 Toshiko`s Ka-Ta Saitei Netsubo 2-CK-2BTK
Eier: Hege Sundsbarm
N Uch Ängsmyrens Gosetsu Go Kisaki 3
Eier: Magne Bergersen
NordCh NV00 NordV00-02 Ichiban's Ah-Ha Chikime No Kintos 1-CK-1BTK-BIR-BIS
Eier: Dag Rune Egge

AVLSKLASSE:
N Uch P`Bumon d`Obakosow IM
Eier: John Aareskjold Tjøtta

Japanspesialen 08.06.03 (16 påmeldt)
Dommer: Mr. Akio Kuroki, Japan 

VALP 6-9 MND, HANNHUND
Shogun Kaibatsu’s Max 1-2
Eier: Stig H. Lindberg
Kaibatsu's Bruno av Shogun 1-1-BIR-BIS.valp
Eier: Hoff, Bente

 

VALP 6-9 MND, TISPE
Kaibatsu`s Tara av Shogun 1-BIM
Eier:
Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE HANNHUND
Odin`s Hugin IM
Eier: Kate G. og Jan-Erik Syversen

ÅPEN UNGHUND KLASSE HANNHUND
Kito IM
Eier: Vebjørn Strandvik

CHAMPION KLASSE HANNHUND
Nord Uch NV02 Toshiko`s La-Ak Ikke Fido men Sansai 1-CK-1BHK-BIR-BIS
Eier: Unni Greipsland
N Uch P`Bumon d`Obakosow IM
Eier: John Aareskjold Tjøtta
Int Nord Uch Kaibatsu Body 3-CK-3BHK
Eier: Magne Bergersen
N Uch Tsuko Sa-De Yukidaruma 2-CK-2BHK
Eier: Unni Greipsland
Int Nord Fin Uch N S Vch Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou 4
Eier: Kjell D. Grødal

VETERAN KLASSE HANNHUND
Int Nord Uch Kaibatsu Body 1-HP-1VETK
Eier: Magne Bergersen
 

ÅPEN UNGHUND KLASSE TISPE

Aibu del Sol Levante 1-1-HP-1VK-CERT-3BTK
Eier: Tina Gävert/Dag R Egge/Nyberg
Northland's Imoto No Kibo Go 2
Eier: Hanne Malterud & Carl Jensen
Kazan`s Anny IM
Eier: John Aareskjold Tjøtta

ÅPEN KLASSE TISPE

NordUV02 Ak-inu-bas Zu-B Chibi Ookami  2
Eier:
Lisbeth Høyem og Geir Aasheim
Tsuko Sa-De Kirisame  1-2VK-CK-4BTK
Eier: Ingunn Engen

 
CHAMPION KLASSE TISPE
N S Uch NV 99-01-02 Toshiko`s Ka-Ta Saitei Netsubo 1-CK-1BTK-BIM
Eier: Hege Sundsbarm
NordCh NV00 NordV00-02 Ichiban's Ah-Ha Chikime No Kintos 2-CK-2BTK
Eier: Dag Rune Egge
N Uch Ängsmyrens Gosetsu Go Kisaki  3
Eier:Magne Bergersen
NUCh Toshiko’s Grizke Hazumi Ut På Tur 4
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

AVLSKLASSE
N Uch P`Bumon d`Obakosow  IM
Eier: John Aareskjold Tjøtta

NKK Drammen, 14.06.03 (3 påmeldte)

Dommer: Louis Pinto-Teixeira, Portugal

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Samurai 1-1VK-CERT-2.BHK-CACIB
Eier: Paul Arne Hovdekleivd/Lisbeth Høyem

VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh Kaibatsu Body 1-CK-1VETK-1BHK-BIR
Eier: Magne Bergersen

CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Ängsmyren’s Gosetsu Kisaki 1CHK
Eier: Magne Bergersen

NKK Trondheim, 28.06.03 (2 påmeldte)

Dommer: Helge Lie

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Nord FinUCh NVCh Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou 1CHK-CK-1BHK-CACIB-BIR
Eier: Kjell Grødal

ÅPEN KLASSE
Ak-Inu-Bas Zu-B Chibi Ookami 2AK
Eier: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

Moss og Omegn HK, Moss, 26.07.03 (1 påmeldt)

Dommer: Seamus Oates

 

ÅPEN UNGHUND KLASSE TISPE
Aibu del Sol Levante 1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Tina Gävert/Dag R Egge/Nyberg

VALPER: (1 påmeldt)
Dommer: Seamus Oates

4-6 MÅNEDER – HANNHUND
Chiuhuhen Nemo Tantonogoshi 1-1-BIR
Eier: Veronica og Tom Haugen

Norsk Tibetansk Terrier Klubb, Nesbyen, 02.08.03 (3 påmeldte)

Dommer: Joao V. Lisboa

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je
1-CK-1VETK-1BHK-BIR-BIG2
Eier: Hanne Kjelsberg
NSUCh Kitsu’s Sui-Chu Miyagi-San  IM
Eier: Hanne Kjelsberg

VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je  1AK-CK-1VETK
Eier: Hanne Kjelsberg

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

Northland’s Imoto No Kibo Go   1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIM
Eier: Hanne Kjelsberg og Carl Jensen 

Norsk Myndeklubb, Nesbyen, 03.08.03 (3 påmeldte)

Dommer: Ernesto Capra

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je 
1-CK-1VETK-1BHK-BIR-BIG2
Eier: Hanne Kjelsberg
NSUCh Kitsu’s Sui-Chu Miyagi-San   IM
Eier: Hanne Kjelsberg

VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je  1AK-CK-1VETK-BIS.Veteran
Eier: Hanne Kjelsberg

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

Northland’s Imoto No Kibo Go  1-1-HP-1VK
Eier: Hanne Kjelsberg og Carl Jensen 

Norsk Kennel Klub avd. Hedmark-Oppland 09.08.03 (7 påmeldt)
Dommer: Helge Lie

CHAMPION KLASSE HANNHUND
Nord Fin Uch N Vch Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou 1-CK-1BHK-BIR-BIG
Eier: Kjell D. Grødal
Int Nord Uch Kaibatsu Body  2-CK-2BHK
Eier: Magne Bergersen

VETERAN KLASSE HANNHUND
Int Nord Uch Kaibatsu Body  1-CK-Beste.Veteran
Eier: Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE TISPE
Syoori’s Chiiki-Ki   1-1-HP-1VK
Eier: Tina Gävert
Kaibatsu’s Tara av Shogun   KIP
Eier: Magne Bergersen

ÅPEN KLASSE TISPE
Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Nemuri-Hime   IM
Eier: Reidun Kvåle/Ingunn Olstad

CHAMPION KLASSE TISPE
N Uch R’Keiko Dela Vallee Des Dragons Sacres  1-CK-1BTK-BIM
Eier: Tina Gävert

NKK Oslo, 16.08.03 (5 påmeldte)

Dommer: Harry Tast, Finland

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Ba’s Zu-S Shiro Kuma-Ichi-Gou   1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIR
Eier: Arne Johnny Forsberg

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai1-CK-2BHK-CACIB
Eier: Unni Greipsland
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma   2
Eier: Unni Greipsland

JUNIOR KLASSE – TISPE
Kaibatsu’s Tara av Shogun  KIP
Eier: Magne Bergersen

CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Ängsmyren’s Gosetsu Kisaki  1CHK
Eier: Magne Bergersen

Vefsn Hundeklubb, Mosjøen, 23.08.03 (3 påmeldt)

Dommer: Marja Talvitie, Finland

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n  1-CK-2BHK
Eier: Synnøve Presthaug
Int Nord Fin Uch N S Vch Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou   1-CK-1BHK-BIR-BIG-BIS
Eier: Kjell D. Grødal

VETERAN KLASSE – TISPE
Int NordUCh KBHV-96 Toshiko’s Chi-Sa Keo Lita-Go  1AK-1VETK-CK-1BTK-BIM
Eier: Synnøve Presthaug

Rana Trekk- og Brukshundklubb, Mosjøen, 24.08.03 (3 påmeldte)

Dommer: Gunnel Holm

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n   1-CK-2BHK
Eier: Synnøve Presthaug

Int Nord Fin Uch N S Vch Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou   1-CK-1BHK-BIR-BIG-BIS
Eier: Kjell D. Grødal

VETERAN KLASSE – TISPE
Int NordUCh KBHV-96 Toshiko’s Chi-Sa Keo Lita-Go  1AK-1-CK-1BTK-BIM
Eier: Synnøve Presthaug

Klubben for Større Selskapshunder, Bærum, 24.08.03 (2 påmeldte)

Dommer: Tore Fossum

UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Kintos Mikado Beni-Go     1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIR
Eier: Tina Gävert/B. Nyberg/D.R. Egge
JUNIOR KLASSE – TISPE
Syoori’s Chiiki-Ki  1-1-HP
Eier: Tina Gävert, Sverige

Toten og Omegn Hundeklubb, Raufoss, 24.08.03 (1 påmeldt)

Dommer: Britt Nyberg

VALP 6-9 MND, TISPE
Aika     1-BIR-BIG.4
Eier: Tor Arne Rosenblad

Norsk Japansk Spisshundklubb, Bjerkvik, 06.09.03 (1 påmeldt)

Dommer: Olav Hedne

VALP 4-6 MND, HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Ofukaze-Bouzo   1-BIR-BIG-BIS
Eier: Ann Tove Halvorsen

Gudbrandsdal Hundeklubb, Hundorp, 07.09.03 (1 påmeldt)

Dommer: Hjørdis Espeland

VALP 4-6 MND, TISPE
Ak-Inu-Bas Tim Yama No Yancha Hime  1-BIR-BIG.R
Eier: Ingunn Vognild

NKK Stavanger, 13.09.03 (1 påmeldt)

Dommer: Karl-Erik Johansson, Sverige

ÅPEN KLASSE – TISPE
Ängsmyren’s Yori No Masako  1-1-CERT-1BTK-CACIB-BIR
Eier: Svein-Erik Eriksen/Camilla Husebø

NKK Fredrikstad, 27.09.03 (7 påmeldte: 3 ikke møtt)

Dommer: Berit Foss

UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Kintos Mikado Beni-Go    2
Eier: Tina Gävert/B. Nyberg/D.R. Egge

JUNIOR KLASSE – TISPE
Syoori’s Chiiki-Ki   1-1-HP-2VK-CK-2BTK
Eier: Tina Gävert, Sverige

ÅPEN KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Ba’s Zu-B Chibi Ookami  1-3VK
Eier: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim
Novéns Ginza-Go   1-1VK-CERT-1BTK-CACIB-BIR
Eier: Rita Wernersson, Sverige

Norsk Grand Danois Klubb, Skedsmo, 04.10.03 (2 påmeldte)

Dommer: Diane T. Andersen, USA

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Kito   IM
Eier: Vebjørn Strandvik

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Kazan’s Anny    2
Eier: John T. Aareskjold

Norsk Dalmatiner Klubb, Skedsmo, 05.10.03 (4 påmeldte)

Dommer: Elina Tan-Hietalahti, Finland

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Kito  IM
Eier: Vebjørn Strandvik

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NSUCh Kitsu’s Sui-Chu Miyagi-San 1-CK-1CHK-1BHK-BIR-1.BIG
Eier: Hanne Kjelsberg
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je  2
Eier: Hanne Kjelsberg

VETERAN KLASSE – HANNHUND

Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je  1AK-HP-1VETK
Eier: Hanne Kjelsberg

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE

Kazan’s Anny  2
Eier: John T. Aareskjold

Norsk Japansk Spisshundklubb, Figgjo, 25.10.03 (1 påmeldt)

Dommer: Leif Lehmann Jørgensen, Danmark

CHAMPION KLASSE – TISPE
Ängsmyren’s Yori No Masako    1-CK-1BTK- -BIR
Eier: Svein-Erik Eriksen/Camilla Husebø

Norsk Dobermann Klub, Skedsmohallen, 25.10.03 (2 påmeldte)

Dommer: Frank Christiansen

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma   1-CK-1BHK-BIR-4.BIG
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai   2-CK-2BHK
Eier: Unni Greipsland

Norsk Rottweiler Klubb, Skedsmo, 26.10.03 (2 påmeldte)
Dommer: Leni Nousiainen, Finland

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma   2-CK-2BHK
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai 1-CK-1BHK-BIR-BIG-BIS
Eier: Unni Greipsland

Norsk Chow Chow Klubb, avd. Rogaland, Sandnes, 26.10.03 (1 påmeldt)

Dommer: Boo Lundström, Sverige

CHAMPION KLASSE – TISPE
NuCh Ängsmyren’s Yoru No Masako  1-CK-1BTK- BIR
Eier: Svein Erik Eriksen/Camilla Husebø
VALP 4-6 MND, HANNHUND
Bo-Meran Ungaii Tora    1- BIM
Eier: Svein Erik Eriksen/Camilla Husebø
VALP 4-6 MND, TISPE
Shara Amaterasu Oomikami  2
Eier: Veronic Haugen
Shiro Bishoujo Toia  1- BIR-BIS.R
Eier: Svein Erik Eriksen/Camilla Husebø

Orkdal Hundeklubb, Orklahallen, 08.11.03 (2 påmeldt)
Dommer: Marianne Holmli

CHAMPION KLASSE HANNHUND
INT Nord Fin Uch NS Vch Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou 1-CK-1BHK-BIR-BIG.3
Eier: Kjell D. Grødal

ÅPEN KLASSE TISPE
NORDUV-02 Ak-Inu-Ba’s Zu-B Chibi Ookami  1-1
Eier: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim

VALP 4-6 MND, HANNHUND
Ak-Inu-Bas Tim Kikori No T  1-BIR-BIG.3
Eier: Kjell Tømmreda
l
VALP 4-6 MND, TISPE
Ak-Inu-Bas Tim Yama No Yancha Hime  1-BIM
Eier: Ingunn Vognild

Kongsberg Hundeklubb, Kongsberg, 09.11.03 (6 påmeldte)

Dommer: Wera Hübenthal

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma   3-CK-3BHK
Eier: Unni Greipsland
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai2-CK-2BHK
Eier: Unni Greipsland
NSuCh Kitsu’s Sui-Chu Miyagi-San  1-CK-1BHK-BIR
Eier: Hanne Kjelsberg
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je 4-CK-4BHK
Eier: Hanne Kjelsberg
VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je  1AK-CK-1VETK
Eier: Hanne Kjelsberg
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Northland’s Imoto No Kibo Go  1-1-HP-1VK-CERT-1BTK-BIM
Eier: Hanne Kjelsberg og Carl Jensen

 NKK NV-03 Hamar, 21.11.03 (19 påmeldte)
Dommer: Terje Lindstrøm

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Kaibatsu’s Bruno av Shogun   1-1-HP-3VK-CK
Eier: Bjørn Hoff
Chikuken Nemo Tantonogotoshi    4
Eier: Veronica Haugen

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Ba’s Zu-S Shiro Kuma-Ichi-Gou   1-2-HP-2VK-CK
Eier: Arne Johnny Forsberg
Amateraso No Fudo-Myoo    1-1-HP-1VK-CERT
Eier: Svein Kjenner

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n  IM
Eier: Synnøve Presthaug
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je  IM
Eier: Hanne Kjelsberg        
SNUCh NV-01 Amateraso No Ida-Ten  1-CK-1BHK-BIR-BIG
Eier: Karin Sjöholm-Östlund, Sverige      
NSUCh Kitsu’s Sui-Chu Miyagi-San    4-CK-4BHK
Eier: Hanne Kjelsberg
Int Nord Fin Uch N S Vch Ak-Inu-Bas Ch-Ima Taibou   3-CK-3BHK
Eier: Kjell D. Grødal            
NorduCh NV-02 Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai  2-CK-2BHK-CACIB
Eier: Unni Greipsland
NuCh Tsuko Sa-De Yukidaruma   5-CK-5BHK
Eier: Unni Greipsland
VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je  IM
Eier: Hanne Kjelsberg
JUNIOR KLASSE – TISPE
Aika    1-2
Eier: Tor Arne Rosenblad
Shara Amaterasu Oomikami  1-1
Eier: Veronic Haugen
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Northland’s Imoto No Kibo Go   1-1-HP-1VK-CERT-3BTK
Eier: Hanne Kjelsberg og Carl Jensen
Aibu del Sol Levante   IM
Eier: Dag R. Egge/B. Nyberg/T. G
ÅPEN KLASSE – TISPE
NORDUV-02 Ak-Inu-Ba’s Zu-B Chibi Ookami  IM
Eier: Lisbeth Høyem/Geir Aasheim
CHAMPION KLASSE – TISPE
INT NORDuCh S DK NUCh Amaterasu No Inari IM
Eier: Ann Quaade
NSUCh NV-99-01-02 Toshiko’s Ka-Ta Saitei Netsubo Siri  2-CK-2BTK
Eier: Hege Sundsbarm
INT NORDUCh NordV-00-02 NV-00
Ichiban’s Ah-Ha Chikime No Kintos 1-CK-1BTK-BIM
Eier: Dag Rune Egge