UTSTILLINGSRESULTATER  2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            
 

2002

Sandefjord Hundeklubb, Pingvinhallen, 19-20/1-02 (1 påmeldt)
Dommer: Marja Talvitie, Finland

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Tsuko Sa-De Kirisame (t) 1-1-Hp-1VK-CERT-1BTK-BIR
Eier: Ingunn Engen/Unni Greipsland

Ølen-Etne-Vindafjord Hundeklubb, Ølen, 09-10.02.02 (2 påmeldt)
Dommer: Tina Permo, Sverige

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Akuma 1-2
Eier: Else M Laupland
P’Bumon D’Obakosow 1-1-CERT-1BHK-BIR
Eier: John A. Tjøtta

Norsk Boxerklubb, Oslo, 09-10/02-02 (1 påmeldt)
Dommer: Tore Fossum


ÅPEN KLASSE – HANNHUND

Ängsmyrens Yori No Kozak 1-1-CERT-1BHK-
BIR

Eier: Sonja Illusjin og Ole Lund Johansen, Sverige

Norsk Buhundklubb, Sandnes, 23.03.02 (1 påmeldt)
Dommer: Joe Kirk, Irland

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
P’Bumon D’Obakosow 1-1-CERT-1BHK-BIR
Eier: John A. Tjøtta

NKK-Bø i Telemark, 23/02-02 (7påmeldte)
Dommer: Robert Sellevik

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Tsuko Sa-De Yukidaruma (t) 1-1
Eier: Unni Greipsland

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Milstolpen’s Ban-Gashira (t) 1-1-CERT-1BHK-CACIB-
BIR

Eier: Inger-Karin Helander
Ängsmyrens Gosetsu Go Zenbou (t) 2
Eier: Siv Bækken

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NSUCh Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai (t) 1CHK
Eier: Unni Greipsland

VETERAN KLASSE – HANNHUND
IntNordUch Kaibatsu Body (t) 1VTK-CK
Eier: Magne Bergersen

CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Ängsmyrens Gosetsu Go Kisaki CK-1-1BTK-BIM
Eier: Magne Bergersen

Norsk Dobermann Klub, Skedsmohallen, 16.02-02 (2 påmeldte)
Dommer: Mona Selback
 

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ängsmyrens Gosetsu Go Zenbou (t) 1-1-CERT-1BHK-BIM
Eier: Siv Bækken
 
ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Tsuko Sa-De Kirisame (t) 1-1-HP-1-CERT-1BTK-
BIR
Eier: Ingunn Engen

NKK Bergen, 16/03.02 (3 påmeldte)
Dommer: Olav Hedne

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
P’Bumon D’Obakosow 1-1-CERT-1BHK-CACIB-BIR

JUNIOR KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Ba’s P-Ima Mizu-Shibuki (t) 1-1
Eier: Gerd Fenner

ÅPEN KLASSE – TISPE
Kiyoi-Yuki (t) 1-1-CERT-1BTK-CACIB-BIM
Eier: Rebecca Engevik/Vidar Lønningdal

SBK Jærutstillingen, Stavanger, 23-24/03.02 (5 påmeldte)
Dommer: Mr. Seamus Oates

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Ängsmyren’s Yory No Musachi 1-1-Hp-2VK-3BHK

Eier: Kate og Jan-Erik Syversen

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Herkules 1-1-Hp-CERT-1BHK-BIR
Eier: Jone Østrem

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NUCh P’Bumon D’Obakosow CK-1-2BHK
Eier: John A. Tjøtta

ÅPEN KLASSE – TISPE
Shira Giku 1-1-CERT-2BTK
Eier: Eli Soma/Svein Thorsland

CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Ericæ Santana CK-1-1BTK-
BIM
Eier: Svein Erik Eriksen

NCCK avd. Hordaland, Radøyhallen, 13/04-02 (1 påmeldt)
Dommer: Mona K. Selbach

ÅPEN KLASSE – TISPE
Kiyoi-Yuki (t) 2
Eier: Rebecca L. Engevik

Nordhordaland Hundeklubb, Radøyhallen, 14/04-02 (1 påmeldt)
Dominic Harris, England
 

CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Kiyoi-Yuki (t) 1CHK-CK-1BTK-
BIR-BIG.R
Eier: Rebecca L. Engevik

NKK Narvik, 20.04.02 (1 påmeldt)
Dommer: Helge Lie

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ängsmyrens Kokoroyuku No Raide (t) 1-1
Eier: Kåre B. Tune

NDK gr. H-O, Stange, 27/04-02 (3påmeldte)
Dommer: Diogo Ramahlo, Portugal

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Tsuko Sa-De Yukidaruma (t) 1-1-CERT-2BHK
Eier: Unni Greipsland

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NSUCh Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai (t) 1CHK-CK-1BHK-BIR
Eier: Unni Greipsland

Sunndal Hundeklubb, Sunndalsøra, 27-28/04-02 (2påmeldte)
Dommer: Folke Isaksson, Danmark

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou (t) 1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIR
Eier: Kjell D. Grødahl

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
(t) Toshiko’s Gr-Tr Som Ikke Heter Noe 2
Eier: Ingunn Vognild

Os Hundeklubb, Os, 28/04-02 (1 påmeldt)
Dommer: Leif Hermann Jørgensen, Danmark


CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Kiyoi-Yuki (t) 3CHK
Eier: Rebecca L. Engevik

NKK Narvik, 20.04.02 (1 påmeldt)
Dommer: Helge Lie

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ängsmyrens Kokoroyuku No Raide (t) 1-1
Eier: Kåre B. Tune

Norsk Basenjiklubb, Jessheim, 10/05-02 (5 påmeldt),
Dommer:Helge Lie


ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Tsuko Sa-De Yukidaruma (t) 1-1VK-CERT-3BHK
Eier: Unni Greipsland
Ängsmyrens Gosetsu Go Zenbou (t) 1-2-CK-4BHK
Eier: Siv Bækken

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NSUCh Toshiko’s La-Ak Ikke Fido Men Sansai (t) 1-CK-1BHK-BIR-2.BIG

Eier: Unni Greipsland

VETERAN HANNHUND
INT Nord UCh Kaibatsu Body (t) (1)-CK-1VETK-2BHK-2.Beste Veteran
Eier: Magne Bergersen

CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Ängsmyren’s Gosetsu Go Kisaki (t) 1-CK-1BTK-BIM
Eier: Magne Bergersen

NKK Kristansand, 11/05-02 (5 påmeldte)

Dommer: Per-Erik Wallin, Sverige

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
NUCh Herkules 1-1VK-HP-CERT-3BHK
Eier: June Østrem

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Tsuko Sa-De Yukidaruma (t) 1-2VK
Eier: Unni Greipsland

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NSUCh Nv-02 (t)Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai1-CK-1BHK-CACIB-BIR
Eier: Unni Greipsland

VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh Kaibatsu Body (t) 1-CK-2BHK-R.CACIB
Eier: Magne Bergersen

CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Ängsmyren’s Gosetsu Go Kisaki (t) 1-CK-1BTK- BIM
Eier: Magne Bergersen

Salten Brukshundklubb, Bodø, 15-16/06-02 (1påmeldt)
Dommer: Leif-Herman Wilberg


JUNIOR KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Ba’s P-Ima Aka-Jiman 0
Eier: Per Arne Jakobsen

NKK Trondheim, 29/06-02 (4 påmeldte)

Dommer: Giuseppe Alessandra, Italia

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Nord FinUCh NVch Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou(t) 1-1VK-CERT-1BHK-CACIB-BIR
Eier: Kjell Grødal
(t) Toshiko’s Gr-Tr Som Ikke Heter Noe 1-2VK-CK-2BHK-R.CACIB
Eier: Ingunn Vognild

JUNIOR KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Ba’s Zu-B Chibi Ookami (t) 1-1-HP-2VK-CK-2BTK
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

ÅPEN KLASSE – TISPE
Toshiko’s Griz-Ke Hazumi Utpåtur (t) 1-1VK-CERT-1BTK-CACIB-BIM
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

AKITA SPESIALEN, ØYSAND CAMPING, TRONDHEIM, 19.07. 2002
(21 påmeldte)
Dommer: Helge Lie, Norge.

JUNIOR KLASS – HANNHUND
01.Ängsmyren’s Jishi No Iro 1-1-HP-2VK-CK
Eier: Monica & Yngve Nilsson, Sverige
59.Ängsmyren’s Jishi No Isen 1-2-HP-3VK
Eier: Nysæter

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
02.Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou 1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIR-BIS
Eier: Kjell Grødal

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
03.Toshiko’s Gr-Tr Som Ikke Heter Noe 2
Eier: Ingunn Vognild
04.Tsuko Sa-De Yukidaruma 1-4VK
Eier: Siv Jensen

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
05.NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tigeren 2-CK-4BHK
Eier: Synøve Presthaug
06.NUChP’Bomun D’Obakosow 3-CK-5BHK
Eier: John A. Tjøtta
07.SNUCh Toshiko’s La-Ak Ikke Fido Men Sansai 1-CK-3BHK
Eier: Unni Greipsland

VETERAN HANNHUND
08.INT Nord UCh Kaibatsu Body (1)-CK-1VETK-2BHK-2.Beste Veteran
Eier: Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE – TISPE
60.Ak-Inu-Ba’s Z-Ub Chibi Ookami 1-1-HP-3VK
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
09.R’Keiko Della Valle des Dragons Sacress 1-1-HP-2VK-CK-3BTK
Eier: Monica og Yngve Nilsson, Sverige

ÅPEN KLASSE – TISPE
10.Ichiban’s To-Ha Kiyashi Kogo No Kin 1-5VK
Eier: Dag Rune Egge
11.Kammuri Hana No Shiroi Taira IM
Eier: Britt Nyberg/Fredrik Holmberg
12.Michelle IM
Eier: John A. Tjøtta
13.SVCh Linekjørven’s Eimei Nami 1-1VK-CERT-2BTK
Eier: Tina Gävert
14.Toshiko’s Griz-Ke Hazumi Ut PÅ Tur 1-3VK
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

CHAMPION KLASSE – TISPE
15.NS UCh NV-99 Toshiko’s Ka-Ta Saitei Netsubo Siri 1
Eier: Hege Sundsbarm
16.NUCh Ängsmyren’s Gosetsu Go Kisaki 2
Eier: Magne Bergersen
61.NSUCh Taihei No Shiroi Taira 3
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

VETERAN KLASSE – TISPE
17.Int Nord KbhV96 Toshiko’s Chi-Sa Keo Lita Go (1)-CK-1VETK-1BTK-BIM
Eier: Synøve Presthaug

OPPDRETTERKLASSE
101.Kennel Toshiko’s med katalognr. 5-7-15-17 HP-1-2.BIS.Oppdretter

VALP 4-6 MND – TISPE
41.Kazan’s Anny 1-BIS.Valp
Eier: John A. Tjøtta

NSK, TRONDHEIM, 18.07. 2002 (15 påmeldte)
Dommer: Angelika Kammerscheid-Lammers, Tyskland.

JUNIOR KLASS – HANNHUND
Ängsmyren’s Jishi No Iro 1-1-HP-1VK-CERT-2BHK
Eier: Monica & Yngve Nilsson, Sverige

ÅPEN UNGHUND KLASSE – HANNHUND
Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou (t) 1-1-HP-2VK-CK-4BHK
Eier: Kjell Grødal
Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Samurai (t) IM
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Toshiko’s Gr-Tr Som Ikke Heter Noe (t) 1-4VK
Eier: Ingunn Vognild
Tsuko Sa-De Yukidaruma (t) 1-3VK-CK-5BHK
Eier: Unni Greipsland

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n (t) 2-CK-3BHK
Eier: Synnøve Presthaug
NUCh P’Bomun D’Obakosow (t) 1-CK-1BHK-BIR-BIS
Eier: John A. Tjøtta
SNUCh Toshiko’s La-Ak Ikke Fido Men Sansai (t) 3-CK
Eier: Unni Greipsland

VETERAN HANNHUND
INT Nord UCh Kaibatsu Body (t) (1)-CK-1VETK-Beste Akita Veteran
Eier: Magne Bergersen

JUNIOR KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Ba’s Z-Ub Chibi Ookami 1-1-HP-2VK
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
R’Keiko Della Valle des Dragons Sacress 1-1-HP-1VK-CK-1BTK-BIM
Eier: Monica og Yngve Nilsson, Sverige

ÅPEN KLASSE – TISPE
Toshiko’s Griz-Ke Hazumi Ut PÅ Tur (t) 1-3VK
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

CHAMPION KLASSE – TISPE
NS UCh NV-99 Toshiko’s Ka-Ta Saitei Netsubo Siri (t) 1
Eier: Hege Sundsbarm
NUCh Ängsmyren’s Gosetsu Go Kisaki (t) 2
Eier: Magne Bergersen

VETERAN KLASSE – TISPE
Int Nord KbhV96 Toshiko’s Chi-Sa Keo Lita Go
(t) (1)-CK-1VETK-2BTK
Eier: Synnøve Presthaug

OPPDRETTERKLASSE
Kennel Toshiko’s HP-1-2.BIS.Oppdretter

VALP 4-6 MND – TISPE
Kazan’s Anny 1-2.BIS.Valp
Eier: John A. Tjøtta

Irsk Ulvehundklubb Norge, Nesbyen, 03.08.02 (2 påmeldte)
Dommer: Frances Hickey, Irland


CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NUCh P’Bumon D’obakosow 1-CK-1BHK-BIM
Eier: John A. Tjøtta
 
ÅPEN KLASSE – TISPE
Michelle (t) 1-1-CERT-1BTK
-
BIR
Eier: John A. Tjøtta

Norsk Terrier Klub, Nesbyen, 04.08.02 (2 påmeldte)
Dommer: Guiseppe Alessandro, Italia
 

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NUCh P’Bumon D’obakosow 1-CK-1BHK-BIM
Eier: John A. Tjøtta

ÅPEN KLASSE – TISPE
Michelle (t) 1-1-CERT-1BTK-
BIR
Eier: John A. Tjøtta

NKK Bjerke, 10/08-02 (15 påmeldt)
Dommer: Janina Borkowska, Polen

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Tsuko Sa-De Yukidaruma (t) IM
Eier: Unni Greipsland

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n (t) 3-CK-3BHK
Eier: Synnøve Presthau
Nord FinUCh NVch Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou(t)4-CK-5BHK
Eier: Kjell Grødal
NUCh P’Bumon D’obakosow IM
Eier: John A. Tjøtta
NSUCh Toshiko’s La-Ak Ikke Fido Men Sansai (t)1-CK-1-CACIB-BIM
Eier: Unni Greipsland
SNUCh Nv-01 Amateraso No Ida-Ten 1-CK-2-2BHK-R.CACIB
Eier: Karin Sjöholm-Östlund, Sverige

VETERAN HANNHUND
INT Nord UCh Kaibatsu Body (t) 1-CK-4BHK
Eier: Magne Bergersen

ÅPEN UNGHUND KLASSE – TISPE
Ängsmyren’s Isen Ginsei-Kiri 1-1
Eier: Stig Pettersen
Ängsmyren’s Yori No Masako IM
Eier: Svein-Erik Eriksen

CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Michelle (t) 4
Eier: John A. Tjøtta
Int Nord KbhV96 Toshiko’s Chi-Sa Keo Lita Go (t) 5
Eier: Synnøve Presthaug
NUCh Ängsmyren’s Gosetsu Go Kisaki (t) 3-CK-3BTK
Eier: Magne Bergersen
NS UCh NV-99 Toshiko’s Ka-Ta Saitei Netsubo Siri (t) 1-CK-1BTK-CACIB-BIR
Eier: Hege Sundsbarm
NordUCh Amatersao No Nakatsu-Hime (t) 2-CK-2BTK-R.CACIB
Eier: Paul J Walle

VETERAN KLASSE – TISPE
Int Nord KbhV96 Toshiko’s Chi-Sa Keo Lita Go (t) 1-HP-1VETK
Eier: Synnøve Presthaug

NKK Otta, 18.08.02 (6 påmeldte)

Dommer: Eivind Mjærum

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
(t) Toshiko’s Gr-Tr Som Ikke Heter Noe 1-1-CERT-2BHK
Eier: Ingunn Vognild

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
NSUCh NSVCh Milstolpen’s Ban-Gashira (T) 1-CK-1BHK-BIR
Eier: Inger Karin og Arvid Helander

JUNIOR KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Ba’s Zu-B Chibi Ookami 2
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

ÅPEN KLASSE – TISPE
Ängsmyrens Gosetsu Go Himegimi 1-1
Eier: M&Y Nilsson,c/o Tina Gävert, Sverige
Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Nemuri Hime 2
Eier: Reidun Kvåle/Ingvard Olstad

CHAMPION KLASSE – TISPE
NUCh Linekjørven’s Eimei Nami 1-CK-1BTK-BIM
Eier: Tina Gävert, Sverige

NKK Stavanger, 14/09-02 (2 påmeldte)
Dommer: Elina Tan-Hietalahti, Finland

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
NUCh Herkules 1-1VK-CERT-1BHK-CACIB-BIR
Eier: Jone Østrem

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Nord FinUCh NVch Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou(t) 1-CK-2BHK-R.CACIB
Eier: Kjell Grødal

NKK Fredrikstad, 05/10-02 (4 påmeldte)

Dommer: Eivind Mjærum

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Ângsmyren’s Jishi No Iro 1-1-HP-1VK-CERT-1BHK-BIM
Eier: Monica Nilsson

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ängsmyren’s Yori No Kozak 1-2VK
Eier: Ole Lund-Johansen/Illusjin
DKUCh SUCh Aikosuru-Go No Shatsuko 1-3VK
Eier: Yvonne Bloom

ÅPEN KLASSE – TISPE
R’Keiko Dela Vallee Des Dragons Sacres 1-1VK-CERT-1BTK-CACIB-BIR
Eier: Monica Nilsson

Orkdal Hundeklubb, Orkdal, 09-10.02 (2 påmeldte)

Dommer: Rodi Hübenthal

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
(t) Toshiko’s Gr-Tr Som Ikke Heter Noe 1-1
Eier: Ingunn Vognild

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
Nord FinUCh NVch Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou(t) 1-CK-1BHK-BIR-BIG.4
Eier: Kjell Grødal

NKK Trosmø, 19/10-02 (2 påmeldte)

Dommer: Eivind Mjærum

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
Ängsmyrens Kokoroyuku No Raiden (t) 1-1VK-CERT-1BHK-CACIB-BIR
Eier: Kåre B. Tune

ÅPEN KLASSE – TISPE
Nord UCh Palokin Will-O-The Wisp 1-1VK-CERT-1BTK-CACIB-BIM
Eier: Asta Meriläinen, Finland

NKK NV-02 Hamar, 22.11.02 (17 påmeldte)

Dommer: Kenneth Edh, Sverige

JUNIOR KLASSE – HANNHUND
Amateraso No Fudo-Myoo 1-1-HP-2VK-CK-5BHK
Eier: Svein Kjenner
Kito 1-2-HP-3VK
Eier: Vedbjørn Strandvik

ÅPEN KLASSE – HANNHUND
(t) Toshiko’s Gr-Tr Som Ikke Heter Noe 1-4
Eier: Ingunn Vognild
Tsuko Sa-De Yukidaruma (t) 1-1-CERT-3BHK
Eier: Unni Greipsland

CHAMPION KLASSE – HANNHUND
SV-01 SNDKUCh NordV-01 KbhV-01 NV-01 Amateraso No Ida-Ten1-CK-1BHK-CACIB-BIM
Eier: Karin Sjöholm-Östlund, Sverige
NSUCh NV-02 (t)Toshiko’s La-Ak Ikke Fidomen Sansai2-CK-2BHK-R.CACIB
Eier: Unni Greipsland
Nord FinUCh NVCh Ak-Inu-Ba’s Ch-Ima Taibou(t) IM
Eier: Kjell Grødal
NSUCh SNVCh Milstolpen’s Ban-Gashira (t) 5
Eier: Inger Karin og Arvid Helander
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je (t) 4-CK
Eier: Hanne Kjelsberg
NUCh Toshiko’s Griz-Ke Lille Tiger’n (t) 3-CK-4BHK
Eier: Synnøve Presthaug

VETERAN KLASSE – HANNHUND
Int NordUCh NordV-96 NV-99 Toshiko’s Ta-Ak Vill-Je (t) 1-CK
Eier: Hanne Kjelsberg

JUNIOR KLASSE – TISPE
Kazan’s Anny 1-2-HP-3VK
Eier: John Aareskjold Tjøtta
Northland’s Imoto No Kibo-Go 1-1-HP-1VK-CERT-2BTK
Eier: Hanne Kjelsberg

UNGHUND KLASSE – TISPE
Ak-Inu-Ba’s Zu-B Chibi Ookami (t) 1-1-HP-2VK
Eier: Lisbeth Høyem og Geir Aasheim

CHAMPION KLASSE – TISPE
NSUCh(t)Nv-99-01-02 Toshiko’s Ka-Ta Saitei Nestubo Siri 2-CK-3BTKR.CACIB Eier: Hege Sundsbarm
NordUCh NV-00 NordV-00
(t) Ichiban’s Ah-Ha Chikime No Kintos 1-CK-1BTK-CACIB-BIR
Eier: Dag Rune Egge
NUCh Michelle (t) 3-CK-5BTK
Eier: John A. Tjøtta

VETERAN KLASSE - TISPE
Int&NordUCh Nv-97 SV-99-00-01 FinV-00 Reiga-Go Kami Ken Jiphen 1VTK-CK-4BTK-Beste Veteran Akita
Eier: Karin Sjöholm-Östlund, Sverige