UTSTILLING  AKTIV AKITA 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019        

Ti-På-Topp 2019
HER KAN DU LESE REGLENE>>

(Resultatene blir beregnet fra de 5 beste resultatene fra norske utstillinger publisert på DogWeb.
)


H
okkun-go Tatsuya Kensha

Deiji Go Dell'antico Matagi

Nr

Beste Hannund

Poeng

Utst

Eier

1.

Hokkun-go Tatsuya Kensha

58

5

Hanne K. Kjelsberg Odden/Carl Jensen

2.

Kirey Kazoku Rempo   

38

3

Hanne K. Kjelsberg Odden/Carl Jensen

3.

Hasaki Team Takashi

23

4

Monica Nilsson

4.

Linekjørven’s Ranpu Ni-makoto

10

2

Erland S. Kjelsberg

5. Akihiko Kaito No Odayakana 9 2 Silje Rønningsdal

6.

Midori No Yokuchi Hachiko Go

8

2

Nina Stornes

  Daikouhou Go Kagano Yaoya 8 1 Magne Bergersen

7.

Linekjørven’s Otokonoko Ni-Fenris

6

1

Eira Tveit Aspholm

 

Nr

Beste Tispe

Poeng

Utst

Eier

1. Deiji Go Del’antico Matagi  55 4 Britt Nyberg
2. Linekjørvens Kanpai Måje 51 5 Hanne K. Kjelsberg Odden
3. Nadeshiko Go Tokimtsu No Himitsu 50 5 Monica Nilsson
4. Tayori’s Sakura of Toshi 38 2 Hanne K. Kjelsberg Odden/Carl Jensen
5. Misaki Go KiYama 33 5 Inger Karin & Arvid Helander
6. Wanami Go KiYama 20 3 Dag Steinar Kompelien/Marianne Langseth
7. Aihime Geisha No Odayakana 16 1 Camilla Hegland Løkenhagen
8. Tsuko Ta-Ai Ninja 15 1 Unni & Odd Einar Greipsland
9. Osen Go Dell’Antico Matagi 11 1 Monica Nilsson
  Aika Shakira No Odayakana 11 2 Robin Frydenberg
10. Akari Hi Izuru Kuni Kara 8 2 Tove Nancy Storesund Sjo
11. Tsuko Chu-Ai Shimai 6 1 Hanne K Kjelsberg Odden
  Boshou Go Tatsuya Kensha 6 1 Hanne K. Kjelsberg Odden/Carl Jensen
  Asagiri No Kaneko Go Shun'you Kensha 6 2 Lisbeth O Høyem
12. Linekjørven's Kosu Ni-Nala 5 1 Trine Knipenberg og Lasse Leine
  Ak-inu-bas Satsuki-bare No Shiawase 5 1 Lisbeth O Høyem
13.. P’Seiko No Tora Go Tokimitsu 3 1 Dag Steinar Kompelien/Marianne Langseth


Tsuko Ta-Ai Ninja

Nr

Beste Veteran Tispe

Poeng

Utst

Eier

1. Tsuko Ta Ai Ninja 15 1 Unni & Odd Einar Greipsland
 

Nr

Beste Oppdretter

Poeng

Komb

Avk

Eier

1. Linekjørven’s 72 2 4 Hanne K Kjelsberg Odden
 

 


TI PÅ TOPP – AKTIV AKITA 2019
Her kan du lese reglene >>


Linekjørven’s Shurui Ni-Romy og matfar

Nr

Beste Aktiv Akita

Øvelse

Poeng

Eier/Fører

1. Linekjørven's Kosu Ni-Nala Godkjent Blodspor 1. premie
Godkjent ferskspor 9/10 poeng, og Godkjent ettersøkshund
6 Trine Knipenberg og Lasse Leine

2.

Linekjørven’s Shurui Ni-Romy

Godkjent Lavinehund Klasse 3

3

Mathias Skjerpen

3.

Aiko Kensha No Michi Go

2pr i Klasse 1 Rally Lydighet, Hadeland Hundeklubb, 3/3-19,173 p
Rallylydighet, Kl 1 - 188 p – 1pr

2

 Marita Sørensen

4. Nadeshiko Go Tokimitsu No Himitsu Bronsemerke LP, Rokke, 18/6-19, 125 p

1

Monica Nilsson