UTSTILLING AKTIV AKITA 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            

Ti-På-Topp 2012
HER KAN DU LESE REGLENE

(Resultatene blir beregnet fra de 5 beste resultatene fra norske utstillinger).


Tensai Halne Wzgorze

Raion's Masami
       
Hannhund  Poeng Utst Eier 
1. Tensai Halne Wzgorze 45 5 Vebjørn Strandvik
2. Mazasis Karalius Ryuu Katami 27 3 Kim Krusell, S
3. Amateraso No Uga Jin 26 2 Gustav Johansson, S
   Kohaku Halne Wzgorze 26 3 Rudi & Gabi Schreder, S
5. Ak-inu-bas Eynni Idri No Koutei 16 4 Tor Amund Røsberg
6. Novens Itashii 10 2 Maria Engberg, S
7. Tsuko Chu-Ai Jou 5 1 Unni /Odd Einar Greipsland
8. Amateraso No Ida Ten 4 1 Karin Sjöholm Östlund, S
9. Maru's Tiko of Shogun 3 1 Magne Bergersen
Tispe Poeng Utst Eier
1. Raion’s Masami 50 5 Vebjørn Strandvik
2. Amateraso Uminai Gami 48 3 Kim Krusell, S
3. Karen Go Kurashiki Wakamatsusou 39 3 Britt Nyberg/Dag Rune Egge
4. C'Meika Go Kamino Ken 36 5 I-K & Arvid Helander
5. Kintos Tateishi Aisan of Tsuko 23 2 Unni /Odd Einar Greipsland
6. Tsuko Chu-Ai Shimai             18 2 Erland & Hanne Kjelsberg
7. Tsuko Ta-Ai Ninja 14 2 Unni /Odd Einar Greipsland
8. Aiko Kensha No Yuki Gin Oro No Hika 13 1 Maria Engberg, S
9. Lunnegårdens Shokora 10 2 Cecilie Skalleberg

    Yumenoshima No Wakana

10

1

Karin Sjöholm Östlund, S

11. Tartagal's Kiseki Inu-Go

4

1

Satu Pöntinen, SF

12. Amateraso No Zenmyo

3

1

Karin Sjöholm Östlund, S

       
Beste Veteran Hannhund Poeng    
1. Amateraso No Ida Ten 4 1 Karin Sjöholm, S
       

Beste Oppdretter

Poeng    

1. Tsuko Kennel

37 3 Unni /Odd Einar Greipsland


TI PÅ TOPP – AKTIV AKITA 2012
Her er reglene

Eier/Fører:  Navn Poeng

Monica Mikkelsen og Milstolpen’s Enity Red Queen: 

Blodsporprøver
10.06.12    Nordlands Dachshundklubb, Bodø                  1. premie                3p
4 beste hund av 13 startende hunder

30.06.12    Narvik- trekk og brukshundklubb, Narvik         1. premie m/Hp       4p   prøvevinner, beste hund av 16 startende hunder!
01.07.12    Tranøyboten Og Omeng Jff, Senja                  1. premie             3p       
2 beste hund av 14 startende hunder
18.08        Tranøybotn    Tranøybotn JFF                          1. premie                 3p
1 pl. med 2 andre hunder    20 startende hunder
19.08        Tranøybotn    Tranøybotn JFF                         1. premie                 3p
2 plass, delt med 2 andre hunder    19 startende hunder
(Iwi ble beste hund sammenlagt lørdag + søndag)
25.08        Krokstrand      Nordland Dachshundklubb       1. premie                   3p
(NNM i blodspor, Iwi ble ikke tatt ut til finalen) 27 startende hunder