UTSTILLING  AKTIV AKITA 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012
2013 2014 2015 2016 2017            

Ti-På-Topp 2007
(Resultatene blir beregnet fra de 5 beste resultatene fra norske utstillinger.)


Toshiko's La-Ak Ikke Fidomen Sansai
 
U'Kaori Go of Kamino Ken
Hannhund  Poeng Utst Eier 
1. Toshiko's La-Ak Ikke FidoMen Sansai 57 5 Unni Greipsland
2. Maru's Tiko Av Shogun 40 5 Magne Bergersen
3. Ak-Inu-Bas Tim Lion Maru 39 5 Knut Rasmussen
4. Milstolpen's Ban-Gashira 37 4 I-K/Arvid Helander
5. Tsuko Sa-De Yukidaruma 35 5 Unni Greipsland
6. Bodys-Ooguma Av Shogun 29 5 Magne Bergersen
7. Toshiko's Griz-Ke Lille Tigern' 20 2 Synnøve Presthaug
8. Novens Gaibun 13 1 Linda Johansson, S
9. Ak-Inu-Bas Ch-Ima Samurai 7 1 L Høyem/G Aasheim
Tispe Poeng Utst Eier
1. U'Kaori-Go of Kamino Ken 58 5 I-K/Arvid Helander
2. Ak-Inu-Bas I-Ma-Ru Eikou No Hoshi 55 5 L Høyem/G Aasheim
3. Milstolpens Enity Red Queen 43 5 Monica Mikkelsen
4. Kammuri Hana No Shiroi Taira 32 3 B Nyberg/F Holmberg
5. Toshiko's Ka-Ta Saitei Netsubo Siri 23 1 Hege Sundsbarm
6. Noven's Etsu 22 3 Vebjørn Strandvik
7. Sunrock's Sweet Maiko 20 2 Tina Gävert, S
8. Aibu Del Sol Levante 13 1 B Nyberg
9. Shara Amateraso Oomikami 11 1 Veronica Haugen
10. Kintos Tateishi Aisan of Tsuko 8 1 U.og O.-E. Greipsland
11. Isamashiis Baronessan Bon-Sai 5 1 Josefine Ekman, S.
12. Syoori's Chakari 4 1 Marita Jonsson, S
13. Maru's Cindy Av Shogun 3 1 Magne Bergersen
Beste Veteran Hannhund  Poeng Utst Eier 
1. Toshiko's La-Ak Ikke FidoMen Sansai 67 5 Unni Greipsland
2. Milstolpen's Ban-Gashira 60 5 I-K/Arvid Helander
3. Toshiko's Griz-Ke Lille Tigern' 24 2 Synnøve Presthaug
4. Ak-Inu-Bas Ch-Ima Samurai 12 1 L Høyem/G Aasheim
Beste Veteran Tispe Poeng Utst Eier 
1. Kammuri Hana No Shiroi Taira 41 4 B Nyberg/F. Holmberg
2. Toshiko's Ka-Ta Saitei Netsubo Siri 17 1 Hege Sundsbarm

Beste Avlshanne

Poeng

Avkom

(min. 2 forskjellige kombinasjoner)  

1. Rimujinmaru D'obakosow 118 4 E Novén/M Spetz, S
2. Kaibatsu Body 72 2 Magne Bergersen
3. Toshiko's La-Ak Ikke FidoMen Sansai 34 2 Unni Greipsland

Beste Avlstispe

Poeng Avkom

(min. 2 forskjellige kombinasjoner)  

1. Taihei No Shiroi Taira 103 3 L Høyem/G Aasheim
2. Ängsmyren's Gosetsu-Go Kisaki 67 3 Magne Bergersen

Beste Oppdretter

Poeng

Avkom

(min. 2 forskjellige kombinasjoner)  

1. Ak-Inu-Ba 103 3 L Høyem/G Aasheim
2. Toshiko's 94 3 Synnøve Presthaug
3. Shogun 72 3 Magne Bergersen


TI PÅ TOPP – AKTIV AKITA 2007 (per nr. 4/2007 av Akita Posten)
Sammenlagt – (de 5 beste resultatene fra hver gren teller)

Navn Eier/Fører: Poeng